Aktuality

Nové yourK pro jaro & léto přináší do skladu nadvládu robotů

Nové yourK pro jaro & léto přináší do skladu nadvládu robotů

Logistická revoluce, nahrazení lidské pracovní síly ve skladu, umělá inteligence v řízení skladových procesů. Máte pocit, že jste omylem otevřeli sci-fi knížku? Že tak daleko ještě nejsme? Firmy si začínají uvědomovat nezbytnost robotizace a poohlížejí se po možnostech, které trh nabízí. Kdo bude rychlejší, upevní své místo v konkurenčním boji a získá obrovskou výhodu. Nasazení robotů ve skladu prostě dává smysl.

Kvadosí novinky v novém videu newsK

Představíme Vám našeho nového logistického partnera, zaměříme se na aktuální trend v logistice, kterým jsou roboti, pozveme vás na webinář nebo ukážeme modernizované datové centrum.

Webinář – Jak na efektivní řízení projektů

Webinář – Jak na efektivní řízení projektů

Zajistit kontrolu nad projekty bývá občas oříšek, určitě to znáte. Ne vždy se podaří dotáhnout projekt v plánovaném čase a do všech detailů. Úspěch či neúspěch realizace často závisí na tom, zda má manažer k dispozici vhodný nástroj k jeho řízení. Řiďte projekty s využitím našeho rozsáhlého know-how, díky kterému získáte všechny nástroje pro úspěšné zahájení a vedení projektu. Už žádné opožděné termíny, nedostatek informací a z toho vyplývající rizika projektu.

Webinář – Trendy v logistice

Webinář – Trendy v logistice

Řízení logistiky a procesů již dnes není o tužce a papíru nebo využití chytrého PDA zařízení. Pokud chcete předběhnout konkurenci, tak jedině s nejnovějšími technologiemi. Díky nim získáte skutečně řízený sklad, který bude navíc vybaven technologiemi, které nejen zvýší vaši výkonnost, ale také sníží podíl lidské práce třeba s pomocí automatizace a robotizace. Připravili jsme si pro vás WEBINÁŘ mySTOCK® WMS, ve kterém vás zasvětíme do aktuálních trendů v logistice, a to zcela zdarma.

Robot Scrubber 50 čistí prostory Nemocnice na Homolce

Naše dceřiná společnost Bettaroe Robotics uzavřela smlouvu o pronájmu čisticího robota společnosti CENTRA, a. s., která poskytuje mimo jiné úklidové služby pro Nemocnici na Homolce. Po několika týdnech testování se klient rozhodl využít tuto moderní technologii pro denní pravidelný úklid prostor nemocnice.

WordPress Lightbox