Partneři společnosti

Arrow ECS

Arrow ECS se věnuje IT distribuci s přidanou hodnotou a rozvoji distribučních sítí. Je součástí celosvětové skupiny Arrow. Spolupracuje se špičkovými světovými producenty, kteří dodávají hardwarová a softwarová řešení pro střední a velké podniky a organizace. Cílem společnosti je dodávat pečlivě vybraná, otestovaná a vzájemně kompatibilní řešení, která umožní zákazníkům bezproblémové nasazování a provoz informačních systémů.

arrowecs.cz

ATC Computers

AT Computers patří k největším českým distributorům zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací v České republice. Nabízí počítače všech světových značek a vyrábí také vlastní, vysoce kvalitní osobní počítače. Společnost je součástí polské skupiny AB, s níž tvoří největší distribuční holding středoevropského regionu. Hlavní centrála společnosti a logistické zázemí sídlí v Ostravě, další obchodní pobočky jsou například v Praze, Brně, Bratislavě a Žilině.

atcomp.cz

Autocont

AutoCont CZ AutoCont CZ je česká společnost, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990. Zaměřuje se na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Je také významným obchodním partnerem předních světových výrobců a dodavatelů produktů a technologií. Společnost je součástí AutoCont Holdingu, do něhož patří například CAD Studio, poskytovatel CAD řešení a služeb založených na technologiích Autodesk.

autocont.cz

BarCamp

Barcamp Ostrava Barcamp Ostrava je otevřená komunitní konference ze světa internetu. Zaměřena je především na nové trendy v internetových aplikacích a technologiích, webdesign, marketing, internetovou reklamu, digitální média a podnikání. Setkání probíhá v otevřené a přátelské atmosféře. Zároveň je to jedinečná příležitost, jak se potkat s nadšenci i uznávanými profesionály ze světa internetového byznysu a načerpat spoustu informací a novinek z oboru.

barcampostrava.cz

BeEager

BeEager aneb Co Tě ve škole nenaučí je výběrový program vytvořený pro studenty i absolventy středních a vysokých škol z České republiky a Slovenska. Jeho účelem je ukázat to, co se ve škole často opomíjí: reálný svět. A také naučit, jak se v něm pohybovat, jak se prosadit, jak uspět. Projekt probíhá ve spolupráci s renomovanými firmami a úspěšnými podnikateli z nejrůznějších oborů.

beeager.cz

CCA

CCA Group je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice, se zaměřením na obory systémová integrace, správa dokumentů a business intelligence. Na trhu IT služeb působí od roku 1991. Jméno CCA je původně zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, které do současnosti popisují hlavní pilíře služeb, jež společnost poskytuje. Nadále se zabývá a reflektuje poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracuje s nejmodernější technikou na trhu. 

cca.cz

www.czechict.cz
www.czechict.cz

Czech ICT Alliance

Společnost KVADOS je aktivním členem Czech ICT Alliance spojující firmy z odvětví informačních a komunikačních technologií. Sdružení je oficiální exportní aliancí vládní agentury CzechTrade. Úzce spolupracuje s českými i evropskými státními a obchodními organizacemi, podílí se na zviditelňování oboru v zahraničí a pomáhá členům rozvíjet podnikání na mezinárodní úrovni. Kromě toho se aliance zaměřuje na výzkumné a inovační projekty s evropským přesahem a rozvoj vlastního technologického centra. Je také členem Svazu průmyslu a dopravy, Hospodářské komory ČR a Unie malých a středních podniků.
czechict.cz

CCV

Ryze česká společnost CCV působí na trhu již od roku 1992 a řadí se tak k významným hráčům domácí scény v oblasti informačních systémů. Zaměřuje se na komplexní dodávky zahrnující vývoj, poradenství a implementaci logistických řešení, podnikových informačních systémů, jejich nadstavbových řešení a další softwarové aplikace pro vybrané oblasti podnikání. Specializuje se na řešení pro poskytování elektronické výměny dat.

ccv.cz

Cloverleaf

Cloverleaf patří mezi největší jazykové školy v ostravském regionu. Na trhu působí od roku 1993 a nabízí široký výběr kurzů, které vede kvalitní lektorský tým včetně rodilých mluvčích. Samotní lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jsou na ně kladeny zvýšené nároky za účelem udržení vysokého standardu kvality výuky. Společnost disponuje vynikajícím technickým zázemím. Učebny jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou, prostorovým zvukem a wifi připojením na internet.

