3. 5. 2024
CANIS SAFETY a.s. zvolil mySTOCK® WMS od KVADOS GROUP pro lepší řízení skladu

Ostrava, 3. 5. 2024. KVADOS GROUP, přední poskytovatel automatizačních a robotizačních řešení, s hrdostí oznamuje získání nového klienta, společnost CANIS SAFETY a.s. Spolupráce je zaměřena na implementaci pokročilého skladového řízení pomocí systému mySTOCK® WMS, který umožní CANIS SAFETY dosáhnout významného zlepšení v oblasti pohybu zboží, reportingu a celkové efektivity skladových operací a v dalším kroku implementovat automatizaci a robotizaci.

Sklad významného českého dovozce, výrobce a distributora osobních ochranných pracovních prostředků a pomůcek značky CXS, bude nově řízen systémem mySTOCK® WMS. Společnost CANIS SAFETY si od implementace pokročilého systému mySTOCK® WMS slibuje dosažení vyšší efektivity a produktivity skladových operací.

Implementace systému umožní společnosti lépe spravovat a efektivněji skladovat své rozsáhlé skladové zásoby, což povede ke snížení doby expedice objednávek, optimalizaci skladových prostor a zlepšení celkové spokojenosti zákazníků a v neposlední řadě navýšení expedičního výkonu. Aktuálně již probíhá fáze analýzy současného stavu skladu CANIS SAFETY, a následovat bude implementace, testování systému a zahájení produktivního provozu je plánováno přelom letošního a příštího roku. Součásti projektu je samozřejmě i integrace s primárním ERP systémem K2.

Tato spolupráce mezi KVADOS GROUP a CANIS SAFETY otevírá nové možnosti pro zefektivnění skladového hospodaření a zvyšuje konkurenceschopnost obou společností na trhu. Očekává se, že strategické partnerství přinese oběma stranám významné výhody a podpoří jejich další růst a rozvoj.

V další etapě plánované v dalším roce plánuje společnost CANIS SAFETY nasadit do skladů automatizaci a robotizaci, která dále zefektivní skladový provoz a softwarové zázemí produktu myFABER® WES bude základem pro řízení této automatizace.

O systému mySTOCK® WMS

mySTOCK® WMS je navržený tak, aby vyhovoval široké škále potřeb skladového hospodaření a logistiky. Jeho hlavními přednostmi jsou optimalizace skladových procesů, zefektivnění pohybu zboží, detailní reporting a vysoká míra přizpůsobitelnosti k potřebám konkrétního podniku. Systém také nabízí podrobnou sledovatelnost zásob, což je klíčové pro společnosti, které chtějí udržet přehled o svém zboží v reálném čase.

O společnostech

CANIS SAFETY je přední český dovozce, výrobce a distributor pracovních a volnočasových oděvů značky CXS. Kromě toho taky nabízí širokou nabídku produktů pro práci ve výškách, ochranu zraku, sluchu a hlavy. Své produkty dodává širokému spektru klientů v různých odvětvích, kde je kladen důraz na bezpečnost práce. Je autorizovaným distributorem několika evropských značek jako 3M, ANSELL, BESTARD, DUPONT, KIMBERLY CLARK, MAPA, OKULA, PROHELM, PROTEKT, ATLAS. Součástí služeb, které společnost CANIS SAFETY nabízí, je taky vlastní zakázková výroba pracovních oděvů s možností individuálního potisku a výšivky. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkovi ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby, profesionální přístup, a především uvádět na trh kvalitní výrobky.

Společnost KVADOS, a.s. dodává řešení pro optimalizaci intralogistiky pomocí WMS i kompletní řešení pro robotiku a průmyslovou automatizaci. KVADOS je schopen poskytnout služby od návrhu a optimalizace skladové logistiky až po dodávku systému mySTOCK® WMS a logistických robotů včetně jejich integrace do podnikových procesů díky řídící vrstvě myFABER®. Dodává také řešení pro správu maloobchodních sítí myCASH® POS, podnikový ERP VENTUS®, mobilní CRM myAVIS® nebo řešení pro digitalizaci procesů a dokumentů myTEAM®. V roce 2021 KVADOS společně s dalšími dvanácti společnostmi vytvořil uskupení KVADOS GROUP s cílem sdružit zkušenosti, znalosti a kompetence pro zajištění komplexních řešení v oblasti intralogistiky pro obchodní a výrobní společnosti.

WordPress Lightbox