24. 4. 2007
Produkt myAVIS™ opakovaně a to potřetí v řadě získává prestižní ocenění MS Industry Awards Winner 2007

Produkt myAVIS™ opakovaně a to potřetí v řadě získává prestižní ocenění MS Industry Awards Winner 2007. KVADOS Mobile Solutions s.r.o. potvrzuje pozici vedoucí evropské společnosti v oblasti vývoje a dodávek profesionálních mobilních informačních systémů.


Produkt myAVIS™ opakovaně získal prestižní ocenění v soutěži o nejlepší řešení “Microsoft Industry Awards” v České a Slovenské republice pro rok 2007 v kategorii Nejlepší řešení pro telekomunikace s řešením„Sběr dat z elektroměrů a pracovní příkazy pomocí myAVIS™ v ČEZ, a.s.“ Ocenění osobně převzal generální ředitel společnosti Miroslav Hampel ml. na slavnostním vyhodnocení dne 23.4.2007 v sídle společnosti Microsoft v Praze.

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. má jako Microsoft Gold Certified partner přístup k nejmodernějším vývojovým prostředkům. Díky technologickému náskoku produktumyAVIS™ a technologickým inovacím, které společnost postupně implementuje u svých stávajících mezinárodních zákazníků, získala v letošním roce nově tyto nadnárodní kontrakty: skupina Henkel, Colgate – Palmolive, L’oréal, Danica, Heinz, ČEZ Romania, ČEZnet, Rappa, ppm czech.

 
 
WordPress Lightbox
Kontaktujte nás