cloverleaf.cz

CreditCheck

Credit Check vyvíjí nástroj pro řízení kreditních rizik. Českým a slovenským firmám dává do ruky spolehlivého a rychlého pomocníka pro práci s rostoucím objemem informací. Společnost denně zpracovává desítky tisíc dokumentů z desítek zdrojů informací o zákaznících vnbsp;Česku a na Slovensku a podrobuje je stovkám analýz. Klientovi jsou pak předána zpracovaná data v té nejjednodušší formě: do fakturačního systému, do mailboxu nebo jako přehledný webový report.

creditcheck.cz

D A Q U A S

D A Q U A S na českém a moravském trhu působí od jara roku 1991. Zabývá se především softwarem pro zajištění základní infrastruktury podniků. Vedle toho se specializuje na vývojářské nástroje. Aby svým klientům vytvářela společnost skutečně solidní zázemí, pracuje v co nejtěsnějším spojení s výrobci a dodavateli softwaru. Tyto vazby se projevují i v oficiální rovině partnerských programů a vrcholí oceněními z mezinárodních porovnání.

daquas.cz

eD system Czech

eD system Czech patří mezi největší distributory výpočetní techniky v České republice. Společnost stála u zrodu IT distribuce na českém trhu, nyní se spolu se sesterskými společnostmi výrazně uplatňuje v celém regionu Česko–Slovensko–Polsko. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment ICT trhu, tedy více než 250 značek nejvýznamnějších světových výrobců a na 60 000 produktů.

edsystem.cz

EDITEL CZ

EDITEL CZ je předním hráčem na poli služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI, z angl. Electronic Data Interchange). Klientům poskytuje komplexní portfolio služeb, počínaje komunikací a integrací EDI, webovým EDI pro malé a střední podniky až po řešení pro elektronickou fakturaci a elektronickou archivaci nebo business monitoring a reporting. Specializuje se na optimalizaci procesů dodavatelského řetězce.

editel.cz
www.eset.cz
www.eset.cz

ESET software

Společnost ESET software je světovým producentem bezpečnostního software ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.
eset.cz

ESP holding

ESP holding se specializuje na vývoj systémů pro mobilní identifikaci zboží, zařízení a předmětů s využitím identifikačních a komunikačních technologií. Řešení ESP holding pomáhají při skladových a prodejních operacích, přepravě a logistice nebo při monitorování výroby, staveb, výkonů a stavů nejrůznějších zařízení.

esp.cz

Gopas

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně zde absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

gopas.cz
www.hp.cz
www.hp.cz

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard (HP) je předním celosvětovým dodavatelem produktů, řešení a servisních služeb v oblasti výpočetní techniky. Zaměřuje se především na IT infrastrukturu, osobní počítače, služby, technologii tisku, digitálního zobrazování a serverových technologií. HP je také uznávaným výrobcem kapesních počítačů Pocket PC (neboli PDA). KVADOS, je certifikovaným business partnerem HP a certifikovaným ATeC – autorizovaným technologickým centrem HP.
hp.cz

Honeywell

Honeywell je diverzifikovaná technologická a výrobní společnost s celosvětovou působností. Je dodavatelem výrobků a služeb pro letectví, řídicích technologií pro budovy, domácnosti a průmysl, turbokompresorů a speciálních materiálů. Střediska v České republice s více než 4 000 odborníky jsou základním kamenem globální inženýrské strategie společnosti Honeywell v Evropě. Brněnské centrum je součástí Honeywell Technology Solutions (HTS) – mezinárodní sítě výzkumných, vývojových a inženýrských center.

honeywell.cz

Indra

Indra Czech Republic byla založena v roce 1996 jako poradenská společnost poskytující komplexní technologická řešení a služby v odvětví telekomunikací, veřejné správy, dopravy, financí a dalších. Mezi její hlavní činnosti patří tvorba analýz, návrhů, vývoj aplikací, implementace a testování. Indra Czech Republic je jednou z mnoha mezinárodních dceřiných společností španělské společnosti Indra Sistemas SA a vystupuje jako centrální dceřiná společnost pro celý region střední a východní Evropy.

