Aktuality

Webinář k novinkám v myTEAM

Webinář k novinkám v myTEAM

Před koncem roku jsme si pro Vás připravili další webinář myTEAM. Tématem budou ukázky několika nejzajímavějších novinek, které jsme pro vás připravili do poslední vydávané verzi myTEAM tohoto roku. Těšit se můžete na praktické ukázky vybraných změn z modulů Úkoly, Dokumenty, Objednávky vydané a Faktury přijaté, ServiceDesk a Projekty. WEBINÁŘEM Vás provede manažerka produktu Michaela, a to zcela zdarma.

Webinář k novinkám v myTEAM

Webinář – Smlouvy a směrnice

Dokumentů jako jsou smlouvy a směrnice, se ve firmě nezbavíte. Můžete si ale co nejvíce usnadnit práci při vzniku těchto dokumentů, práci s nimi a následném dohledání. Času nemáme nikdo nazbyt a každá minuta se počítá. Proto se s námi pojďte podívat, jak efektivně pracovat s těmito dokumenty. Čekají Vás také praktické ukázky a spousta zajímavých tipů.

První členská schůze spolku APIL

První členská schůze spolku APIL

Dne 4. 11. 2021 se uskutečnila první členská schůze spolku Asociace pro inovace v logistice v příjemném prostoru Zámečku v Ostravě-Zábřehu.

Nové vydání produktového newsletteru myRELEASE je tady!

Nové vydání produktového newsletteru myRELEASE je tady!

V aktuálním vydání newsletteru myRELEASE vás provedeme novinkami, na kterých jsme v našich produktech v uplynulém období pracovali. Ale protože video vydá za tisíc slov, připravili jsme pro vás malou ochutnávku!

WordPress Lightbox