Reference

Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Ke všem proto přistupujeme individuálně a s ohledem na potřeby a specifika jejich byznysu.

Máme tým odborníků a ohromné know-how v řadě oblastí, které jsme připraveni s našimi zákazníky sdílet. Nabízíme řešení, která se již osvědčila po celé Evropě. Nasbírané zkušenosti pak předáváme do všech dalších projektů.

 

ACCOM
ACCOM

ACCOM Group

ACCOM Group je skupina firem podnikajících v oblasti výroby, importu, exporte a distribuce mléčných výrobků. Jedná se o české společnosti bez jakékoliv zahraniční kapitálové účasti. Původní mateřská firma ACCOM vznikla v roce 1990. Její dnešní jméno je ACCOM holding. Skupinu, která působí i na zahraničních trzích, řídí ACCOM Management group. Součástí jsou dále dva výrobní závody a několik obchodně-distribučních a servisních společností.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | accom.cz

ACTIVA
ACTIVA

ACTIVA

ACTIVA je od roku 1992 dodavatelem kancelářských potřeb. Na trhu si vybudovala významné postavení a získala řadu důležitých a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby. Pobočky má po celé České republice a pod názvem ACTIVA Slovakia působí také na Slovensku. Již v roce 2008 získala ACTIVA od sdružení CZECH TOP 100 za své působení v oboru ocenění Symbol úspěšných. Na mezinárodní úrovni firma spolupracuje se společností Staples, největším světovým dodavatelem kancelářského materiálu a zboží firemní potřeby.

 

ADREM INVEST
ADREM INVEST

ADREM INVEST

ADREM INVEST je specialistou na průmyslové inženýrství. Společnost byla založena v roce 1992 v Rumunsku. Věnuje se hledání řešení pro průmyslová a energetická odvětví. Hlavními oblastmi jsou průmyslová automatizace, vakuové technologie a nízkotlaká technika, zvyšování energetické účinnosti a takzvané „zelené energie“. Projekty firmy lze nalézt po celém světě a jejich společnými jmenovateli jsou implementace nových technologií, uplatňování specialistů a nacházení nových cest k pokrytí potřeb klientů.

Řešení: myFABER® | adrem.ro

AMERIGO
AMERIGO

AMERIGO

Společnost AMERIGO je výhradním zástupcem RITUALS Comestics pro Českou republiku a Slovensko. Samotná značka RITUALS byla založena v roce 2000 na myšlence, že i zcela obyčejná denní rutina může být proměněna na důležité okamžiky, které si zaslouží trochu pozornosti pro detail. Tím byla položena filozofie pro jedinečný koncept luxusní kolekce domácí a tělové kosmetiky, ale i dalších produktů jako vonné svíčky, parfémy, make-upy s drahými kameny a čaje.

Řešení: VENTUS®, myCASH®, myDATACENTER® | rituals.cz

ARMEX Oil
ARMEX Oil

ARMEX Oil

ARMEX Oil je největší z dceřiných firem společnosti ARMEX HOLDING. Věnuje se velkoobchodnímu prodeji a distribuci ropných produktů a rovněž provozuje síť vlastních čerpacích stanic. Ty lze najít po celé České republice. Obě aktivity se vzájemně doplňují. S více než tisícovkou smluvních zákazníků velkoobchodního prodeje a mnoha tisíci zákazníky čerpacích stanic se ARMEX Oil řadí mezi největší tuzemské privátní společnosti ve svém oboru.  

Řešení: myCASH® | armexoil.com

ASSA ABLOY

 ASSA ABLOY je největším světovým dodavatelem inteligentních řešení zámků a zabezpečení. Usiluje o zlepšení kvality života všech zákazníků prostřednictvím inovativních výrobků, které zajišťují větší zabezpečení, bezpečnost a pohodlí. ASSA ABLOY vznikla v roce 1994 fúzí společnosti ASSA ve Švédsku a Abloy ve Finsku. Od té doby se ASSA ABLOY rozrostla z regionální společnosti v mezinárodní skupinu s přibližně 46 000 zaměstnanci a odbytem přes 7.3 milliardy euro.

Řešení: mySTOCK® | https://www.assaabloy.cz/cs/local/cz/

ASTUR & QANTO
ASTUR & QANTO

ASTUR & QANTO

Skupina společností ASTUR & QANTO se od svého vstupu na trh v roce 1993 stala předním českým velkoobchodním dodavatelem. V současné době provozuje 6 velkoobchodních středisek ASTUR & QANTO a 25 maloobchodních prodejen se širokým sortimentem, tzv. Qanto marketů. Sortiment zahrnuje především alkoholické a nealkoholické nápoje, potraviny, tabákové výrobky, non-food produkty a drogistické zboží. Podle exkluzivního srovnání časopisu Forbes patří skupina firem ASTUR & QANTO mezi 50 největších a nejúspěšnějších českých rodinných firem, které ovládají tuzemský byznys.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myTEAM®, myCASH®, myDATACENTER® | astur.cz, qanto.cz

ATALIAN CZ
ATALIAN CZ

ATALIAN CZ

ATALIAN CZ je členem francouzské skupiny ATALIAN (dříve TFN-GROUPE), jejíž historie se sahá až do roku 1944. Skupina nabízí komplexní služby související s úplnou správou a údržbou objektů. Působí po celém světě, mimo jiné v Lucembursku, Belgii, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Chorvatsku, Slovinsku, Turecku, ale i v Libanonu či na exotickém Mauriciu nebo v Thajsku. Na český trh vstoupil ATALIAN v roce 2008 odkupem majoritního podílu ve společnosti JANA, která se věnovala facility managementu od roku 1996. 

Řešení: myFABER®, myDATACENTER® | atalian.cz

Bakoma
Bakoma

Bakoma

Společnost Bakoma je největším polským výrobcem mléčných produktů. Firma byla založena v roce 1989. Od roku 2004, kdy Polsko vstoupilo do Evropské unie, si buduje významnou pozici také na zahraničních trzích. Výrobky Bakoma jsou tak dostupné i v USA, Velké Británii, Irsku, Portugalsku, na Slovensku, v Rumunsku, Rusku, Litvě a Estonsku. Všechny produkty jsou vyráběny z prémiového mléka a nejlepšího ovoce, aby bylo dosaženo nejvyšší kvality a nejlepší chuti, jakou příroda může nabídnout.

Řešení: myAVIS® | bakoma.pl

Beiersdorf
Beiersdorf

Beiersdorf

Německá společnost Beiersdorf je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních firem na trhu značkového spotřebního zboží s více než 130letou tradicí. Orientace na požadavky zákazníků, vyjádřená v silných produktových řadách NIVEA, 8 x 4, Eucerin, Labello, La Prairie, Hansaplast, dovoluje společnosti stále zvyšovat svůj růst a podíl na trhu ve strategicky významných oblastech. Za své klíčové hodnoty považuje Beiersdorf péči, jednoduchost, odvahu a důvěru.

