O SPOLEČNOSTI

KVADOS je výrobcem a dodavatelem vlastních softwarových řešení, služeb a poradenství. Základním principem naší práce jsou kvalitně řízené projekty, na vše se díváme procesně. U každého zákazníka individuálně a pečlivě analyzujeme jeho potřeby. Poté nastavujeme veškeré postupy a činnosti tak, aby výsledkem bylo řešení, které podpoří klientův úspěch a efektivitu procesů. Využíváme bohaté zkušenosti našich odborníků a know-how prověřené v mezinárodním prostředí. Správně nastavené procesy zákazníkům šetří čas i peníze, přinášejí konkurenční výhodu a hlavně úspěch na trhu.

28
let

Od roku 1992 jsme respektovaným výrobcem a dodavatelem vlastních softwarových řešení, služeb a poradenství.

6
produktů

Propracované, robustní a zároveň flexibilní. Takové je spektrum pilířů našich řešení a služeb.

250
klientů

Za ty roky jsme máme za sebou tyto desítky spokojených klientů z řad malých, středních a nadnárodních společností u nás i v zahraničí.

180
zaměstnanců

Jsme z Ostravy. Našich 14 týmů je sehraných a připravených pro kooperaci na nových projektech.

Inovace

Inovace jsou podstatou naší konkurenční výhody. Do výzkumného a inovačního úsilí dlouhodobě investujeme. Prostředky dáváme z vlastních zdrojů a také využíváme různé dotační tituly. V samostatném oddělení výzkumu a vývoje zaměstnáváme špičkové odborníky. Jejich práce neustále posouvá dopředu stávající produkty a vytváří nezbytné předpoklady a technologie pro nová řešení.

Stabilita

Naši ekonomickou stabilitu potvrzuje nezávislé hodnocení renomované firmy Bisnode Česká republika, která je členem mezinárodní sítě Dun & Bradstreet (D&B). Podle metodik tohoto celosvětového lídra v podávání ekonomických informací o podnikatelských subjektech dosáhla společnost KVADOS vysokého ratingu AA.

Certifikace a ocenění

Klientům chceme jít příkladem a na vlastní organizaci ukazujeme, že transparentní a standardizované vnitřní procesy s využitím best practices pro danou oblast jsou klíčem k efektivitě. Pravidelně procházíme certifikacemi podle mezinárodních norem ISO využitelných v odvětví informačních a komunikačních technologií. Za své úsilí jsme již získali řadu ocenění.

Partnerství

Jako přední vývojář informačních systémů v Moravskoslezském kraji patříme k zakládajícím členům sdružení IT Cluster, které propojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty při spolupráci na výzkumných programech nových technologií. Jsme členem Czech ICT Alliance a Centra pro rozvoj dopravních systémů RODOS. Obchodně spolupracujeme se špičkovými mezinárodními partnery.

Společenská odpovědnost

Ve svém podnikání vyznáváme odpovědný přístup k místní komunitě, životnímu prostředí, zaměstnancům i zákazníkům a akcionářům. Aktivně se zapojujeme do lokálního dění a podporujeme četné projekty přispívající ke zkvalitnění života nebo zlepšení sociální situace obyvatel regionu.
WordPress Lightbox
Kontaktujte nás