15. 6. 2021
Nové yourK pro jaro & léto přináší do skladu nadvládu robotů

Firmy si začínají uvědomovat nezbytnost robotizace a poohlížejí se po možnostech, které trh nabízí. Kdo bude rychlejší, upevní své místo v konkurenčním boji a získá obrovskou výhodu. Nasazení robotů ve skladu prostě dává smysl. Představujeme vám novou značku myFABER® pro naše řešení v oblasti robotů, které sami i ve spolupráci s partnery vyvíjíme a designujeme. Brzy ji budete vídat na našich „žlutých“ robotech, chytrých řešeních mobilních regálů nebo na promyšlených a ergonomických pracovištích pro výkonnou expedici. Je to také naše značka zastřešující software pro automatizační řešení a řízení robotů a dalších technologií.

Víte, že s aplikací myTEAM® získáváte jedinou kancelář, kterou doopravdy potřebujete? Nabízíme propojení s nástrojem OnlyOffice, která zahrnuje textové, tabulkové a prezentační editory podobné Microsoft desktop editorům Word, Excel a PowerPoint. Podíváme se ale samozřejmě i na další témata, třeba jak udělat dojem s Audi Q5 Sportback nebo co dobrého si objednat v restauraci Food Atelier.

Letošní vydání připravujeme vzhledem k situaci kolem pandemie pouze v elektronické verzi, aby se dostalo ke každému klientovi. Věříme, že s magazínem yourK strávíte příjemné chvíle, ať už v kanceláři, nebo na cestách.

Archiv magazínu

WordPress Lightbox