TEN SPRÁVNÝ IT PARTNER

KVADOS je tady pro vás už od roku 1992. Podporujeme byznys jako výrobce a dodavatel vlastních softwarových řešení, služeb a poradenství. Základním principem naší spolupráce jsou kvalitně řízené projekty a schopnost porozumět procesům, na kterých stavíte. Správně nastavené procesy vám ušetří čas i peníze, přinesou konkurenční výhodu a hlavně úspěch na trhu. Můžete se spolehnout, že spoluprací s námi získáte odborné know-how prověřené v mezinárodním prostředí. Při vývoji řešení preferujeme kreativní a inovativní přístup. Získáte tak partnera pro váš růst. Udržíme s vámi krok v začátcích vašeho podnikání i do budoucna.

30
let

Od roku 1992 podporujeme byznys
jako výrobce a dodavatel vlastních softwarových řešení, služeb
a poradenství.

7
produktů

Naše produkty vám pokryjí oblasti ERP, WMS, robotizaci skladů, mobilní procesy, maloobchodní prodej a zefektivní manažerskou práci.

1000x
uživatelů

Přidejte se k našim spokojeným klientům!
Za ty roky jsme naše know-how sdíleli
s tisícovkami uživatelů
v malých i nadnárodních společnostech u nás
i v zahraničí.

150
zaměstnanců

Jsme z Ostravy.
Našich 14 týmů je sehraných a připravených pro kooperaci na vašich nových projektech
.

Buďte o krok napřed

Inovace jsou podstatou naší konkurenční výhody, kterou bychom s vámi rádi sdíleli. Do výzkumného a inovačního úsilí dlouhodobě investujeme okolo 10 % ročního obratu. V samostatném oddělení výzkumu a vývoje zaměstnáváme špičkové odborníky. Jejich práce neustále posouvá dopředu naše produkty a s nimi i vaše podnikání.

Spolehněte se na nás

Naše společnost je dlouhodobě zisková. Ekonomickou stabilitu potvrzuje také hodnocení renomované firmy Bisnode Česká republika, která je členem mezinárodní sítě Dun & Bradstreet (D&B). Podle jejich metodiky jsme získali rating A1 a ekonomické výsledky jsou pravidelně ověřovány
i nezávislým auditorem. Můžete se na nás spolehnout.

Svěřte se odborníkům 

Řízení kvality máme nastaveno transparentně
a standardizovaně s využitím best practices. Kvalita naší práce je ověřena certifikacemi podle mezinárodních norem ISO pro oblast informačních a komunikačních technologií. V našich produktech získáte oporu postavenou na odbornosti.

Spojenectví se vyplatí

Jako přední vývojář informačních systémů v Moravskoslezském kraji patříme k zakládajícím členům sdružení IT Cluster, které propojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty při spolupráci na výzkumu nových technologií. Jsme členem Czech ICT Alliance a Centra pro rozvoj dopravních systémů – RODOS. Obchodně spolupracujeme se špičkovými partnery. Toho všeho můžete využít ve svůj prospěch.

Přebíráme odpovědnost

Ve svém podnikání vyznáváme zodpovědný přístup k místní komunitě, životnímu prostředí, zaměstnancům
i zákazníkům a akcionářům. Aktivně se zapojujeme do lokálního dění
a podporujeme projekty přispívající ke zkvalitnění života nebo zlepšení sociální situace obyvatel regionu, především hendikepovaných dětí. Pomáháme, protože můžeme.

O KVADOS GROUP

Skupinu KVADOS Group tvoří společnosti se zaměřením na vývoj a dodávky vlastních softwarových řešení pro oblast digitalizace podnikových procesů a automatizace nejen ve skladu. Zajišťujeme dodávky řešení pro optimalizaci intralogistiky pomocí WMS a také ucelená řešení pro robotizaci a průmyslovou automatizaci. Skupina KVADOS Group je schopna zabezpečit služby od návrhu a optimalizace skladové logistiky až po dodávku mySTOCK® WMS a logistických robotů, včetně jejich integrace do podnikových procesů díky platformě myFABER®. Zároveň dodáváme řešení pro řízení maloobchodních sítí myCASH® POS, podnikové ERP VENTUS® nebo řešení pro digitalizaci procesů
a dokumentů myTEAM®.

Dovozcem, distributorem a servisním střediskem logistických robotů a technologií je společnost KVADOS Robotics, oblasti facility a gastro robotů se věnuje dceřiná společnost BETTAROE Robotics. Společně s dalšími dceřinými společnostmi PAC Technology a DERUTEX skupina disponuje více než 200 odborníky a patří k největším dodavatelům v daném segmentu nejen v České republice a střední Evropě.

WordPress Lightbox