Webinář myFABER®: Využití chytrých brýlí v intralogistice a servisu

Představte si sklad, ve kterém budete fungovat mnohem pružněji než kdy dříve. Revoluční technologie chytrých brýlí bezproblémově doplní vaše každodenní pracovní postupy tak, že je stihnete vyhotovit za polovinu času a bez zbytečných chyb!

Zveme vás společně s odborníkem na XR technologie Robertem Paskovským z Immersive Technologies na webinář, kde si řekneme něco o technologii chytrých brýlích a jejich reálném využití při běžných skladových či servisních operací.

K jakým tématům se během webináře dostaneme?

Asistovaná vzdálená podpora

Ponoříme se do práce techniků údržby, kterým chytré brýle mohou poskytnout podrobné informace a vizuální pomůcky pro servis daného zařízení. Opravy tak budou rychlejší a zvýší se celková provozní efektivita.

Skladové operace (Vision Picking)

Podíváme se, jak digitální obraz dokáže lehce splynout s fyzickým světem a jak tuto rozšířenou realitu využít na maximum. Nabízí to skladníkům lokalizovat položky a provádět přesné vychystávání objednávek s nezkrotnou přesností.

Implementace XR technologií

Provedeme Vás procesem implementace od A do Z. Počínaje pečlivým plánováním až po strategické investice do hardwaru a softwaru a kompletní integraci s ostatními systémy.

Termín XR technologie představuje jeden velký deštník, pod který patří umělá inteligence, virtuální realita, rozšířená realita a vše mezi tím. Je využívána napříč různými obory, mimo již zmíněnou logistiku a průmysl taky ve školství, architektuře, medicíně, letectví a dalších.

Je na čase tento trend pustit i do vašeho podnikání, co myslíte?

Datum

23 Lis 2023
Expired!

Čas

13:00 - 13:45

Řečník

WordPress Lightbox