Aktuality

mySTOCK bude řídit robotizovaný sklad společnosti Euromedia Group

Skupina Euromedia Group, lídr knižního trhu provozující mimo jiné síť knihkupectví Luxor a největší knižní velkoobchod v České republice chystá v logistickém parku společnosti P3 ve středočeském Stochově výstavbu nejmodernějšího robotického skladu založeného na technologii AutoStore, kterou dodá společnost Element Logic. Součástí celého procesu je rovněž integrace našeho Warehouse Management Systemu mySTOCK, který bude řídit technologii AutoStore, linky, kardexy, technologii Pick to light, cartonwrap či paletový sklad s posuvnými regály.

Webinář: Robotizace a automatizace intralogistiky výrobních firem

Webinář: Robotizace a automatizace intralogistiky výrobních firem

Robotizace a automatizace do Vašeho výrobního skladu
Společnost KVADOS poskytuje komplexní řešení pro automatizaci a robotizaci Vašeho skladu pod značkou myFABER. Ve spolupráci s dalšími firmami ze skupiny KVADOS Group nabízíme skutečně komplexní služby zahrnující nejen dodávku, ale také instalaci včetně projekce či elektroinstalace a další služby dlouhodobého servisu, které doplňují celý robotický koncept. Zajistíme též ovládací aplikace a jejich integraci do Vašich prostředí. Naším cílem je nalézt pro Vás nejvhodnější řešení pro další rozvoj intralogistiky dle současných trendů v automatizaci a robotizaci. Počet míst je omezen, neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

Na směně s robotem

Automatizace a robotizace se donedávna týkala pouze velkých skladů nadnárodních firem, menší logistické provozy se většinou spokojily s automatizací ve formě dopravníků nebo automatických zakladačů. Skladníkovi však stále zůstává mnoho ruční manipulace se zbožím. Tu může přitom…

Webinář – Jak zefektivnit logistiku ve výrobní firmě?

Webinář – Jak zefektivnit logistiku ve výrobní firmě?

Žijeme v době, kdy se mění typické dodavatelské vztahy a narážíme na problémy s mezinárodní přepravou, dostupností zboží a materiálu, a tak mnoho výrobních firem řeší, jak zefektivnit svůj sklad a zrychlit proces vychystávání (tzv. pickování) materiálů, polotovarů a hotových výrobků. Konkurenční tlak je značný, a pokud chcete získat náskok před ostatními hráči v oboru, bez kvalitního WMS se neobejdete. Systém Vám pomůže ve všech fázích: od vstupního materiálového skladu přes plynulou expedici dle plánu výroby až po vstup na sklad hotových výrobků.

WordPress Lightbox