WEBINÁŘE

Pravidelně pro vás připravujeme témata z oblastí logistiky, skladování a mnohá další.
Přihlaste se i vy zcela zdarma na plánované webináře, nebo si mezitím prohlédněte ty, které jsme už realizovali. 

Připravujeme

Nebyla nalezena žádná událost!

Již proběhlé webináře

Pohled do praxe: Jak mySTOCK® WMS optimalizuje a řídí sklad společnosti AutoMax

V květnu 2023 jsme do skladu společnosti AutoMax úspěšně nasadili naše řešení mySTOCK® WMS pro efektivnější řízení a dokázali jsme jej integrovat i s existujícím ERP systémem. A co víc, naše řešení umožnilo společnosti AutoMax spravovat a optimalizovat skladové procesy s podporou chytrých PDA z naší myFABER® dílny. ...
29 Úno 2024
13:00 - 13:45

Webinář: Sklady MARIMEX řídí nově WMS mySTOCK® od KVADOS

Blíží se termín našeho jedinečného referenčního webináře, ve kterém si budeme osobně povídat se zástupci společnosti MARIMEX CZ , s.r.o. o reálné implementaci a nasazení softwaru WMS mySTOCK. Fungování skladu je pro firmu, která má na kontě více než milion prodaných bazénů zcela zásadní. Proto svěřili svůj sklad do rukou odborníků ze společnosti KVADOS.
SPUSTIT VIDEO
...
31 Kvě 2023
13:00 - 13:45

Webinář mySTOCK: Jak řídit sklad jen jedním softwarem?

Jste obchodní firma a provozujete vlastní sklad? Pak by pro Vás bylo ideální naše řešení mySTOCK® WMS ve verzi Retail. O Váš sklad se dokážeme postarat od A do Z, nově také ve spojení s robotickými technologiemi. Pokud chcete získat náskok před konkurencí a zajímavé informace v oblasti WMS, robotizace a automatizace skladů, neváhejte a přihlaste se na webinář, který je pro Vás zdarma.
SPUSTIT VIDEO
...
22 Zář 2022
13:00 - 14:00
Nebyla nalezena žádná událost!
WordPress Lightbox