Řešení: myAVIS® | beiersdorf.cz

Bike Fun International
Bike Fun International

BIKE FUN International

Společnost BIKE FUN International (BFI) byla založena v roce 2001. Vyrábí jízdní kola všech typů – horská, trekingová, krosová, silniční, dětská i stále populárnější elektrokola. Sortiment zahrnuje i karbonová nebo celoodpružená kola vyšší třídy. Firma staví na vývoji, výrobě a pečlivé montáži kol v Evropě, zakládá si mimo jiné na kvalitních technologiích a důsledné výstupní kontrole. Mezi značky BFI patří SUPERIOR, STR, ROCKMACHINE a Frappé.

Řešení: VENTUS®, myTEAM® | bikefunint.com

British American Tobacco (Czech Republic)
British American Tobacco (Czech Republic)

British American Tobacco (Czech Republic)

British American Tobacco (Czech Republic) je pobočkou jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců tabákových produktů. Vyrábí a v České republice prodává tabákové výrobky například pod značkami Lucky Strike, Pall Mall nebo Dunhill. Firma British American Tobacco byla založena už v roce 1902. V rámci celého světa obsluhuje více než 200 trhů, na které distribuuje přes 200 svých značek. Na více než 60 trzích má vedoucí pozici.

Řešení: myAVIS® | bat.com

Budějovický Budvar
Budějovický Budvar

Budějovický Budvar

Budějovický Budvar je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Jeho neznámější obchodní značkou je Budweiser Budvar pro světlý ležák, pivo vařené podle 700 let dlouhé tradice. Exportuje se do více než 60 zemí na všech kontinentech. Kromě vlastních produktů Budweiser Budvar a Pardál dodává Budějovický Budvar na český trh, jako výhradní importér, také dánské ležáky Carlsberg a cidery Somersby. 

Řešení: myAVIS® | budejovickybudvar.cz

BZK alco

BZK Alco je jedním z nejvýznamnějších výrobců lihovin v Polsku a je součástí významné obchodní skupiny specializující se na zpracování zemědělských produktů, do níž patří také Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra a Bioagra-olej.

Řešení: myAVIS®| bzkalco.pl

CCA GROUP
CCA GROUP

CCA GROUP

CCA Group je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice, se zaměřením na obory systémová integrace, správa dokumentů a business intelligence. Na trhu IT služeb působí od roku 1991. Jméno CCA je původně zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, které do současnosti popisují hlavní pilíře služeb, jež společnost poskytuje. Nadále se zabývá a reflektuje poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracuje s nejmodernější technikou na trhu. 

cca.cz

Classic Invest

Společnost Classic Invest vznikla v roce 2000. Aktivity zaměřuje zejména na sféru obchodní činnosti a na developerské projekty. V prodejně Střevíce a více poskytuje nejširší nabídku svatební a společenské obuvi spolu s doplňky v České republice, obchod Dobré boty je specializován na prodej dětské certifikované obuvi. Kromě prodejen s obuví a textilem firma provozuje také čerpací stanici pohonných hmot a zároveň je franšízovým partnerem společnosti TRAVEL FREE.

Řešení: VENTUS®, myCASH®, myTEAM® | classicinvest.cz

COMIMPEX
COMIMPEX

COMIMPEX

COMIMPEX je uznávaným partnerem nejen v oblasti informačních, komunikačních a zabezpečovacích technologií, ale i v oblasti projekce a realizace rozvodů nízkého napětí a osvětlení. Již od počátku v roce 1990 se zaměřuje zejména na oblast počítačových a datových sítí, poskytování implementačních a servisních služeb, dodávky širokého portfolia zboží renomovaných výrobců IT, řady dalších slaboproudých technologií a rozvodů NN do 1000 V.

Řešení: VENTUS® | comimpex.cz 

ČD Cargo
ČD Cargo

ČD Cargo

Společnost ČD Cargo vznikla v roce 2007 jako dceřiná firma Českých drah. Je největším českým železničním dopravcem a zároveň patří dle objemu přepravy zboží mezi pět největších železničních dopravců v rámci Evropské unie. Nabízí vnitrostátní i mezinárodní přepravu široké škály zboží – od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů, mimořádných zásilek, pronájem železničních vozů, vlečkové a další přepravní služby.

Česká pošta
Česká pošta

Česká pošta

Česká pošta slouží veřejnosti, občanům a firmám a také České republice a jejím institucím. Jejím posláním je spojovat – zprostředkovat důvěryhodný přenos informací, plateb i zboží, a to za využití jak tradičních, tak moderních, elektronických prostředků. Česká pošta poskytuje univerzální poštovní službu, podílí se na provozu a rozvoji sítě Czech POINTů (Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál) a je provozovatelem datových sítí Ministerstva vnitra ČR a unikátního systému datových schránek.

 

DAKO-CZ

Společnost DAKO-CZ patří mezi přední výrobce pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s téměř 200 letou tradicí. Kolejová vozidla s brzdami DAKO můžete vidět nejen v Evropě, ale také v Alžíru, Malajsii, Indonésii, a dokonce i v Číně. Společnost, jež disponuje vlastním vývojem, moderní zkušební laboratoří i konstrukčním pracovištěm, staví svůj úspěch na tradici a zaručené kvalitě výrobků.

Řešení: myTEAM® | dako-cz.cz

DÉMOS trade
DÉMOS trade

DÉMOS trade

Démos trade se specializuje na dodávky plošných materiálů, nábytkového kování a nábytkových hran a komplexní dodávky materiálu pro výrobce nábytku a bytových zařízení, truhlářské firmy, architekty a realizátory interiérů. Společnost se za dobu svého působení od roku 1993 rozrostla a má své pobočky nejen na území České republiky, ale také v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Významným milníkem byl rok 2011, během kterého firma Démos trade fúzovala se společnostmi NÁBYTEK SERVIS v ČR a Tanas na Slovensku, čímž se zdvojnásobil její obrat a výrazně navýšil počet zaměstnanců i provozoven.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myTEAM®, mySTOCK®, myDATACENTER® | demos-trade.cz

DITIPO
DITIPO

DITIPO

Společnost DITIPO byla založena v roce 1991. Od svého vzniku podniká v oblasti papírnického a dárkového zboží, které podporuje komunikaci mezi lidmi. V současné době patří mezi největší firmy ve svém oboru v České republice a na Slovensku. DITIPO vyrábí a dodává mimo jiné blahopřání do obálky, pohlednice, dopisní soupravy, dětské vzdělávací programy a hry, dárkový sortiment a vše potřebné k balení dárků. Poslání firmy je shrnuto v jejím mottu „Radost pro všechny“.

