25. 10. 2020
Největší WMS projekt letošního roku

K nejskloňovanějším letošním projektům společnosti KVADOS patří bezesporu JIPOCAR. Pod hlavičkou JIPOCAR si ale nepředstavujte pouze jeden sklad. Jedná se o druhý největší skladový areál v Česku s více než desítkou hal; speciální halou pro skladování chemicky klasifikovaných látek, dále skladem leteckých zásilek, centrem pro mytí strojírenských výrobků a logistických obalů, vlastní autodopravou, servisem aut a dalšími službami. Společnost JIPOCAR skladuje a zajišťuje logistiku pro více než 100 ukladatelů.

Projekt jsme zahájili Business analýzou, kde jsme společně s managementem definovali business cíle, abychom lépe pochopili potřeby. Dále jsme společně zpracovali logistickou studii, která ujasnila koncept budoucího řešení. Naše WMS řeší službu pro cca 70 zákazníků stávajícího portfolia, proto jsme projekt rozdělili do více etap – z pohledu jednotlivých typů zákazníků.

Pro letošní rok máme v JIPOCARu za sebou první etapu, která měla za cíl implementovat WMS pro ukladatele zásobující eshopy a velké řetězce s elektrem a elektronikou. S JIPOCAR máme již dohodnuté pokračování na druhé etapě.

Děkujeme za důvěru. Jsme rádi, že jsme pomohli naplnit očekávané cíle a těšíme se na další spolupráci!

WordPress Lightbox
Kontaktujte nás