12. 9. 2023
Partnerství s příchutí švestky – KVADOS a RUDOLF JELÍNEK oslavují krásných 22 let spolupráce

S radostí zdviháme sklenice k oslavě dvaadvacátého roku spolupráce mezi KVADOSem a ikonickou ovocnou destilérkou RUDOLF JELÍNEK. Toto výročí se nese ve znamení neochvějné důvěry, vzájemné loajality a se společným závazkem k inovaci. Každým dalším rokem sílí naše partnerství a jsme rádi, že máme vedle sebe tak spokojeného klienta. Pojďme si zavzpomínat, jak probíhala naše spolupráce napříč lety.

Společnost RUDOLF JELÍNEK má neuvěřitelnou dlouholetou historii a tradici, která sahá až do 16.století. Její jméno prorazilo i za hranice České republiky a tato pevná zákaznická základna jen podtrhuje sílu této značky. KVADOS slavil teprve devět let své existence, kdy jsme si poprvé s RUDOLF JELÍNEK potřásli rukou. Byli jsme nadšeni, že můžeme navázat spolupráci s tak velkým hráčem na trhu a pomáhat mu postupně digitalizovat jejich interní postupy pomocí našich softwarových řešení.

„Systém VENTUS nejlépe vyhovoval, a dodnes vyhovuje, potřebám naší firmy. Rozšířili jsme jej v roce 2009 i o naši sesterskou společnost RJ Slovakia. Každá další implementace produktů společnosti KVADOS, a.s. jen potvrdila skvělé obchodní dovednosti Miroslava Hampla,“ komentuje spolupráci s KVADOSem Pavel Dvořáček, generální ředitel RUDOLF JELÍNEK. ,,Je evidentní, že spolupráce s firmou KVADOS je dlouholetá, oboustranná a vícevrstvá! Bez spokojenosti na obou stranách by toto nebylo možné. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na dalších 22 let!“

První vlaštovkou naší spolupráce byl ERP systém VENTUS®

V roce 2002 byl nasazen do ostrého provozu kanceláře RUDOLF JELÍNEK náš historicky první nabízený produkt VENTUS®. Dodnes s ním pomáháme společnosti propojit všechny týmy a potřebná data a zajistit jejich vzájemnou synchronizaci. RUDOLF JELÍNEK byl, a věříme že stále je, tak spokojený s výsledkem této implementace, že se rozhodl nabízená KVADOS řešení využít i v dalších oblastech svého podnikání.

S přibývajícím počtem společných partnerských let přibýval i počet implementovaných řešení z produkce KVADOS

RUDOLF JELÍNEK je nejen výrobní firmou, ale věnuje se i mnoha dalším aktivitám. Můžete navštívit třeba Muzeum slivovice ve Vizovicích a pro milovníky pálenky slouží i Spolek přátel Jelínkovy slivovice, kde se pravidelně pořádají vizovické košty nebo tradiční zabijačky. Naléhavost digitalizovat proto postupně narůstala. V roce 2006 se stal RUDOLF JELÍNEK jedním z prvních uživatelů našeho CRM systému myAVIS®, který jim efektivně řídí obchodní týmy v terénu. Na to dále navazoval i pokladní informační systém myCASH® v roce 2009.

Nesmíme opomenout ani významnou etapu růstu společnosti RUDOLF JELÍNEK, kdy v roce 2008 započali výstavbu nového expedičního centra ve Vizovicích. Chtěli v něm využít nejmodernější technologie pro rychlý a efektivní odbyt zboží na trh celé střední Evropy a obrátili se s tímto požadavkem právě na KVADOS. Předali jsme tak úspěšně v roce 2009 do plného provozu nástavbový modul WMS (nynější mySTOCK®) informačnímu systému VENTUS®.

Naše spolupráce tím ale zdaleka nekončí

Aktuálně nově nasazený je produkt myTEAM® na přelomu roku 2020 a 2021. Nabídl společnosti nový způsob, jak mezi týmy sdílet dokumenty a řídit pohodlně jejich životní cyklus. Zajímá vás, jak je s touto implementací spokojený tým našeho partnera RUDOLF JELÍNEK?

Chystáme 12.října 2023 na toto téma webinář s finančním manažerem Vladimírem Pelajem.

 

Úspěchy značky RUDOLF JELÍNEK jsou i těmi našimi

Jsme vděční za všechna léta spolupráce a vzájemné podpory a těšíme se i na ta další! Svět destilátů je dynamický a neustále se vyvíjí, a jsme připraveni čelit novým výzvám a využít nových příležitostí společně.

Více než 400 let výroby nejen ovocných destilátů na Valašsku – to je RUDOLF JELÍNEK. Historie se ve firmě snoubí s tradicí a vznikají zde destiláty plné vůně a neopakovatelné chuti. Podstatou tohoto úspěšného podnikání je výběr toho nejkvalitnějšího ovoce z vlastních sadů zpracovávaných klasickými postupy a moderními metodami. Typický regionální produkt proslavil kraj i Vizovice po celém světě.

WordPress Lightbox