19. 5. 2023
Nadšení a spokojení návštěvníci přivítali PalletJacka

Slavnostní uvedení robotického paletového vozíku PalletJack na trh máme úspěšně za sebou. Událost jsme si užili nejen my, ale také vy podle odezvy, kterou jste nám sdělili osobně nebo prostřednictvím krátkého dotazníku. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, protože jen tak jsme schopni pro vás připravovat akce, které splní vaše, ale i naše očekávání.

Budoucnost robotizace v logistice

Z našeho průzkumu jasně vyplívá, že mnozí z vás o těchto technologiích uvažujete a vidíte v nich buducnost stejně jako my. Proto nás baví vám plejádu všech technologií představovat. Osobně se můžeme setkat také na pravidelných referenčních návštěvách v našem technologickém showroomu logistických inovací.

Vyhodnocení z dotazníku k zavedení technologií ve společnosti
Vyhodnocení z dotazníku k zavedení technologií ve společnosti

Technologický showroom logistických inovací

V našem showroomu je možné vidět celou škálu plně autonomních robotů v ostrém provoze. Proto připravujeme pravidelně referenční návštěvy, kde máte možnost vidět roboty v plném pracovním nasazení, a také v kooperaci mezi sebou. Je to tedy jedinečná příležitost se setkat a dozvědět se vše, co vás kolem automatizace a robotizace v logistice zajímá.

 

 

WordPress Lightbox