Magazín yourK

KVADOS je vydavatelem vlastního magazínu yourK. Od roku 2010 v něm přinášíme vám – našim zákazníkům a obchodním partnerům – nejen informace ze života společnosti, ale zejména témata a náměty, jak můžete zlepšit svůj byznys a procesy. Nechybí ani informace o nejmodernějších technologiích a špičkových výrobcích ze sféry informačních a komunikačních technologií. A samozřejmě na stránkách najdete i články pro odlehčení a zábavu. Zakládáme si na srozumitelnosti a čistotě textů i grafiky, za magazín jsme získali nejednu cenu odborné poroty. Začtěte se také a objevte, jak se i vaše podnikání může posunout dále…

Zima 2021/22 

S yourK zima se podíváme na směnu s robotem

Automatizace a robotizace se donedávna týkala pouze velkých skladů nadnárodních firem, které si mohou dovolit investovat desítky milionů
euro. I v menším skladu ale musí skladník řešit manipulaci se zbožím. Tu může přitom převzít robotický kolega, který zastane hromadu práce a unese neporovnatelně více než sebeaktivnější skladník. Novou výzvu proto představuje nasazení robotů a průmyslové automatizace, ideálně kombinace obojího.

Nahlédněte pod pokličku robotizace!

Jaro & léto 2021

Logistická revoluce, nahrazení lidské pracovní síly ve skladu, umělá inteligence v řízení skladových procesů. Máte pocit, že jste omylem otevřeli sci-fi knížku? Že tak daleko ještě nejsme? Firmy si začínají uvědomovat nezbytnost robotizace a poohlížejí se po možnostech, které trh nabízí. Kdo bude rychlejší, upevní své místo v konkurenčním boji a získá obrovskou výhodu. Nasazení robotů ve skladu prostě dává smysl.

 

Podzim & zima 2020

yourK pro podzim & zimu k vám donese hlas nových technologií

Sklad je srdcem firmy a stěžejním místem pro získání konkurenční výhody. Je proto pod velkým tlakem, protože jsou na něj v dnešní hektické době kladeny vysoké nároky. Je tedy velice důležité, nezaspat dobu a poohlédnout se po nových technologických možnostech. Jednou z takových možností je hlasové ovládání. Spojili jsme síly se společností Honeywell a naše mySTOCK® WMS nyní můžeme dodat také ve variantě se zapracovaným hlasovým ovládáním skladu.

Poslechněte si hlas nových technologií!

Jaro & léto 2020

S yourK pro jaro & léto nahlédneme za oponu UX designu

Vyvíjíme software tak, aby bylo jeho ovládání intuitivní a ulehčoval Vám každodenní práci. Abyste naplno využili všech funkcí, které systém myTEAM® nabízí, klademe důraz také na design aplikace. Nahlédneme společně za oponu UX designu a podělíme se s Vámi o zkušenosti z testování uživatelské přívětivosti našeho softwaru.

Nechte se okouzlit magickým světem inovací!

Podzim & zima 2019
yourK pro podzim & zimu se vydává do hlubin vesmíru
Znáte to. Firemní dokumenty si často žijí svým vlastním životem. Obíhají jednotlivá pracoviště v různě dlouhých cyklech a některá schvalovací razítka se zdají být až miliardy světelných let vzdálená. Čím více se vzdálenosti a velikosti pracovišť zvětšují, tím méně je manažer schopen dohlédnout na to, že vše probíhá podle pravidel a v termínu. Jak ale uhlídat tak důležité dokumenty, jakými jsou smlouvy a směrnice? A nejen o tom se dočtete na stránkách našeho magazínu.

Vydejte se s námi na oběžnou dráhu inovací!

Jaro & léto 2019
Nové vydání yourK představuje křišťálovou kouli 4.0
Snem každé obchodní společnosti je najít průsečík mezi poptávkou a nabídkou a držet zásoby v přesné výši poptávky zákazníků. Kdyby nákupčí viděli do budoucnosti, tak by mohli snadno předpovídat, po čem zákazníci zrovna zatouží, a předem se zásobit. Obrovský potenciál v sobě skrývají neuronové sítě, které se snažíme využít také v našich produktech.

Pojďme společně nahlédnout do budoucnosti IT technologií!

Podzim & zima 2018

Nahlédněte s magazínem yourK pro podzim & zimu do budoucnosti umělé inteligence!

Jaro & léto 2018
Nové yourK pro jaro & léto krátí čas strávený na poradách
Podzim & zima 2017
S novým yourK pro podzim & zimu skočíte rovnýma nohama do oblasti GDPR
Jaro & léto 2017
Speciální vydání yourK k pětadvacátému výročí KVADOSu

Vydavatel: KVADOS, a. s., se sídlem Pivovarská 4/10, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava, IČ: 25826654, kvados.cz, office@kvados.cz, +420 596 126 210 (211)
Adresa redakce: Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, yourk@kvados.cz
Šéfredaktor: Martina Illková, illkova@kvados.cz, +420 731 131 449
Redakční rada: Hana Prauzková, Milan Smetana
Evidenční číslo: MK ČR E 19859
Vychází zdarma dvakrát ročně.

WordPress Lightbox