Webinář myTEAM®: Digitální dokumentace v holdingové struktuře RUDOLF JELÍNEK

Osobní zkušenosti jsou pro nás klíčové k pochopení potřeb zákazníků ve snaze vyjít jim co nejvíc vstříc. Náš vážený klient a partner RUDOLF JELÍNEK je s námi už více než 20 let a využívá 90 % našich produktů. Jedním z naposledy implementovaných je náš CRM myTEAM®, které jim od konce roku 2021 pomáhá řídit interní dokumentaci.

Jak dva roky ostrého provozu hodnotí sám zákazník? K tomu jsme si do studia v Ostravě pozvali finančního manažera Vladimíra Pelaje ze společnosti RUDOLF JELÍNEK. Podívejte se na webinář a doslechnete se více!

Jen málokdo se může měřit s tak velkým hráčem na trhu s lihovinami. Velmi si ceníme jejich důvěry v naši značku a kvalitu dodávaných služeb a produktů. Konkrétně produkt myTEAM® společnosti RUDOLF JELÍNEK digitalizuje veškerou interní administrativu a uvolňuje ruce zaměstnancům, kteří se mohou soustředit na jiné důležité úkoly.

S našimi moduly jsme jim postavili řešení na míru podle jejich potřeb a díky automatizaci jim neusne na frontě ani jeden dokument! Mezi využívané moduly patří například Podatelna s rozšířením o komunikaci s Datovými schránkami pro ČR, Smlouvy, Integrace s OCR faktury přijaté a další.

Společně na webináři projdeme témata, jako:

  • V jakém bodě se RUDOLF JELÍNEK rozhodl digitalizovat interní dokumenty?
  • Proč si zvolil právě myTEAM® a jaká kritéria splňoval?
  • Jak vypadá integrace modulů myTEAM® v jejich struktuře?
  • Se kterým modulem jsou nejvíce spokojeni?

Datum

12 Říj 2023
Expired!

Čas

13:00 - 13:45

Řečník

WordPress Lightbox