indracompany.com

Ingram Micro Czech Republic

Společnost Ingram Micro Czech Republic byla založena v roce 1979 a od té doby zaujímá ve sféře technologií a logistiky významnou vůdčí a inovátorskou pozici. Napomáhá maximalizovat úspěchy firemní sféry pomocí implementací nově se rozvíjejících technologií. Díky globální infrastruktuře, zaměření na cloud, logistiku, mobilitu a technologická řešení zajišťuje svým partnerům takové nástroje a subvenci, které vedou k větší účinnosti a úspěšnosti jejich činnosti.

cz.ingrammicro.eu/czech-republic

IPROMAT

IMPROMAT je skupina tří samostatných společností – IMPROMAT INT., IMPROMAT-COMPUTER a IMPROMAT KLIMA. První z nich byla založena již v roce 1990 a na jejích základech se během několika let vybudovala silná a stabilní skupina. IMPROMAT se soustřeďuje na několik specializovaných oblastí, a to na komplexní infrastrukturu informačních a komunikačních technologií, klimatizaci a tepelná čerpadla.

impromat.cz
www.itcluster.cz
www.itcluster.cz

IT Cluster

IT Cluster je oborovým klastrem zaměřeným na oblast IT. Sdružení, jehož je společnost KVADOS zakládajícím členem, spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu. Prioritou je vtažení firem podnikajících v oblasti IT do vzdělávacích procesů nejen na vysoké škole, ale i na středních školách a institucích zabývajících se celoživotním vzděláváním. Zároveň se IT Cluster snaží uplatnit na trhu výsledky výzkumu a vývoje cestou spolupráce firem s akademickou sférou.
itcluster.cz

ITeuro

Společnost ITeuro se zaměřuje na implementaci a rozšiřování komplexních podnikových informačních systémů do firem převážně výrobního charakteru. Specializuje se na odvětví strojírenství, automotive, nábytku, textilu a polygrafie. Nedílnou součástí nabízených služeb je i odborné poradenství a dodávka know-how formou zavádění best practices, celosvětových standardů pro výrobu, dolaďování procesů, speciálních školení, konzultací a koučování týmů zákazníka.
www.iteuro.cz

Jehona SW

Albánská společnost Jehona Software se zaměřuje na vývoj softwaru pro veřejný i soukromý sektor. Orientuje se na velké a středně velké instituce a společnosti, kterým nabízí poradenství, procesní analýzu, design a vývoj počítačových aplikací, řízení dat, zabezpečovací systémy, školení a audity v oblasti informačních a komunikačních technologií.

jehona.al

Kardex

KARDEX je členem mezinárodní skupiny Kardex AG řadící se mezi přední světové výrobce automatizovaných systémů skladování a vychystávání zboží. Činnost společnosti je zaměřena především na vývoj, výrobu a zdokonalování dynamických skladovacích a vychystávacích systémů pro množství aplikací na poli intralogistiky. Díky inovativní a kreativní firemní kultuře je společnost schopná dokonale se přizpůsobit požadavkům zákazníka, a to vše v souladu s nejmodernějšími požadavky trhu.

kardex-remstar.cz

Kariéra plus

Kariéra PLUS je veletrh pracovních nabídek, který ve svém kampusu organizuje Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava. Veletrhu se účastní více než 100 firem a na 5 000 návštěvníků. Firmy nabízejí vysokoškolákům zaměstnání, stáže, trainee programy, brigády i spolupráci při psaní diplomových prací. Vystavovatelé mají možnost získat mladé a perspektivní zaměstnance z širokého spektra oborů. Veletrhu se účastní vysokoškoláci všech univerzit Moravskoslezského kraje i široká veřejnost.

karieraplus.cz

Komora projektových manažerů

Komora Projektových Manažerů je samosprávným a dobrovolným svazkem sdružujícím členy k naplňování společného zájmu. Vize komory:„Profese projektového manažera v ČR má silné, pragmaticky zaměřené odborné zázemí, které je nezávislé na použité metodice nebo příslušnosti k určitému oboru trhu.“

komorapm.cz

KS program

Společnost KS-program se na trhu pohybuje již od roku 1994 a specializuje se na vývoj informačních systémů pro oblast mezd, personalistiky a řízení lidských zdrojů. Mezi její zákazníky se řadí jak malé a střední podniky, tak i nadnárodní společnosti. Pro řešení souvisejících činností spolupracuje KS program se strategickými partnery, a je tak schopna pokrýt celou problematiku řízení lidských zdrojů.