 

Dopravní podnik Ostrava

Dopravní podnik Ostrava (DPO) je společnost zajišťující provoz městské hromadné dopravy v Ostravě. Provozuje síť autobusových, tramvajových a trolejbusových linek, které jsou zahrnuty do Ostravského dopravního integrovaného systému.

Řešení: myTEAM®| dpo.cz/

ELTODO
ELTODO

ELTODO

Skupina ELTODO patří k nejvýznamnějším českým elektrotechnickým společnostem. Byla založena v roce 1991 a zaměřuje se jak na tradiční odvětví jako energetika, doprava a veřejné osvětlení, tak ve stále větší míře i na obory moderní, jakými jsou například telekomunikace, developerské projekty nebo řízení inteligentních budov. Hlavními trhy jsou Česká republika a Slovensko, dále skupina působí v například v Bulharsku, Rusku a na Ukrajině. 

Řešení: myWORK® | eltodo.cz

Energizer
Energizer

Energizer

Energizer je světově známý výrobce baterií, nabíječek, svítilen a propojovacích komponent. Jeho bohatá historie obsahuje řadu vyznaných milníků pro každého uživatele elektroniky. První spotřební baterii na světě společnost vyrobila už v roce 1896, a o dva roky později přidala úplně první svítilnu. Firma dnes působí ve 160 zemích a stojí také například za vývojem a uvedením na trh alkalických a dobíjecích baterií, baterií bez obsahu rtuti i moderních lithiových baterií.

 

ENERGO–PRO
ENERGO–PRO

ENERGO–PRO

ENERGO-PRO je nezávislým výrobcem elektrické energie. Zabývá se výrobou, dodávkou a obchodováním s elektřinou z obnovitelných zdrojů energie, přičemž se specializuje na oblast s využitím vodních zdrojů. Společnost staví, vlastní a provozuje vodní elektrárny a elektrické infrastruktury ve střední a východní Evropě. Své podnikání zakládá na odpovědném přístupu k prostředkům, lidem i životnímu prostředí. 

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | energo-pro.com

EUROMEDIA GROUP
EUROMEDIA GROUP

EUROMEDIA GROUP

EUROMEDIA GROUP patří mezi nejsilnější a největší firmy knižního trhu České republiky. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub, Odeon, Ikar, Universum a YOLI. Svou činnost zahájila na jaře 1991 a o rok později začala provozovat čtenářský Knižní klub, který má přibližně 200 000 aktivních členů. Společnost také vlastní největšího knižní velkoobchod v ČR, který zásobuje knihkupce, knihkupecké sítě, internetové obchody i hypermarkety produkcí většiny tuzemských nakladatelů.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER®| euromedia.cz

EURO NÁŘADÍ

Česká společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o. je na trhu velkoobchodníků s nářadím již 15 let. Za tu dobu získala škálu dlouhodobě spokojených zákazníků, kterým nabízí v současnosti více než 12 000 položek pro stavbu, dům, zahradu, železářství, vodo-topo a elektro, ale i pracovní obuv a oděvy. O spokojenosti zákazníků vypovídá i skutečnost, že dokáže vykrýt objednávky dlouhodobě nad 97 % a garantuje dodávku zboží zdarma do 48 hodin. Působí jako výhradní distributor elektronářadí STAYER pro Českou a Slovenskou republiku.

Řešení: mySTOCK®euronaradi.cz

expert ČR
expert ČR

expert ČR

Nákupní sdružení expert ČR vzniklo v roce 1996 a v roce 1997 byla společnost přijata za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojila se tak ke skupině přibližně 4 000 odborných obchodníků v Evropě. Ta se svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci celkově 4. místo. V České republice má expertní síť 16 společníků, 51 prodejen a e-shop expert.cz, který patří k největším prodejcům elektra na českém internetu.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, myCASH®, myDATACENTER®expertcr.cz

FAB Vehicle Security Solutions

FAB Vehicle Security Solutions bývala součástí skupiny ASSA ABLOY, předního světového výrobce a dodavatele komplexního řešení uzamykacích dveřních systémů. V roce 2016 se společnost FAB stává součástí japonské firmy ALPHA Corporation, která patří k lídrům mezi dodavateli inovativních řešení pro zamykací a zabezpečovací systémy vozidel.Společnost spadá do divize automobilových zámků a klíčů s tradiční značkou FAB. V této oblasti firma působí od roku 1958 a dnes nabízí řadu uzamykacích systémů splňujících náročná kritéria bezpečnosti, spolehlivosti i komfortu. Vedle klasických klíčů s kovovým dříkem nabízí i moderní řešení včetně virtuálních klíčů ovládaných přes mobilní telefony.

Řešení: mySTOCK® | kk-alpha.cz/cs/

Farmacol
Farmacol

Farmacol S.A.

Farmacol S.A. je přední polská farmaceutická distribuční společnost. Její činnosti pokrývají velkoobchodní a retailový prodej léků, dále zdravotnických, kosmetických a hygienických produktů, výživových doplňků a zajištění souvisejícího marketingového servisu. Vedle toho se firma věnuje ubytovacím a cateringovým službám. Síť distribuční skupiny Farmacol pokrývá celé území Polska a umožňuje zásobovat léky a obdobnými produkty tisíce lékáren a několik stovek nemocnic.

Řešení: myAVIS® | farmacol.com.pl

FDEE Electrica Distribuţie Transilvania Sud
FDEE Electrica Distribuţie Transilvania Sud

FDEE Electrica Distribuţie Transilvania Sud

FDEE Electrica Distribuţie Transilvania Sud je rumunská státní firma s více než stoletou historií. Společnost distribuuje elektrickou energii v regionu jižní Transylvánie (Sedmihradska). Oblast s centrem Brašov odpovídá rozlohou téměř polovině území České republiky. Počet odběrných míst přesahuje 1 milion. Firma je rozdělena do 6 divizí a zároveň se stará o údržbu a efektivní provoz energetické sítě. 

Řešení: myFABER® | electricats.ro

FEBE CRAFT s.r.o.

FEBE CRAFT nabízí široký sortiment výrobků a služeb pro potřeby energetického, chemického, petrochemického, leteckého a lodního průmyslu. Dodávky a kompletace potrubních systému a příslušenství v uhlíkových, legovaných a nerezových materiálech. Výrobní program tvoří vnitřní a vnější brousící linky, ultrazvuková linka, úkosovací stroj, pily do D1016 mm, tryskací box, žíhací pec, lisy pro výrobu tvarovek (T-kusy, redukce, oblouky, dna), ohýbání trubek do D60,3 mm

Řešení: myTEAM®, myDATACENTER®| febe.cz/

FINIDR
FINIDR

FINIDR

Tiskárna FINIDR patří mezi největší středoevropské výrobce knih v pevné i měkké vazbě. Tiskárna vznikla v roce 1994 a 80 % její produkce putuje do zahraničí. Poskytuje individuální přístup, flexibilitu, klientský servis v pěti jazycích, nejvyšší kvalitu, příznivé ceny a krátké termíny realizace, a to doslova „pod jednou střechou“. Díky tomu s ní dlouhodobě spolupracuje řada významných tuzemských i evropských nakladatelů.

