KVADOSÍ WEBINÁŘE

Inspirujte se pro svůj byznys!

Pravidelně pro vás připravujeme témata z oblastí manažerského řízení, oběhu dokumentů ve firmě, logistiky a skladování či robotizace. Přihlaste se i vy zcela zdarma na plánované webináře, nebo si mezitím prohlédněte ty, které jsme už realizovali.

 

 

Připravujeme

Již proběhlé webináře

Webinář myFABER® – Revoluce v automatické manipulaci s paletami

Manipulace v různých typech skladů s paletovými operacemi zažívá revoluci. V našem webináři vás seznámíme s technologiemi, které pro manipulaci s paletami existují včetně technologie PalletJack a výhodami jejich jednotlivých variant. Představíme vám první roboty na trhu, které nejsou jen automatické, ale také autonomní a pro svou činnost se nepotřebují integrovat do stávající infrastruktury.
SPUSTIT VIDEO
...
22 Čvn 2023
13:00 - 13:45

Webinář: Sklady MARIMEX řídí nově WMS mySTOCK® od KVADOS

Blíží se termín našeho jedinečného referenčního webináře, ve kterém si budeme osobně povídat se zástupci společnosti MARIMEX CZ , s.r.o. o reálné implementaci a nasazení softwaru WMS mySTOCK. Fungování skladu je pro firmu, která má na kontě více než milion prodaných bazénů zcela zásadní. Proto svěřili svůj sklad do rukou odborníků ze společnosti KVADOS.
SPUSTIT VIDEO
...
31 Kvě 2023
13:00 - 13:45

Webinář myFABER® – Měření a vážení v logistice rychle, snadno a bezchybně – pusťte automatizaci i do Vašich procesů

Pokud se zabýváte otázkou kvalitních dat týkajících se rozměrů či váhy Vašeho zboží, materiálu, nebo expedovaných zásilek, máme pro Vás řešení. Díky přesným datům o rozměru, objemu a váze můžete dále optimalizovat logistické procesy a využívat je v navazujících procesech pro automatizaci a robotizaci.
...
23 Úno 2023
13:30 - 14:15

Webinář mySTOCK: Jak řídit sklad jen jedním softwarem?

Jste obchodní firma a provozujete vlastní sklad? Pak by pro Vás bylo ideální naše řešení mySTOCK® WMS ve verzi Retail. O Váš sklad se dokážeme postarat od A do Z, nově také ve spojení s robotickými technologiemi. Pokud chcete získat náskok před konkurencí a zajímavé informace v oblasti WMS, robotizace a automatizace skladů, neváhejte a přihlaste se na webinář, který je pro Vás zdarma.
SPUSTIT VIDEO
...
22 Zář 2022
13:00 - 14:00
Nebyla nalezena žádná událost!
Načíst více
WordPress Lightbox