30. 8. 2022
KVADOS si udržuje status Microsoft Gold Certified Partner

KVADOS i v letošním roce získal status Microsoft Gold Certified Partner a nadále tak zůstává členem skupiny nejprestižnějších partnerů v síti Microsoft Partner Network. Jedná se o nejvyšší certifikaci, kterou společnost Microsoft uděluje nezávislým poskytovatelům technologií, a proto je pro nás její získání opravdovou ctí.

Tento oficiální status mohou získat firmy, které nabízejí produkty či služby s vazbou na technologie společnosti Microsoft, pokud prokážou dosažení 18 kompetencí rozdělených do čtyř kategorií: software a infrastruktura, podnikový software, data a umělá inteligence a moderní pracovní prostředí a bezpečnost.

Kandidáti musí také prokázat letité zkušenosti ve svém oboru a vysokou kvalitu produktů a služeb, která se zjišťuje mimo jiné pomocí nezávislého šetření u klientů. KVADOS již od roku 2006 dokazuje, že vysoké požadavky na certifikaci bez problémů splňuje, a status zlatého partnera i letos obhájil. Pro naše klienty je certifikace zárukou nejen toho, že jsme schopni dostát těm nejvyšším standardům, ale také že při vývoji vlastních softwarových řešení využíváme nejmodernější technologie od Microsoftu, k nimž nám členství v síti otevírá cestu. A právě schopnost udržet krok s inovacemi je v rychle se rozvíjející doméně IT technologií klíčová.

 

WordPress Lightbox