Řešení: VENTUS® | finidr.cz

H. J. Heinz
H. J. Heinz

H. J. Heinz

Americká společnost H.J. Heinz je nejglobálnější potravinářskou společností. Značka Heinz nabízí produkty ve 200 zemích a ve více než 50 z nich je také jedničkou nebo dvojkou na trhu. Po celém světě je Heinz synonymem slova „kečup“, a to už od roku 1876. Prvním výrobkem byl však již v roce 1869 nakládaný křen. Kromě kečupu zahrnuje dnešní základní portfolio firmy také například omáčky k masům, fazole, dochucovací omáčky nebo rajčatové produkty.

 

HENKEL ČR
HENKEL ČR

HENKEL ČR

Henkel je celosvětová společnost, jejíž značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, kosmetika a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá vedoucí postavení na trhu, a to zejména se značkami jako Persil, Schwarzkopf a Loctite. V České republice působí od roku 1992 HENKEL ČR, a to ve všech třech strategických oblastech. Na českém trhu prodává produkty více než 50 značek.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | henkel.cz

HET
HET

HET

HET je ryze českou výrobně-obchodní společností bez jakékoli zahraniční účasti. V roce 1991 začala podnikat v oboru stavebních hmot. Postupně se stala druhým největším výrobcem vodou ředitelných nátěrových hmot v České republice. Za hranicemi ČR je pro HET rozhodujícím trhem Slovensko, kde firma působí prostřednictvím dceřiné společnosti. Firma pronikla také na trhy dalších států střední a východní Evropy – Maďarska, Bulharska, Polska, Ukrajiny a Ruska.

Řešení: myAVIS®, mySTOCK® | het.cz

IKAR

IKAR je české nakladatelství, které spadá od roku 2000 pod společnost Euromedia Group, a.s., tedy do jedné z nejsilnějších a nejvlivnějších firem podnikajících na knižním trhu v České republice, která v roce 2016 zaujala co do počtu vydaných titulů druhé místo s 468 tituly. IKAR se zaměřuje především na ženské čtenářky, kterým poskytuje přístup k českým a světovým romancím, společenským románům, ale i k memoárům a kuchařkám. Mezi celosvětově úspěšné autory IKARu se řadí Paula Hawkins, Danielle Steel, Nicholas Sparks a další. Z českých autorů spolupracuje s Klárou Janečkovou či Dominikem Landsmanem.

Řešení: mySTOCK® | ikar.cz

IBG Česko s.r.o.

IBG je přední středoevropská společnost v oblasti zajištění nesíťové energie.
Nabízí vlastní řešení, díky kterým Vám učiní energii dostupnou kdykoli a kdekoli ji zrovna potřebujete. Realizaci zajišťuje vysoce kompetentní tým s více než dvacetiletými zkušenostmi z trhů v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Řešení: myTEAM®| ibg.cz

IKN CZECH

Společnost IKN CZECH s.r.o. působí na trhu od roku 2013, kdy byla založena skupinou pracovníků z PSP Engineering. Přesto, že působí jako mladá firma, čerpá z mnohaletých zkušeností svých předchůdců a úzce spolupracuje právě s PSP Engineering či s IKN GmbH. Společnost se zabývá inovativním řešením pro výrobu cementu, vápna, magnezitu, keramzitu, zpracování železné rudy, pro papírenský a chemický průmysl. Mezi nabízené produkty patří např. pecní linky, rotační pece, sušící a chladící bubny a roštové chladiče.

Řešení: myTEAM® | iknczech.cz

JIRI MODELS
JIRI MODELS

JIRI MODELS

JIRI MODELS se zabývá vývojem a prodejem papírenského zboží, hraček a školních pomůcek. Založena byla v roce 1989 a sídlí v jihočeském Písku. Firma se specializuje především na dětské nakladatelské tituly. Vyrábí řadu formátů omalovánek, kreativních aktivit a zábavných knížek doplněných dalšími pomůckami, jako jsou například magnetky, samolepky, šablony, vystřihovánky nebo 3D brýle. Klíčovými trhy jsou vedle ČR Slovensko, Maďarsko, Belgie, Velká británie, Francie, Nizozemí či Německo.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | jirimodels.com

Italy Style

Italy Style Linea je společnost zaměřená na kadeřnické a kosmetické vybavení, dále se specializuje na distribuci italských profesionálních značek kosmetiky i nábytku. Snahou společnosti je pomoci kompletně zařídit a vybavit salón designovým nábytkem a doplňkovým vybavením až do posledního detailu. Nabízí silné partnerství profesionálům, ale snaží se zpřístupnit kvalitní výrobky určené pro krásu také domácnostem.

Řešení: myAVIS®| italystyle.cz

Janka Radotín, a. s.

Společnost Janka Radotím je jedním z předních evropských výrobců a komplexních dodavatelů komfortní vzduchotechniky, průmyslového chlazení a klimatizací. Vedle dodávek rozsáhlých vzduchotechnických řešení pro budovy, obchodní centra a další provozy, jsou dlouholetým a ověřeným dodavatelem technologie pro chladicí okruhy v těžkém průmyslu, energetice, strojírenství i jaderné energetice. Řadí se mezi první české strojírenské podniky, které získaly ocenění Czech made.

Řešení: myTEAM® | janka.cz

JTEKT Automotive Czech Pardubice
JTEKT Automotive Czech Pardubice

JTEKT Automotive Czech Pardubice

JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a řízení osobních automobilů. Zákazníky společnosti jsou světoví výrobci automobilů. Výroba se nejprve zaměřila na komponenty pro kolínskou automobilku TPCA. Od roku 2006 dodává společnost mechanické součásti do převodovek rovněž také pro další závody Toyoty v Evropě. V roce 2008 přibyla výroba hliníkových dílů do systémů řízení automobilů, která se neustále rozšiřuje. 

Řešení: VENTUS® | jtekt-pa.com

K + B Progres
K + B Progres

K + B Progres

K + B Progres je tradičním a velmi dobře fungujícím velkoobchodem nabízejícím široký sortiment zboží z oblasti elektro za nejlepší ceny a s kvalitními službami. Spektrum značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky zahrnuje například Baumatic, Bosch, Siemens, Candy, De Longhi, ECG, AEG, Electrolux, Zanussi, ETA, Fagor, Gorenje, JVC, LG, Loewe, Mora, Altus, Nikon, Olympus, Panasonic, Philips, Remoska, Samsung, SONY, Stiebel, Thomson, Whirlpool, Yamaha, Zelmer a mnoho dalších.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, mySTOCK®, myDATACENTER® | kbexpert.cz

KAMAZ Tatarstan
KAMAZ Tatarstan

KAMAZ Tatarstan

KAMAZ Group je největší automobilovou společností Ruské federace a zároveň patří k největším světovým výrobcům těžkých nákladních vozidel. První vozidlo firma vyrobila už v roce 1976. KAMAZ kompletně pokrývá celý technologický cyklus od vývoje přes výrobu a montáž až po prodej a servis. Procesní řetězec je rozložen do 12 velkých závodů a více než 150 organizací v Rusku, Společenství nezávislých států i v zahraničí. Kvalitu svých výrobků KAMAZ opakovaně demonstroval úspěchy v rally Dakar. 

