Věří nám

Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Budeme k vám přistupovat individuálně a s ohledem na potřeby a specifika vašeho byznysu.

Nasbírané zkušenosti pak předáváme do všech dalších projektů. Můžete se spolehnout, že spoluprací s námi získáte odborné know-how prověřené v mezinárodním prostředí.

RAUL STUCHLÍK

MARLENKA, výkonný ředitel

Produkt myTEAM reprezentuje pro MARLENKU nový nástroj podporující řízení vnitropodnikových procesů. Jsem rád, že jsme se rozhodli ho nasadit. Je to produkt vyžadující nový přístup od jednotlivců a celé firmy. Každý střední nebo velký podnik by měl mít podobný nástroj, který umožní mimo jiné v jednotném prostředí zadávat a zpracovávat projektové, rutinní a systémové úkoly.

Případová studie

Milan Mathauser

K+B Progres, IT and Logistic Director

„Tlak na rychlou expedici zboží je dnes obrovský. Lidé očekávají, že když si jeden den objednají, hned následujícího dne obdrží zásilku. Chtěli jsme, aby dispečeři měli aktuální přehled o dění ve skladu a mohli účinně a rychle úkolovat skladníky. Dále aby zboží bylo uloženo v optimálním množství a na optimálních pozicích s ohledem na jeho obrátku. Samotné spuštění nového WMS se nám podařilo připravit a realizovat mimořádně dobře, proběhlo během několika málo dnů. Nikdo z firmy pak vlastně ani nepoznal, že sklad už jede v novém systému“

Případová studie

PATRIK ELBL

DOPRAVNÍ PODNIK OSTRAVA,
vedoucí odboru IT/CIO

„Naši interní komunikaci, úkoly, dokumenty administrujeme v myTEAM, kde nás čekají určité aktualizace, aby systém byl pro naše lidi přehlednější, jednodušší, přátelštější. Podstatné ale je, že při implementaci všech řešení vždy fungovalo, že co jsme si domluvili, to platilo. Když bylo třeba a projekt finišoval, kolegové z KVADOSu napjali své síly a věnovali se mu naplno. A toho si velmi ceníme.“

Případová studie

WordPress Lightbox