Aktuality

Eliminujeme hrozby

Návrh inovací, sběr funkčních požadavků, jejich analýza a následná implementace, to je jen jedna oblast vývoje softwaru, kterou uživatel vnímá. Tou druhou, ne tak viditelnou, ovšem neméně důležitou, je implementace takzvaných nefunkčních požadavků. Co si pod tím můžeme představit?

Společnost IBG Česko začala využívat nástroj pro digitalizaci firmy myTEAM

Pro přední středoevropskou společnost v oblasti zajištění nesíťové energie implementovala společnost KVADOS software myTEAM®. Ten si v IBG Česko s.r.o. vybrali v rámci tvorby firemní strategie na další roky a v rámci výběru vhodného nástroje pro podporu manažerského řízení a spolupráce celé společnosti. Řešení výrazně zlepšilo komunikaci mezi jednotlivými odděleními a úkoly mají na jednom místě.

Umělá inteligence v retailu

Automatizace procesů se prolíná všemi obory a naplno ovládá i oblast retailu. My v KVADOSu držíme krok s nejnovějšími trendy a hledáme cesty, jak využít potenciál umělé intelifence při každodenní práci obchodních zástupců. Cíl je jasný, ušetřit čas a rutinu přenechat aplikaci. Ke kontrole zboží na provozovnách slouží firmám…

Aeras díky myTEAM standardizuje projektové řízení

Pro společnost Aeras, zabývající se zvyšování účinnosti čistění spalin z průmyslových činností, jsme zavedli řešení myTEAM® pro práci s úkoly a projekty. Někteří představitelé společnosti se již s kvadosím řešením setkali a i přes velikost společnosti se rozhodli systém nasadit (pro správné nastavení procesů). Mimo jiné budou strategicky podporovat interní komunikaci pomocí modulu řízení porad. A díky tomu, že jejich pracoviště čítá více lokalit, jim bude pomocníkem k řízení úkolů i mobilní úkolovník.

Novým uživatelem řešení mySTOCK se stala společnost MAKA THERM CZ

Mezi uživateli mySTOCK® jsme přivítali nového klienta MAKA THERM CZ, dodavatele sanitární techniky a topení. Společnost přešla z papírové evidence na řízený WMS systém, který obsluhuje 10 skladníků. Součástí implementace řešení byla vstupní analýza, dodávka PDA zařízení, napojení na ERP systém…

WordPress Lightbox
Kontaktujte nás