 

Karlovarská Korunní s.r.o.

Společnost Korunní patří mezi nejvýznamější výrobce minerálních vod v České republice. 
Počátky obchodního úspěchu Korunní kyselky sahají k roku 1876, kdy byl objeven v malé vesnici Krondorf (dnes Korunní) pramen významné chuti. 

Řešení: myAVIS®| korunni.cz

Karlovarské minerální vody

Karlovarské minerální vody jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil již v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. V současné době firma stáčí a dodává do 26 zemí přírodní a ochucené minerální vody Mattoni a Magnesia, pramenitou vodu Aquila a několik druhů ochucených limonád a ledových čajů. Svými produkty pokrývá rozhodující podíl českého trhu minerálních vod.

Řešení: myAVIS® | mattoni.cz

Kimberly-Clark
Kimberly-Clark

Kimberly-Clark

Společnost Kimberly-Clark byla založena v roce 1872 ve státě Wisconsin v USA. V současné době působí ve více než 150 zemích a je jedním z předních výrobců spotřebního zboží. Na český a slovenský trh firma vstoupila v roce 1995. V současné době má v České Republice 2 výrobní závody – v Litovli, kde se vyrábějí produkty pro dámskou hygienu Kotex a Lidie, a také v Jaroměři, kde se vyrábějí inkontinenční pomůcky Depend. 

Řešení: myAVIS® | kimberly-clark.com

KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ

KNIHCENTRUM.CZ

KNIHCENTRUM.CZ je síť partnerských knihkupectví v České republice. Zaměření společnosti vystihuje její slogan „Vaše rodinné knihkupectví“. Pravidelně nabízí nejzajímavější tituly určené čtenářům všech věkových kategorií. Ti zde najdou knihy tematicky zaměřené na aktuální období, novinky, knihy za akční ceny a levné knihy s výraznou slevou. Firma provozuje také stejnojmenný e-shop, kde lze zakoupit i elektronické knihy.

Řešení: myCASH® | knihcentrum.cz

Kofola
Kofola

Kofola

Skupina Kofola vyrábí nealkoholické nápoje, a to ve svých osmi závodech na pěti trzích střední a východní Evropy. Nejznámějším produktem je Kofola, kolový nápoj s originální recepturou. Portfolio dále zahrnuje pramenitou vodu Rajec, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, Vineu, čerstvé šťávy UGO či energetický nápoj Semtex. V licenci vyrábí a distribuuje RC Colu, Oranginu a Pickwick. Také je výhradním distributorem značek Evian, Badoit a Rauch pro Českou a Slovenskou republiku a oficiálním distributorem léčivé Vincentky.

 

Krnovské opravny a strojírny
Krnovské opravny a strojírny

Krnovské opravny a strojírny

Historie společnosti sahá až do roku 1872 a i v současnosti těží Krnovské opravny a strojírny z dlouholeté tradice a zkušeností. Firma se věnuje výrobě, rekonstrukci, modernizaci a opravám osobních a nákladních železničních kolejových vozidel, tramvají a opravám historických kolejových vozidel. Vlastní výrobní program zajišťuje produkci rotačních dílů včetně indukčního kalení, svařenců a opracování odlitků pro vagónový průmysl. Výrobky a služby našly spokojené zákazníky nejen v České republice a na Slovensku, ale i po celé Evropě.

Řešení: VENTUS® | kos.cz

Lactalis CZ, s.r.o.

Společnost Lactalis CZ, s.r.o. je členem skupiny Lactalis Groupe a vlastníkem výrobních závodů Mlékárna Kunín, a.s. a Mlékárna Klatovy, a.s. Může se chlubit nejen skvělými sýry zn. Président a Galbani, ale také vynikajícími jogurty, smetanami či dezerty vyráběnými pod domácí českou značkou

 Řešení: myAVIS® | lactalis.cz

 

LINEA NIVNICE, a.s.

LINEA NIVNICE, a.s. patří k největším výrobcům ovocných šťáv, nápojů, ovocných vín, přesnídávek a sirupů. V téměř každé oblasti dosahuje první nebo druhé místo na trhu. Velkou tradici má firma v produkci lihovin, kdy první likér se zde vyrobil v roce 1946. Velkou předností je moderní lisovna a dosažitelnost ovoce z regionu Jižní Moravy. Hlavní exportní zemí je Slovensko. Společnost vznikla v roce 1994 privatizací státního podniku Linea. Dříve byl součástí Slováckých konzerváren Uherské Hradiště. Společnost zaměstnává více než 260 zaměstnanců.

Řešení: myAVIS®| lineanivnice.cz

L´ORÉAL
L´ORÉAL

L´ORÉAL Česká republika

Společnost L’Oréal byla založena v roce 1909 v Paříži a je dlouhodobě lídrem v oblasti kosmetiky. Na český a slovenský trh vstoupila v roce 1994 a ihned se stala zdejším klíčovým hráčem. Známé jsou zejména značky L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Giorgio Armani Cosmetics, Yves Saint Laurent, Biotherm, Lancôme, L’Oréal Professionnel, Kérastase a Vichy. Pro výrobky z celého portfolia jsou charakteristickými rysy kvalita, inovativní charakter, účinnost a bezpečnost.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | loreal.com

M&M reality holding
M&M reality holding

M&M reality holding

M & M reality holding se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou. Poskytuje také široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Podnikat začala skupina na začátku roku 2005, holding byl založen o rok později. Díky silnému finančnímu zázemí, síti přes 150 poboček po celé České republice a více než 2 500 odborně vyškoleným makléřům je dnes největší realitní kanceláří.  

Řešení: myTEAM® | mmreality.cz

MARLENKA international

MARLENKA international byla založena v roce 2003. Od svého vzniku se proslavila především výrobou výtečných medových dortů, které díky originální receptuře a surovinám mají nejen výjimečnou kvalitu, ale také trvanlivost. Od roku 2009 společnost disponuje unikátní výrobní linkou, která má na délku 80 m a je jediná svého druhu na světě. Během jedné hodiny je schopná vyrobit až tisíc kusů dortů.

