3. 3. 2006
V PEMIC, a.s. byl nasazen mobilní informační systém myAVIS™

V Knižním velkoobchodu PEMIC, a.s. byl nasazen mobilní informační systém myAVIS™, který doplnil ERP systém VENTUS®. Oba informační systémy dodala společnost KVADOS, a.s. společně s produkty Microsoft Windows Server 2000, Microsoft SQL Server 2000 a Microsoft SQL Server 2005. Provázanost systémů myAVIS™ a VENTUS® vedla k efektivnějšímu a účinnějšímu řízení práce obchodních zástupců v terénu a k získávání kvalitnějších informací z terénu pro řízení obchodních procesů.

Profil zákazníka:

Knižní velkoobchod PEMIC, a.s. patří již několik let mezi přední tuzemské firmy zabývající se distribucí knih. Za více než 10 let své existence získal stabilní pozici na českém trhu s knihami. V současnosti má téměř 150 stálých zaměstnanců a vlastní vozový park sestávající ze 40 užitkových a dodávkových automobilů a ze 4 nákladních automobilů nad 3,5 t. Z centrálního skladu v Ostravě a distribučních uzlů v Praze a Brně dodává knihy do knihkupectví a obchodních řetězců na území celé České republiky a Slovenska.

Velikost společnosti:

Společnost Knižní velkoobchod PEMIC, a.s. s ročním obratem přes půl miliardy korun má centrálu v Ostravě. Počet počítačů v síti již dosahuje 120 stanic připojených k serverové farmě na platformě IBM.

 
 
WordPress Lightbox
Kontaktujte nás