20. 8. 2023
KVADOS Group dokončil 100 % převzetí podílu v PAC Technology

Skupina KVADOS Group úspěšně pokračuje v aktivitách týkajících se logistiky. Po dvou letech od majetkového vstupu do společnosti PAC Technology s.r.o. získala zbývající 50% podíl a společnost plně ovládla. Akvizice byla uskutečněna prostřednictvím společnosti KVADOS Holding.

Společnost PAC Technology se v posledních dvou letech zapojovala do aktivit skupiny KVADOS Group. Realizovala se skupinou dodávky elektroinstalací pro řadu logistických projektů.  Patří mezi ně projekt DEXTRUM Fulfillment, Senco nebo v letošním roce významná realizace pro EUROMEDIA GROUP, a.s. Zde je realizována zakázku na komplexní elektroprojekt nového skladu a realizaci silnoproudých rozvodů. Aktuálně se podíly na zprovoznění komplexního a rozsáhlé dopravníkové linky pro tohoto klienty, a to včetně silnoproudých a slaboproudých rozvodů, ale také komplexního řízení a programování PLC ovládání linky.

Tím se potvrzuje synergie spolupráce, kdy i díky PAC Technology je dnes skupina KVADOS Group schopna poskytovat klientům z oblasti logistiky skutečně komplexní služby a disponuje tak plnou kompetenci v řízení automatizace až po řízení dopravníků na úrovní PLC.

Orientace společnosti PAC Technology se tedy po dokončené akvizici bude dále orientovat na rozšiřování kompetenci v logistice, projektování ucelených řešení řízení automatizace a robotizace, servisní činnosti a dlouhodobé údržbě.

Skupina KVADOS Group

Přední lokální poskytovatel řešení pro optimalizaci logistiky. Největší dodavatel řešení WMS v České republice a přímý dovozce a dodavatel robotizace ať již pod vlastní značkou myFABER® nebo zastupující přední výrobce jako HAI Robotics, Multiway, HIK robot nebo výhradní distribuce produktů Cubiscan v České republice a na Slovensku. Díky personální kapacitě přes 200 specialistů a vlastnímu vývoji softwarového řešení mySTOCK® WMS a integrační řídící platformy myFABER® dnes nabízí řešení pro optimalizaci a automatizaci logistiky největším společnostem ze segmentů obchodních, výrobních ale také logistiky.

PAC Technology s.r.o.

Společnost disponující znalostmi a kompetencemi v oblasti elektroprojekce a realizaci silnoproudých a slaboproudých rozvodů do 1 000 V s vlastní výrobou rozvaděčů a řídících jednotek pro automatizaci ve výrobě a také logistice. Díky vlastnímu týmu programátorů je schopna zajistit dodávky řídících systému s využití PLC jednotek a jejích integrace do prostředí klienta. Od roku 2021 je součástí KVADOS Group.

WordPress Lightbox