Řešení: myTEAM® mySTOCK® | marlenka.cz

Městská policie hlavního města Prahy
Městská policie hlavního města Prahy

Městská policie hlavního města Prahy

Městská policie hlavního města Prahy působí na území české metropole od 11. května 1992. Její činnost tradičně spočívá především v zabezpečování veřejného pořádku ve městě. Organizace zaměstnává více než 2 200 strážníků, kteří ročně odhalí a řeší téměř 1 milion přestupků. Nedílnou součástí jejich práce jsou také preventivní a bezpečnostní akce zaměřené například na dopravu nebo bezpečnost občanů české metropole.

Řešení: myFABER® | mppraha.cz

Mikuláš & Partners
Mikuláš & Partners

Mikuláš & Partners

Mikuláš & Partners je konzultační, personální a obchodní společnost specializovaná na poradenství v technických i netechnických oblastech. Původně vznikla k řešení personálních potřeb firem působících na středoevropských trzích. Klientům nabízí profesionální komplexní služby zaměřené na odvětví průmyslu, finančního servisu, informačních technologií, telekomunikací, farmacie, logistiky, práva a rychloobrátkového zboží. 

MP Krásno
MP Krásno

MP Krásno

MP Krásno je tradičním výrobcem masa a masných výrobků z Valašska. V současnosti zaujímá významné místo mezi pěti největšími českými firmami z oboru. Značka Krásno symbolizuje spojení řeznické tradice s moderní technologií. V sortimentu nechybějí ani tradiční valašské speciality. Výrobky lze nalézt u řady obchodních řetězců a maloobchodních sítí, stejně jako na pultech specializovaných řeznictví. Společnost nyní expanduje na slovenské a maďarské trhy.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | krasno.cz

NEXIA AP

NEXIA AP patří mezi renomované a respektované firmy v oblasti auditorských, účetních a poradenských služeb, s vysokým profesním a etickým kreditem. Společnost vznikla v lednu 1993, ještě pod původním názvem AUDIT PLUS, a je tak jedna z nejdéle působících na trhu auditorských a poradenských služeb od samého vzniku této profese v České republice. Je rovněž členem Národní klastrové asociace a mezinárodní sítě NEXIA INTERNATIONAL. 

Řešení: myTEAM®, myDATACENTER® | nexiaap.cz

NUTREND
NUTREND

NUTREND

NUTREND D.S. je předním českým výrobcem výživy a doplňků stravy. Na domácím trhu je lídrem a zároveň patří k nejvýznamnějším v Evropě. Produkce směřuje do obchodních řetězců, fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Sortiment je také exportován do řady zemí nejen Evropské unie. Všechny výrobky jsou schváleny Antidopingovým výborem České republiky a společnost je oficiálním dodavatelem doplňků výživy pro Český olympijský výbor.

Řešení: myAVIS® | nutrend.cz

Ondrášovka

Z malé obce Ondrášov, v podhůří Nízkého Jeseníku, je minerální voda Ondrášovka každý den dodávána do řady meziskladů po celé zemi a předpokladem je i další rozšiřování. Vždyť již v 18. století byly zřízeny mezisklady v Olomouci, Brně, Praze i Vídni, aby se oblíbená kyselka z Ondrášova dostala na stoly zákazníků v co nejkratším čase a pokud možno nepřetržitě. Dnes je minerální voda Ondrášovka dodávána do všech největších řetězců, ale zároveň ji najdete i na nezávislém trhu.

Řešení: myAVIS® | ondrasovka.cz

Panta Rhei
Panta Rhei

Panta Rhei

Síť knihkupectví Panta Rhei je se svými téměř čtyřmi desítkami poboček lídrem na slovenském knižním trhu. Historie společnosti sahá do roku 1989, kdy otevřela první prodejnu ve Veľkom Mederi. Od roku 2009 působí také na internetu s e-shopem pantarhei.sk a v roce 2010 firma expandovala do České republiky. Součástí vybraných knihkupectví jsou kavárny Cafe Dias s nabídkou nejkvalitnějších káv. Některé pobočky jsou rozšířeny o sortiment Panta Rhei Creative s materiály a technikami pro výrobu dekorativních a užitkových předmětů. 

Řešení: VENTUS®, myCASH® | pantarhei.sk

PEMIC BOOKS
PEMIC BOOKS

PEMIC BOOKS

PEMIC BOOKS patří mezi přední české firmy v oblasti distribuce knih se stabilní pozicí. V roce 2005 společnost začala působit také na Slovensku. Prostřednictvím informačního systému myPEMIC firma nabízí prodej nejširšího sortimentu na trhu po celé České a Slovenské republice. V katalogu lze najít na 40 tisíc titulů od knižních novinek přes bestsellery, beletrii, odbornou literaturu až po kalendáře nebo dárkové publikace. Velkou přidanou hodnotou pro zákazníky je doprava zboží vlastní dceřinou společností.

Řešení: VENTUS®, mySTOCK®, myDATACENTER® | pemic.cz

Podravka
Podravka

Podravka d.d.

Podravka je jednou z nejvýznamnějších společností v regionu jihovýchodní, střední a východní Evropy v oblasti potravinářského průmyslu. Zaměřuje se na potraviny, nápoje a farmaceutické produkty. Pobočky má v 17 zemích na 3 kontinentech a distribuční síť od Jaderského po Baltické moře. Nejznámějšími značkami jsou Podravka, jako zastřešující brand, a Vegeta – univerzální kořenicí přísada, která se prodává ve více než 40 zemích celého světa.

Řešení: myAVIS® | podravka.hr

ppm factum
ppm factum

ppm factum

ppm factum je v rámci střední Evropy jednou z nejvýznamnějších společností, které se zbývají store checkingem a monitoringem trhu. Zajišťuje služby merchandisingu, event managementu, audit monitoringu, sběru dat, skladování, distribuce a logistiky. Mezi klienty patří nejvýznamnější nadnárodní výrobní a obchodní firmy rychloobrátkového zboží, ale i z dalších odvětví, které oceňují rozsáhlé zkušenosti a kvalitně zajištěnou distribuci.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myDATACENTER® | www.ppm.cz

PSP Engineering

PSP Engineering dodává stroje, zařízení, technologické linky a investiční celky pro výrobu cementu a vápna, zpracování rud, lomového kamene, písku, štěrkopísku, uhlí a ostatních materiálů, aplikace vybraných technologií v energetice a chemickém průmyslu.