ksprogram.cz
www.kodys.cz
www.kodys.cz

KODYS

KODYS se specializuje na řešení logistiky a dopravy, řízení skladu, evidence majetku pomocí systému čárových kódů, inventarizace, mobilního prodeje a bezdrátových sítí v logistice. Je dlouholetým partnerem firem Symbol a Zebra a jedním z mála akreditovaných partnerů GS1 ČR (zástupce globální organizace pro standardizaci v oblasti AUTO-ID). KODYS poskytuje komplexní řešení zahrnující analýzu potřeb zákazníka, návrh řešení, vývoj systému, dodávku potřebného hardwaru, instalaci, zaškolení uživatelů a plný záruční i pozáruční servis.
www.kodys.cz

Landis & Gyr

Historie společnosti Landis+Gyr sahá až do roku 1896. Dnes je předním světovým dodavatelem řešení v oboru měření elektrické energie, plynu, tepla/chladu a vody pro energetické společnosti. V nabídce má ucelený sortiment měřidel energie a integrovaných řešení pro smart metering, díky kterému mohou energetické společnosti i koncoví zákazníci lépe využívat omezené zdroje, šetřit provozní náklady a chránit životní prostředí.

landisgyr.cz
www.logicon.cz
www.logicon.cz

LOGICON Partner

LOGICON Partner je specialistou optimalizací kompletních logistických řetězců velkých a středních podniků. Společnost se zaměřuje na logistické procesy a pro své zákazníky nachází ideální řešení při návrhu skladů, implementaci WMS, optimalizaci dopravy, snižování zásob nebo navrhování distribuční koncepce. Klientům nabízí také prověřování logistických řešení metodou dynamické simulace. Společnost je členem Komory logistických auditorů a České logistické asociace.
www.logicon.cz

www.netology.com.pl
www.netology.com.pl

net-o-logy

net-o-logy je předním polským systémovým integrátorem. Úzce spolupracuje se světovými výrobci hardwaru i softwaru, čímž zákazníkům zajišťuje maximálně technologicky vyspělé a spolehlivé řešení při optimálních nákladech. Nabídka je rozdělena na tři hlavní větve – systémová integrace (například LAN/WAN řešení), obchodní aplikace (nástroje pro zlepšení produktivity a správu informací) a řešení pro správu budov (hardware a software pro controlling bezpečnostních a technických procesů v budovách).
netology.com.pl

www.nexia-prague.cz
www.nexia-prague.cz

NEXIA AP

NEXIA AP působí v oblasti auditorských služeb, forenzních šetření a due diligence a poskytuje poradenství účetní, daňové, při podnikových akvizicích a přeměnách společností. Provádí analýzy hospodaření a projekty zaměřené na zefektivnění vykonávaných činností a restrukturalizace klientů. Řadí se mezi 15 nejvýznamnějších tuzemských auditorských a poradenských společností a je členem skupiny NEXIA INTERNATIONAL (8. nejvýznamnější světově působící síť auditorských společností).
nexia-prague.cz

Net direct

NetDirect je dodavatelem e-business aplikací s významným podílem na českém a slovenském trhu. Svá řešení staví na vlastních produktech, což umožňuje pružně reagovat na rychle se měnící trendy v oboru. Věnuje se rovněž poradenství v oblasti hardwaru nebo přípravě odborných školení, kurzů a dalších vzdělávacích akcí.

netdirect.cz
www.microsoft.cz
www.microsoft.cz

Microsoft

Microsoft je nejvýznamnější světovou firmou v oblasti softwaru, služeb a internetových technologií pro osobní i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů a služeb, které mají uživatelům prostřednictvím softwaru pomoci kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Razantní vstup Microsoftu do segmentu mobilních řešení byl velmi silným impulsem pro rozvoj celého odvětví. KVADOS, drží nejvyšší status spolupráce Microsoft Gold Certified Partner.
microsoft.cz

QUMAK

Polská společnost Qumak se na trhu pohybuje více než 30 let. Zaměřuje se na implementaci informačních systémů přispívajících k rozvoji moderního podnikání. Mezi partnery společnosti se řadí lídři na trhu IT a díky významným partnerstvím i dlouholetým zkušenostem v oblasti nových technologií se Qumak podílí na tvorbě celé řady inovačních, často průkopnických projektů.

