TEN SPRÁVNÝ IT PARTNER

KVADOS je tady pro vás už od roku 1992. Podporujeme byznys jako výrobce a dodavatel vlastních softwarových řešení, služeb a poradenství. Základním principem naší spolupráce jsou kvalitně řízené projekty a schopnost porozumět procesům, na kterých stavíte. Správně nastavené procesy vám ušetří čas i peníze, přinesou konkurenční výhodu a hlavně úspěch na trhu. Můžete se spolehnout, že spoluprací s námi získáte odborné know-how prověřené v mezinárodním prostředí. Při vývoji řešení preferujeme kreativní a inovativní přístup. Získáte tak partnera pro váš růst. Udržíme s vámi krok v začátcích vašeho podnikání i do budoucna.

28
let

Od roku 1992 podporujeme byznys jako výrobce a dodavatel vlastních softwarových řešení, služeb a poradenství.

6
produktů

Naše produkty vám pokryjí oblasti ERP, WMS, mobilní procesy, maloobchodní prodej a zefektivní manažerskou práci.

1000x
uživatelů

Přidejte se k našim spokojeným klientům! Za ty roky jsme naše know-how sdíleli s tisícovkami uživatelů  v malých i nadnárodních společnostech u nás i v zahraničí.

150
zaměstnanců

Jsme z Ostravy. Našich 14 týmů je sehraných a připravených pro kooperaci na vašich nových projektech.

Buďte o krok napřed

Inovace jsou podstatou naší konkurenční výhody, kterou bychom s vámi rádi sdíleli. Do výzkumného a inovačního úsilí dlouhodobě investujeme okolo 10 % ročního obratu. V samostatném oddělení výzkumu a vývoje zaměstnáváme špičkové odborníky. Jejich práce neustále posouvá dopředu naše produkty a s nimi i vaše podnikání.

Spolehněte se na nás

Naše společnost je dlouhodobě zisková. Ekonomickou stabilitu potvrzuje také hodnocení renomované firmy Bisnode Česká republika, která je členem mezinárodní sítě Dun & Bradstreet (D&B). Podle jejich metodiky jsme získali rating A1 a ekonomické výsledky jsou pravidelně ověřovány i nezávislým auditorem. Můžete se na nás spolehnout.

Svěřte se odborníkům 

Řízení kvality máme nastaveno transparentně a standardizovaně s využitím best practices. Kvalita naší práce je ověřena certifikacemi podle mezinárodních norem ISO pro oblast informačních a komunikačních technologií. V našich produktech získáte oporu postavenou na odbornosti.

Spojenectví se vyplatí

Jako přední vývojář informačních systémů v Moravskoslezském kraji patříme k zakládajícím členům sdružení IT Cluster, které propojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty při spolupráci na výzkumu nových technologií. Jsme členem Czech ICT Alliance a Centra pro rozvoj dopravních systémů – RODOS. Obchodně spolupracujeme se špičkovými partnery. Toho všeho můžete využít ve svůj prospěch.

Přebíráme odpovědnost

Ve svém podnikání vyznáváme zodpovědný přístup k místní komunitě, životnímu prostředí, zaměstnancům i zákazníkům a akcionářům. Aktivně se zapojujeme do lokálního dění a podporujeme projekty přispívající ke zkvalitnění života nebo zlepšení sociální situace obyvatel regionu, především hendikepovaných dětí. Pomáháme, protože můžeme.

WordPress Lightbox