30. 6. 2006
myAVIS™ – MS Industry Awards Winner 2006

myAVIS™ opakovaně získává prestižní ocenění MS Industry Awards Winner 2006. KVADOS Mobile Solutions, s.r.o. potvrzuje pozici vedoucí evropské společnosti v oblasti profesionálních mobilních informačních systémů.

myAVIS™ opakovaně získal prestižní ocenění v soutěži o nejlepší řešení “Microsoft Industry Awards” v České a Slovenské republice pro rok 2006 v kategorii Nejlepší řešení pro telekomunikace s řešením Knižní velkoobchod Pemic – implementace myAVIS™ na MS SQL server 2005. KVADOS Mobile Solutions, s.r.o. jako Microsoft Gold Certified partner má přístup k nejmodernějším vývojovým prostředkům. Díky technologickému náskoku produktu myAVIS™ a technologickým inovacím, které společnost postupně implementuje u svých stávajících mezinárodních zákazníků, získala v letošním roce společnost KVADOS Mobile Solutions, s.r.o. nově tyto nadnárodní kontrakty: skupina ČEZ, ENERGIZER, PODRAVKA a BAKOMA.

O soutěži nejlepší řešení “Microsoft Industry Awards” v České a Slovenské republice pro rok 2006:

Ocenění Microsoft Industry Awards se každoročně uděluje partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. Přihlášeny mohly být pouze projekty, které byly uvedené do plné funkčnosti nejpozději do 31.5. 2005. Hodnotícím kritériem při výběru jednotlivých řešení byl především rozsah projektu a přínos pro zákazníka.

 
 
WordPress Lightbox
Kontaktujte nás