16. 7. 2020
Novým uživatelem řešení mySTOCK se stala společnost MAKA THERM CZ

Dalším uživatelem řešení mySTOCK® se stala společnost MAKA THERM CZ, dodavatel sanitární techniky a topení. Do ostrého provozu zde náš software hladce najel začátkem června. Společnost přešla z papírové evidence na řízený WMS systém, díky kterému teď 10 skladníků pracuje úkolově. Veškeré procesy se převedly do elektronické podoby a sklad se zautomatizoval. Skladníci před zavedením mySTOCK® věděli, kde co leží, ovšem řízený sklad pomůže vyvarovat se omylů při manipulaci s novými položkami a celkově chybovost pracovníků eliminuje. Umožní také rychlé zaškolení nových zaměstnanců, kteří si nemusí ihned pamatovat, kde se jaké zboží nachází.

Součástí implementace byla vstupní analýza, dodávka PDA zařízení, napojení na ERP systém Vario a vstupní inventura skladu provedená již elektronicky. V rámci standardu jsme zajistili další optimalizace, například zrychlení osobního odběru nebo zapracování nového dopravce do systému.

Samotný přechod do ostrého provozu proběhl zcela bezproblémově při běžném zatížení skladu a velmi nás těší, že ze strany zákazníka nejsou žádné servisní požadavky! Do konce roku je plánováno nasazení WMS i v pobočkovém skladě v Českých Budějovicích a optimalizace příjmu a dopravců.

WordPress Lightbox
Kontaktujte nás