Reference

Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Ke všem proto přistupujeme individuálně a s ohledem na potřeby a specifika jejich byznysu.

Máme tým odborníků a ohromné know-how v řadě oblastí, které jsme připraveni s našimi zákazníky sdílet. Nabízíme řešení, která se již osvědčila po celé Evropě. Nasbírané zkušenosti pak předáváme do všech dalších projektů.

 

Bike Fun International
Bike Fun International

BIKE FUN International

Společnost BIKE FUN International (BFI) byla založena v roce 2001. Vyrábí jízdní kola všech typů – horská, trekingová, krosová, silniční, dětská i stále populárnější elektrokola. Sortiment zahrnuje i karbonová nebo celoodpružená kola vyšší třídy. Firma staví na vývoji, výrobě a pečlivé montáži kol v Evropě, zakládá si mimo jiné na kvalitních technologiích a důsledné výstupní kontrole. Mezi značky BFI patří SUPERIOR, STR, ROCKMACHINE a Frappé.

Řešení: VENTUS®, myTEAM® | bikefunint.com

Classic Invest

Společnost Classic Invest vznikla v roce 2000. Aktivity zaměřuje zejména na sféru obchodní činnosti a na developerské projekty. V prodejně Střevíce a více poskytuje nejširší nabídku svatební a společenské obuvi spolu s doplňky v České republice, obchod Dobré boty je specializován na prodej dětské certifikované obuvi. Kromě prodejen s obuví a textilem firma provozuje také čerpací stanici pohonných hmot a zároveň je franšízovým partnerem společnosti TRAVEL FREE.

Řešení: VENTUS®, myCASH®, myTEAM® | classicinvest.cz

DAKO-CZ

Společnost DAKO-CZ patří mezi přední výrobce pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s téměř 200 letou tradicí. Kolejová vozidla s brzdami DAKO můžete vidět nejen v Evropě, ale také v Alžíru, Malajsii, Indonésii, a dokonce i v Číně. Společnost, jež disponuje vlastním vývojem, moderní zkušební laboratoří i konstrukčním pracovištěm, staví svůj úspěch na tradici a zaručené kvalitě výrobků.

Řešení: myTEAM® | dako-cz.cz

DÉMOS trade
DÉMOS trade

DÉMOS trade

Démos trade se specializuje na dodávky plošných materiálů, nábytkového kování a nábytkových hran a komplexní dodávky materiálu pro výrobce nábytku a bytových zařízení, truhlářské firmy, architekty a realizátory interiérů. Společnost se za dobu svého působení od roku 1993 rozrostla a má své pobočky nejen na území České republiky, ale také v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Významným milníkem byl rok 2011, během kterého firma Démos trade fúzovala se společnostmi NÁBYTEK SERVIS v ČR a Tanas na Slovensku, čímž se zdvojnásobil její obrat a výrazně navýšil počet zaměstnanců i provozoven.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myTEAM®, mySTOCK®, myDATACENTER® | demos-trade.cz

Dopravní podnik Ostrava

Dopravní podnik Ostrava (DPO) je společnost zajišťující provoz městské hromadné dopravy v Ostravě. Provozuje síť autobusových, tramvajových a trolejbusových linek, které jsou zahrnuty do Ostravského dopravního integrovaného systému.

Řešení: myTEAM®| dpo.cz/

expert ČR
expert ČR

expert ČR

Nákupní sdružení expert ČR vzniklo v roce 1996 a v roce 1997 byla společnost přijata za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojila se tak ke skupině přibližně 4 000 odborných obchodníků v Evropě. Ta se svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci celkově 4. místo. V České republice má expertní síť 16 společníků, 51 prodejen a e-shop expert.cz, který patří k největším prodejcům elektra na českém internetu.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, myCASH®, myDATACENTER®expertcr.cz

FEBE CRAFT s.r.o.

FEBE CRAFT nabízí široký sortiment výrobků a služeb pro potřeby energetického, chemického, petrochemického, leteckého a lodního průmyslu. Dodávky a kompletace potrubních systému a příslušenství v uhlíkových, legovaných a nerezových materiálech. Výrobní program tvoří vnitřní a vnější brousící linky, ultrazvuková linka, úkosovací stroj, pily do D1016 mm, tryskací box, žíhací pec, lisy pro výrobu tvarovek (T-kusy, redukce, oblouky, dna), ohýbání trubek do D60,3 mm

Řešení: myTEAM®, myDATACENTER®| febe.cz/

IBG Česko s.r.o.

IBG je přední středoevropská společnost v oblasti zajištění nesíťové energie.
Nabízí vlastní řešení, díky kterým Vám učiní energii dostupnou kdykoli a kdekoli ji zrovna potřebujete. Realizaci zajišťuje vysoce kompetentní tým s více než dvacetiletými zkušenostmi z trhů v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Řešení: myTEAM®| ibg.cz

IKN CZECH

Společnost IKN CZECH s.r.o. působí na trhu od roku 2013, kdy byla založena skupinou pracovníků z PSP Engineering. Přesto, že působí jako mladá firma, čerpá z mnohaletých zkušeností svých předchůdců a úzce spolupracuje právě s PSP Engineering či s IKN GmbH. Společnost se zabývá inovativním řešením pro výrobu cementu, vápna, magnezitu, keramzitu, zpracování železné rudy, pro papírenský a chemický průmysl. Mezi nabízené produkty patří např. pecní linky, rotační pece, sušící a chladící bubny a roštové chladiče.

Řešení: myTEAM® | iknczech.cz

Janka Radotín, a. s.

Společnost Janka Radotím je jedním z předních evropských výrobců a komplexních dodavatelů komfortní vzduchotechniky, průmyslového chlazení a klimatizací. Vedle dodávek rozsáhlých vzduchotechnických řešení pro budovy, obchodní centra a další provozy, jsou dlouholetým a ověřeným dodavatelem technologie pro chladicí okruhy v těžkém průmyslu, energetice, strojírenství i jaderné energetice. Řadí se mezi první české strojírenské podniky, které získaly ocenění Czech made.

Řešení: myTEAM® | janka.cz

K + B Progres
K + B Progres

K + B Progres

K + B Progres je tradičním a velmi dobře fungujícím velkoobchodem nabízejícím široký sortiment zboží z oblasti elektro za nejlepší ceny a s kvalitními službami. Spektrum značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky zahrnuje například Baumatic, Bosch, Siemens, Candy, De Longhi, ECG, AEG, Electrolux, Zanussi, ETA, Fagor, Gorenje, JVC, LG, Loewe, Mora, Altus, Nikon, Olympus, Panasonic, Philips, Remoska, Samsung, SONY, Stiebel, Thomson, Whirlpool, Yamaha, Zelmer a mnoho dalších.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, mySTOCK®, myDATACENTER® | kbexpert.cz

MARLENKA international

MARLENKA international byla založena v roce 2003. Od svého vzniku se proslavila především výrobou výtečných medových dortů, které díky originální receptuře a surovinám mají nejen výjimečnou kvalitu, ale také trvanlivost. Od roku 2009 společnost disponuje unikátní výrobní linkou, která má na délku 80 m a je jediná svého druhu na světě. Během jedné hodiny je schopná vyrobit až tisíc kusů dortů.

Řešení: myTEAM® mySTOCK® | marlenka.cz

NEXIA AP

NEXIA AP patří mezi renomované a respektované firmy v oblasti auditorských, účetních a poradenských služeb, s vysokým profesním a etickým kreditem. Společnost vznikla v lednu 1993, ještě pod původním názvem AUDIT PLUS, a je tak jedna z nejdéle působících na trhu auditorských a poradenských služeb od samého vzniku této profese v České republice. Je rovněž členem Národní klastrové asociace a mezinárodní sítě NEXIA INTERNATIONAL. 

Řešení: myTEAM®, myDATACENTER® | nexiaap.cz

PSP Engineering

PSP Engineering dodává stroje, zařízení, technologické linky a investiční celky pro výrobu cementu a vápna, zpracování rud, lomového kamene, písku, štěrkopísku, uhlí a ostatních materiálů, aplikace vybraných technologií v energetice a chemickém průmyslu.

Řešení: myTEAM®| pspeng.com/cz/

Rehabilitační ústav Hrabyně

Rehabilitační ústav Hrabyně má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti s léčbou pacientů s postižením pohybového a nervového systému. Pro své komplexní služby, odborný personál, špičkové vybavení a atraktivní klidnou, přesto dobře dostupnou lokalitu je vyhledáván klienty z celé České republiky. Terapie je založena na týmové spolupráci lékařů, ošetřovatelského personálu, fyzioterapeutů a ergoterapeutů při zachování zcela individuálního přístupu ke každému pacientovi a spolupráci s lékaři dalších specializací. 

Řešení: myTEAM®, myDATACENTER® | ruhrabyne.cz

Teplárna České Budějovice

Společnost Teplárna České Budějovice má již mnoholetou tradici v zajišťování energie pro město České Budějovice. Výroba, nákup a prodej tepla, teplé užitkové vody a kondenzátu ve spojení s rozvodem patří mezi hlavní činnosti této společnosti, jejíž historie sahá až do roku 1907. K výrobě tepla využívá tzv. kombinované technologie, při níž dochází současně k výrobě elektřiny. Tento způsob výroby je tak šetrný k životnímu prostředí.

Řešení: myTEAM® | teplarna-cb.cz

TRAVEL FREE
TRAVEL FREE

TRAVEL FREE

TRAVEL FREE provozuje maloobchodní síť prodávající za výhodné ceny kvalitní a značkové zboží na hraničních přechodech České republiky. Sortiment tvoří převážně alkohol, parfémy, cigarety a cukrovinky. Prodejny navazují na předchozí projekt duty free shopů z roku 1991. Společnost je zároveň velkoobchodním dodavatelem řady dalších obchodů, které pod značkou TRAVEL FREE fungují v rámci franšízového modelu.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, myCASH®, myDATACENTER® | travel-free.cz

TZMO Czech Republic

TZMO Czech Republic je významným členem polské skupiny TZMO SA. Tato skupina patří mezi hlavní výrobce a dodavatele sanitárního zboží, kosmetiky a zdravotnického zboží na světovém trhu. Jejich dlouholeté zkušenosti a pokročilé výrobní technologie jsou tak zárukou té nejvyšší kvality. Skupina disponuje vlastním výzkumným a vývojovým centrem, které se může pochlubit již několika patenty, řadou ocenění, ale především umístěním mezi několika výrobci bio materiálu na světě.

Řešení: myTEAM® | bellabohemia.cz


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás