Pro média

Máte dotaz, nápad nebo podnět? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi odpovíme na vše, co se týká produktů nebo samotné společnosti KVADOS. Můžete se na nás obrátit také s nabídkami spolupráce na reklamních a marketingových aktivitách. Vítáme i možnost podílet se formou sponzoringu na zajímavých projektech a společenských akcích.

KONTAKT PRO MÉDIA

Ing. Jitka Pastrňáková Business Development Specialist
Tel.: +420 596 126 210 · GSM: +420 734 520 185
E-mail: pastrnakova@kvados.cz

S dotazy týkajícími se společnosti KVADOS, nabízených řešení či oblasti informačních a komunikačních technologií se můžete obrátit na našeho PR manažera. Rádi budeme spolupracovat se zástupci médií jednorázově i dlouhodobě. Jsme připraveni poskytnout odborná stanoviska nebo redakční příspěvky pro celostátní, regionální i specializovaná periodika nebo weby.

KONTAKT PRO DODAVATELE

Ing. Iveta Procházková Executive Assistant to the General Director
Tel.: +420 596 126 210 · GSM: +420 604 668 675
E-mail: prochazkova@kvados.cz

Nabídky na spolupráci nebo týkající se partnerství odborných konferencí, workshopů či jiných eventů a marketingových aktivit směřujte na naši asistentku generálního ředitele. Rádi se zúčastníme akcí souvisejících nejen s oblastí informačních a komunikačních technologií, ale i těch odvětví, do nichž směřují naše řešení.

KONTAKT PRO SPONZORING

Bc. Petra Bezděková HR manager
Tel.: +420 596 126 210 · GSM: +420 702 968 108
E-mail: bezdekova@kvados.cz

Zastupujete projekt spadající do sféry společenské odpovědnosti firem (CSR)? Dostali jste se sami třeba kvůli úrazu nebo vrozenému hendikepu do svízelné životní situace? Myslíte si, že právě vám by společnost KVADOS, mohla pomoci? Kontaktujte naši personální ředitelku a představte svůj projekt nebo potřeby. Budeme hledat možnosti společného řešení.


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás