WEBINÁŘE

Pravidelně pro vás připravujeme témata z oblastí průmyslové automatizace, robotizace skladů a mnohá další.
Přihlaste se i vy zcela zdarma na plánované webináře, nebo si mezitím prohlédněte ty, které jsme už realizovali.

Připravujeme

Nebyla nalezena žádná událost!

Již proběhlé webináře

Webinář myFABER®: Využití chytrých brýlí v intralogistice a servisu

Asistovaný servis na dálku, vision picking nebo vizualizace prostor a řízení výroby skladu pomocí XR technologií už není jen hudbou budoucnosti. Chytré brýle jsou ztělesněným pomocníkem, kterého lze využít při celé škále skladových operací. O reálném využití v praxi a implementaci této technologie do běžných skladových či výrobních operací se s námi podělí XR business konzultant Robert Paskovský ze společnosti Immersive Technologies. ...
23 Lis 2023
13:00 - 13:45

Webinář myFABER® – Revoluce v automatické manipulaci s paletami

Manipulace v různých typech skladů s paletovými operacemi zažívá revoluci. V našem webináři vás seznámíme s technologiemi, které pro manipulaci s paletami existují včetně technologie PalletJack a výhodami jejich jednotlivých variant. Představíme vám první roboty na trhu, které nejsou jen automatické, ale také autonomní a pro svou činnost se nepotřebují integrovat do stávající infrastruktury.
SPUSTIT VIDEO
...
22 Čvn 2023
13:00 - 13:45

Webinář myFABER® – Měření a vážení v logistice rychle, snadno a bezchybně – pusťte automatizaci i do Vašich procesů

Pokud se zabýváte otázkou kvalitních dat týkajících se rozměrů či váhy Vašeho zboží, materiálu, nebo expedovaných zásilek, máme pro Vás řešení. Díky přesným datům o rozměru, objemu a váze můžete dále optimalizovat logistické procesy a využívat je v navazujících procesech pro automatizaci a robotizaci.
...
23 Úno 2023
13:30 - 14:15
Nebyla nalezena žádná událost!
WordPress Lightbox