Jak se připravit na robotizaci pomocí 5G?

Objevte, jak Vám může implementace 5G privátní sítě do skladu pomoci zvýšit jeho efektivitu a umožnit připojení řádově statisíců zařízení s minimální latencí.

Zveme Vás s Karlem Alexovičem, Regionálním manažerem Enterprise a Lukášem Abazidem, Produktovým manažerem společnosti T-Business na webinář, kde společně probereme možnosti kampusové sítě, především v oblasti automatizace a robotizace intralogistiky.

Jaké oblasti na webináři pokryjeme:

  • Klíčové nevýhody Wi-Fi v provozu oproti 5G.
  • Infrastruktura a parametry 5G sítě.
  • Provozní výhody Privátní a Hybridní 5G sítě.
  • Zkušenosti z prvního nasazení 5G sítě do showroomu v Paskově.
  • Technologie poháněné 5G sítí v Paskově.

Význam kampusové sítě v logistice

Privátní 5G síť je pátou generací mobilních sítí, která nabízí výrazně vyšší rychlost a nižší latenci než předchozí generace. V logistice umožňuje robotům a autonomním vozidlům komunikovat a koordinovat své činnosti v reálném čase, což zvyšuje efektivitu a přesnost operací. Díky rychlému a spolehlivému připojení mohou logistické systémy lépe monitorovat a optimalizovat své procesy, například prostřednictvím sběru a analýzy dat ze senzorů a zařízení na výrobních linkách.

Vyšší produktivita, snížení provozních nákladů nebo schopnost rychleji reagovat na změny v dodavatelském řetězci. To a mnohem více vám může 5G síť nabídnout. Na webináři vše probereme do hloubky věci!

Datum

20 Čvn 2024
Expired!

Čas

13:00 - 13:45

Řečník

WordPress Lightbox