13. 3. 2006
myAVIS™ úspěšně vstupuje na polský trh

Významná polská potravinářská skupina BAKOMA se rozhodla implementovat mobilní informační systém myAVIS™. Společnost BAKOMA je producentem a distributorem především mléčných výrobků. Kontrakt byl podepsán pro 350 mobilních obchodních zástupců v Polsku a počítá se s jeho rozšířením také na další trhy v Evropě, kde společnost BAKOMA aktivně působí.

Společnost KVADOS Mobile Solutions ve spolupráci s polským implementačním partnerem, společností SKK, potvrzuje úspěšný vstup na polský trh, který je jedním z klíčových trhů produktu myAVIS™.

Skupina BAKOMA již v minulosti využívala mobilní informační systém a proto měla jasnou představu o funkčnosti a požadavcích na mobilní systém. Všechna požadovaná kritéria byl produkt myAVIS™ schopen splnit, což si společnost BAKOMA ověřila v rámci měsíčního pilotního provozu, který předcházel podpisu kontraktu. V konečné fázi k rozhodnutí přispěly vysoká technologická úroveň, rozsah řešení a dostupnost implementačních nástrojů myAVIS™ Administrator a Development Kit, které umožňují rozsáhlé uživatelské modifikace jak v oblasti dat, tak také v oblasti procesů na straně administrátora úlohy.

Smlouva byla podepsána v lednu 2006, aktuálně je již schválena také implementační studie a připravuje se zahájení provozu testovací skupiny. Celý projekt je naplánován k rutinnímu spuštění v plném rozsahu ještě v roce 2006. Kontrakt byl podepsán na 4 roky.

 
 
WordPress Lightbox
Kontaktujte nás