9. 11. 2021
Nové vydání produktového newsletteru myRELEASE je tady!

V aktuálním vydání newsletteru myRELEASE jsme pro naše klienty připravili novinky, které jsme nasadili v uplynulém období. Představujeme je jako vždy v aktuálním vydání newsletteru myRELEASE.

Modul Projekty našeho systému myTEAM® doznává významnějších změn, a to především v oblasti Ganttova diagramu. Kromě některých menších či grafických úprav spočívají největší změny v zavedení definic závislostí mezi produkty, automatických přepočtů a posunu diagramu, jsou-li produkty provázány závislostmi. A zavedení vyznačení kritické cesty.

Potřebujete na každodenní bázi pracovat s doklady a daty WMS? Máme pro Vás nově k dispozici přehledné a uživatelský přívětivé webové rozhraní mySTOCK®WMS Portál. Získejte webové rozhraní umožňující nejen přímý zápis a update dokladů a kmenových číselníků WMS, ale zejména živý náhled do skladu s možností kontrolovat stav zásob a disponibilitu zboží.

Přečtěte si nový myRELEASE a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací! A pokud Vás kterákoliv zpráva zaujme, kontaktujte náš obchodní tým: obchod@kvados.cz.

WordPress Lightbox