Řešení: myTEAM®| pspeng.com/cz/

RAPPA
RAPPA

RAPPA

Společnost RAPPA se od roku 1991 specializuje na široký sortiment kvalitních hraček, dárkových předmětů a karnevalových doplňků. Hračky dováží jak z Dálného východu, tak ze států Evropské unie, například z Itálie a Německa. Spolupracuje taktéž s mnoha významnými tuzemskými výrobci a distributory. Skladem nabízí přes 2 000 aktivních položek. Od roku 2004 firma buduje a rozvíjí také vlastní značky Baby, Zvířata z celého světa, Království zvířat a Karneval.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, mySTOCK® | rappa.cz

RODOS
RODOS

RODOS – Centrum pro rozvoj dopravních systémů

Centrum pro rozvoj dopravních systémů – RODOS je největším současným subjektem působícím v oblasti aplikovaného výzkumu v odvětví dopravy se zaměřením na monitorování, řízení silniční dopravy a jejího financování. Centrum RODOS tvoří tři největší technické vysoké školy v ČR, jedna veřejná výzkumná instituce a šest podniků, které patří mezi přední dodavatele a výrobce v oblasti IT technologií, softwaru, sběru dat a zavádění inteligentních dopravních systémů do praxe na českém trhu.

centrum-rodos.cz

Rehabilitační ústav Hrabyně

Rehabilitační ústav Hrabyně má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti s léčbou pacientů s postižením pohybového a nervového systému. Pro své komplexní služby, odborný personál, špičkové vybavení a atraktivní klidnou, přesto dobře dostupnou lokalitu je vyhledáván klienty z celé České republiky. Terapie je založena na týmové spolupráci lékařů, ošetřovatelského personálu, fyzioterapeutů a ergoterapeutů při zachování zcela individuálního přístupu ke každému pacientovi a spolupráci s lékaři dalších specializací. 

Řešení: myTEAM®, myDATACENTER® | ruhrabyne.cz

RUDOLF JELÍNEK
RUDOLF JELÍNEK

RUDOLF JELÍNEK

RUDOLF JELÍNEK se zabývá výrobou alkoholických nápojů, zejména destilátů, která má ve Vizovicích tradici již od 16. století. Společnost vznikla v roce 1894 a v současné době je největším evropským výrobcem ovocných destilátů. Zákazníkům nabízí kromě tradiční slivovice i hruškovici, třešňovici, meruňkovici, jablkovici, spoustu různých speciálních ovocných destilátů a také košer destiláty vyráběné za dozoru zástupce ortodoxní unie amerických rabínů.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, mySTOCK®, myCASH® | rjelinek.cz

Řeznictví H+H

Rodinné řeznictví H+H se zrodilo v 90. letech na českém trhu. Má pod sebou 30 prodejen, které se dnes nacházejí nejen v Moravskoslezském kraji, ale také v kraji Zlínském.a Jihomoravském. Přísně dbaní ja udržování ruční výroby uzenářských specialit, a hlavně v udržování a zvyšování kvality výrobků. Ve výrobcích nenajdete potravinové náhražky. V sortimentu společnosti naleznete mimo klasických výrobků, kvalitních masových klobás, uzených mas, šunek a zabíjačkových dobrot také ručně vyráběné speciality, na jejichž nejvyšší kvalitu kladou vysoký důraz. Zákazníci si tyto speciality velice oblíbili. 

 Řešení: myAVIS® | reznictvihh.cz

ČEZ
ČEZ

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je jedním z lídrů na trzích s elektřinou střední a jihovýchodní Evropy. V České republice je největším výrobcem elektřiny a řadí se mezi tři největší výrobce tepla. Kromě výroby a prodeje elektřiny patří k aktivitám i oblasti telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení, těžby surovin nebo zpracování vedlejších energetických produktů.

Řešení: myAVIS®, myWORK®, myDATACENTER® | cez.cz

Správa železniční dopravní cesty
Správa železniční dopravní cesty

Správa železniční dopravní cesty

Státní organizace Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) vznikla v roce 2003. Jejím základním posláním je provozovat celostátní dráhu a také regionální dráhy ve vlastnictví státu. Dále zodpovídá za jejich provozuschopnost a modernizaci a hospodaří s majetkem, který tvoří takzvanou železniční dopravní cestu. Organizace je členem Mezinárodní železniční unie, Společenství evropských železnic a infrastrukturních společností a dalších významných železničních sdružení.  

Řešení: myFABER® | szdc.cz

STAMPA GROUP SE

STAMPA GROUP SE je holdingová společnost zabývající se strojírenskou produkcí. Firmami v holdingu pokrývá technologické ocelové konstrukce, svařence a díly strojů, nádrže, sila a zásobníky, průmyslová zařízení, vzduchové chladiče a žaluzie, osvětlovací a trakční stožáry nebo výrobní a skladovací haly. Dodávky v těchto oblastech jsou kompletní, tedy od projektového řízení přes projekční činnost, konstrukci, výrobu a povrchovou ochranu až po dodávku a montáž.

Řešení: myDATACENTER® | stampa-group.com

Statutární město Ostrava

Ostrava je rozlohou i počtem obyvatel třetím největším městem České republiky. První lidé na jejím území žili již před více než 25 tisíci lety. Nejstarší písemná zmínka o osadě Slezská Ostrava pochází z roku 1229, město samotné bylo založeno kolem roku 1267. Dnes je Ostrava moderním regionálním centrem vzdělání, kultury a sportu. Zároveň je zde nadále patrná silná průmyslová tradice, která se propojuje s nejnovějšími trendy a technologiemi, včetně využití národního superpočítačového centra. 

ostrava.cz

STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. s 85 letou tradicí je jednička na českém trhu s lihovinami. Zaměřuje se na výrobu tradičních lihovin a hořkých likérů, do jejího portfolia se řadí více než 40 produktů. Nejznámější je Fernet Stock, klasický hořký likér vyráběn ze 14 bylin z celého světa, dále Amundsen a Black Fox. Spadá do nadnárodní skupiny STOCK Spirits Group PLC, která působí ve střední a východní Evropě a v Itálii. V roce 2017 společnost STOCK Plzeň-Božkov s.r.o prodala přes 25 milionů litrů lihovin, a drží si tak dlouhodobě třetinový podíl na českém trhu.

Řešení: myAVIS® | stock.cz

Teplárna České Budějovice

Společnost Teplárna České Budějovice má již mnoholetou tradici v zajišťování energie pro město České Budějovice. Výroba, nákup a prodej tepla, teplé užitkové vody a kondenzátu ve spojení s rozvodem patří mezi hlavní činnosti této společnosti, jejíž historie sahá až do roku 1907. K výrobě tepla využívá tzv. kombinované technologie, při níž dochází současně k výrobě elektřiny. Tento způsob výroby je tak šetrný k životnímu prostředí.

Řešení: myTEAM® | teplarna-cb.cz

Tchibo
Tchibo

Tchibo Praha

Tchibo Praha patří mezi nejvýznamnější dovozce kávy a kávových výrobků do České republiky. Na trhu působí od roku 1991. Společnost si od počátku udržuje vedoucí postavení v segmentu pražené kávy, kde ji reprezentují značky Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café. Dále nabízí široký sortiment instantní kávy a kávových specialit pro náročné zákazníky i nejširší skupiny běžných konzumentů. Od roku 2004 firma rozvíjí také další obchodní činnost – prodej spotřebního zboží.

Řešení: myAVIS® | tchibo.cz 

Tabacco DC

Společnost DanCzek je zaměřena zejména na prodej a distribuci doutníků a cigarill, vybraných typů cigaret, tabáků cigaretových i dýmkových a doplňků do tabákových obchodů. Společnost se obecně specializuje na Ostatní tabákové výrobky (OTP). Od roku 2017 se společnost věnuje rozvoji vlastní maloobchodní sítě TOBACCO DC a rozšíření velkoobchodní činnosti o veškeré dostupné značky (cigaret a tabáků) na českém trhu.

Řešení: myCASH®, VENTUS | danczek.com

TRAVEL FREE
TRAVEL FREE

TRAVEL FREE

TRAVEL FREE provozuje maloobchodní síť prodávající za výhodné ceny kvalitní a značkové zboží na hraničních přechodech České republiky. Sortiment tvoří převážně alkohol, parfémy, cigarety a cukrovinky. Prodejny navazují na předchozí projekt duty free shopů z roku 1991. Společnost je zároveň velkoobchodním dodavatelem řady dalších obchodů, které pod značkou TRAVEL FREE fungují v rámci franšízového modelu.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, myCASH®, myDATACENTER® | travel-free.cz

TZMO Czech Republic

TZMO Czech Republic je významným členem polské skupiny TZMO SA. Tato skupina patří mezi hlavní výrobce a dodavatele sanitárního zboží, kosmetiky a zdravotnického zboží na světovém trhu. Jejich dlouholeté zkušenosti a pokročilé výrobní technologie jsou tak zárukou té nejvyšší kvality. Skupina disponuje vlastním výzkumným a vývojovým centrem, které se může pochlubit již několika patenty, řadou ocenění, ale především umístěním mezi několika výrobci bio materiálu na světě.

Řešení: myTEAM® | bellabohemia.cz

UNIMEX GROUP
UNIMEX GROUP

UNIMEX GROUP

Společnost UNIMEX GROUP, vznikla v roce 1991 a postupně se stala jednou z největších privátních firem v České republice. Podílí se na projektech v oblasti DIY, bytového, průmyslového a hotelového developmentu, cestovního ruchu a obchodu se značkovým zbožím. Celkový kumulovaný obrat firem ve skupině společnosti UNIMEX GROUP přesahuje 17 miliard Kč, bilanční suma je 10 miliard.

Řešení: VENTUS® | unimex-group.cz

United Bakeries

United Bakeries je přední pekárenská skupina ve střední Evropě, která vznikla spojením největších českých skupin Delta Pekárny a Odkolek. Je tvořena třinácti regionálními pekárnami, rovnoměrně pokrývajícími celé území ČR. Cílem práce celého obchodního týmu je spokojený zákazník a spokojený spotřebitel, tým 33 zkušených key account managerů a obchodních zástupců je připraven splnit všechny požadavky klientů. Jejich cílem je nabízet široké portfolio výrobků nejvyšší kvality za nejlepší cenu a špičkový servis, neustále sledovat nové trendy a inovovat sortiment a permanentně zkvalitňovat image našich značek a posilovat jejich hodnotu.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | united-bakeries.cz

VALMONT CR
VALMONT CR

VALMONT CR

Společnost VALMONT CR provozuje síť exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě klasických prodejen a kiosků se zaměřuje na obchody typu „shop in shop“ v řetězcích supermarketů a nákupních centrech. Mimo to se firma úzce specializuje na prodej prémiových doutníků z Kuby, Nicaragui, Dominikánské republiky či Kostariky. 

Řešení: myDATACENTER® | valmont.cz

VELTA Free shop
VELTA Free shop

VELTA Free Shop

VELTA Free Shop působí na českém trhu 1995. Původně se profilovala jako jeden z nejvýznamnějších velkoobchodů s tabákovými produkty, postupně však svou činnost rozšířila do dalších oblastí. Vedle obchodu dnes vyrábí vlastní produkty – pod značkami Velta Tea a Mystify sortiment čajů, pod pěti značkami spojenými do Velta Tobacco jakostní cigaretové tabáky a kuřácké doplňky. Od roku 2011 společnost provozuje také širokosortimentní prodejnu Velta Cash & Carry. 

Řešení: VENTUS®, myCASH®| veltafree.cz

VETRO - PLUS, a. s.

VETRO - PLUS, a. s. je rozvíjející se společnost, která se zabývá importem a distribucí výrobků pro domácnost. V současné době tvoří sortiment výrobky ze skla, porcelánu a keramiky, domácí potřeby, dekorační předměty, bytový textil, nábytek, nářadí, osvětlení, výrobky pro volný čas a zahradu. Jejich cílem je neustálý monitoring nových podnětů a nápadů, jak zlepšit služby a vyjít zákazníkům vstříc. Dále vyhledávání nejkvalitnějších výrobců po celém světě nebo nabízení výhodných obchodních a rabatových podmínek.

Řešení: myAVIS®, myCASH® | vetroplus.cz

Východoslovenská energetika
Východoslovenská energetika

Východoslovenská energetika

Východoslovenská energetika (VSE) poskytuje komplexní služby spojené s odběrem elektrické energie. Nakupuje ji od výrobců a dodává do přibližně půlmilionu domácností, firem a organizací. Vlastní výrobní zařízení VSE nemá, celý objem nakupuje od dodavatelů tak, aby mohla zákazníkům dodávat silovou elektřinu za nejvýhodnější ceny. Od roku 2003 je firma součástí německého koncernu RWE, jedné z vedoucích energetických společností v Evropě.

 

WT WINTECH

WT WINTECH nabízí spojovací materiál s garancí kvality a standardizovaného balení. Spojovací materiál pro obchodníky, řemeslníky, stavebnictví, specializované výroby i náročné výrobní segmenty. Vytváří kvalitní základ každého systému.

Řešení: mySTOCK®, | visimpex.cz

 

ZZN Pelhřimov

Specializuje se na nákup a prodej zemědělských produktů, tzn. prvovýrobu a potravinářský zpracovatelský průmysl (krmné směsi, rostlinné produkty, minerální hnojiva). Celé portfolio nabízených produktů a služeb je zajišťováno včetně odborného poradenství. Prostřednictvím svých dceřiných společností řídí ZZN Pelhřimov a.s. úspěšně aktivity v oblastech rostlinné a živočišné výroby. Celková strategie podnikání společnosti ZZN Pelhřimov a.s. sleduje co nejužší sepětí se zemědělskou prvovýrobou, s cílem poskytovat co nejkvalitnější a nejkomplexnější služby, za účelem maximálního uspokojení zákazníka.

Řešení: myAVIS® | zznpe.cz


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás