24. 6. 2024
Automatický paletový sklad myFABER® 4D Shuttle: Pozoruhodný produkt

Inovativní technologie myFABER® 4D Shuttle se stala Pozoruhodným produktem roku 2024! Pozoruhodným produktem může být vyhlášen IT produkt, který má potenciál pomoci v práci či podnikání a to automatický paletový sklad bezesporu má. Tento úspěch potvrzuje naši vedoucí pozici v oblasti logistiky a skladových technologií.

Pozoruhodný produkt IT 2024

Magazín BusinessIT každoročně vyhlašuje prestižní ocenění Pozoruhodný produkt, jehož cílem je upozornit uživatele na špičkové novinky z různých oblastí IT – od hardwaru přes software až po služby, které právě přicházejí na trh.

V letošním roce se mezi oceněnými objevil i automatický paletový sklad myFABER® 4D Shuttle, který v kategorii chytrá řešení získal titul Pozoruhodný produkt 2024. Tento inovativní systém zaujme svou pokročilou technologií a efektivitou, což z něj činí skutečně revoluční řešení v oblasti skladování a logistiky.

 

Pozoruhodný produkt 2024

Automatický paletový sklad myFABER® 4D Shuttle

Řešení myFABER® 4D Shuttle představuje unikátní inovaci v oblasti efektivního skladování palet. Spojuje logiku existující a ověřené technologie jeřábových systémů 2D Shuttle. myFABER® 4D Shuttle využívá to nejlepší z předešlých řešení, ale přináší také inovaci v možnosti rozdělení manipulace na dvě základní jednotky, a to robota a výtah.

WordPress Lightbox