qumak.pl

Penta

PENTA CZ PENTA CZ působí na trhu jako nástupce firmy Penta Strakonice, která vznikla již v roce 1992. Od samého začátku se společnost snaží budovat image solidního obchodního partnera jak ve vztahu ke svým zákazníkům, tak k dodavatelům. Nabízí širokou nabídku produktů, informace o aktuálním vývoji trhu a o novinkách, maximum produktů skladem a odborný, osobní přístup personálu. Zakládá si na celkové stabilitě společnosti, neustále se přizpůsobuje aktuálním trendům trhu a rozvíjí služby pro své zákazníky.

penta.cz

RCC

 

S&T

S&T je členem nadnárodní skupiny S&T AG patřící mezi významné evropské poskytovatele IT řešení a služeb. Společnost je jedním z největších systémových integrátorů v České republice. Svým zákazníkům dodává všechny klíčové funkcionality tvořící IT vybavení podniku a nabízí ucelené služby od plánování, návrhu optimálního řešení až po jeho realizaci, servis, podporu a rozvoj. Společnost si udržuje silné partnerské vztahy s vedoucími IT výrobci na trhu. Její pobočky se nacházejí v osmi městech České republiky.

sntcz.cz

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů.

samsung.cz

Slezská univerzita v Opavě

Slezská univerzita v Opavě byla založena v roce 1991 a v současné době má tři fakulty. Je členem European University Association, udržuje kontakty s řadou zahraničních univerzit a intenzivně spolupracuje s nejbližšími vysokými školami, zejména v polském Slezsku. K významným aktivitám patří podpora studentů se specifickými vzdělávacími potřebami. Z tohoto důvodu funguje na Slezské univerzitě Poradenské a kariérní centrum, které působí jak v Opavě, tak v Karviné.

slu.cz

TED

TED je název každoroční jednodenní konference s mottem „myšlenky, které stojí za šíření“. Na konferenci přednášejí zajímaví hosté z různorodých oblastí vědy, techniky, umění, designu, politiky, vzdělání, kultury, byznysu, globálních otázek, technologií, rozvoje a zábavy. Výjimkou mezi prezentujícími nejsou ani držitelé Nobelových cen. TEDx je lokální obdoba této akce a během tří let proběhlo více než 5000 setkání po celém světě. V České republice se TEDx konference konají opakovaně v Praze, Brně, Ostravě či Kroměříži.

tedxostrava.cz

TechnoLogica

TechnoLogica je přední bulharská softwarová společnost, která od roku 1990 vyvíjí ucelenou řadu služeb v oboru informačních technologií, včetně zavádění informačních systémů, vývoje softwaru, poradenství a odborné přípravy. Klienty TechnoLogica jsou renomované firmy a organizace jako například finanční instituce, telekomunikační operátoři, výrobní podniky, státní instituce, obchodní společnosti a podobně, z nichž mnohé jsou lídry ve svých oborech.

technologica.com
www.telegrafia.sk
www.telegrafia.sk

Telegrafia

Telegrafia je certifikovaným partnerem velkých světových společností jako Microsoft, Intel, HP, IBM či Motorola a zároveň má vlastní produkty a řešení pro světové trhy. Divize informačních technologií se zaměřuje na oblast výpočetní techniky, návrhu a realizace počítačových sítí, ERP, školení. Divize speciálních aplikací zajišťuje produkty a řešení v oblasti varovných, dorozumívacích, regulačních, měřicích, radiotelefonních a dispečerských systémů.
telegrafia.sk

www.tmobile.cz
www.tmobile.cz

T-Mobile Czech Republic

T-Mobile Czech Republic na českém trhu obsluhuje okolo 5,5 milionu mobilních zákazníků. Společnost je součástí mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom a operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM a UMTS. Nabízí také vysokorychlostní přístup k internetu technologií ADSL a hlasové služby prostřednictvím veřejné pevné sítě elektronických komunikací. V uceleném portfoliu mají své místo také služby ICT.

tmobile.cz

TSBohemia

T.S.BOHEMIA patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti prodeje notebooků, výpočetní techniky, televizí, praček, ledniček, spotřební elektroniky a ostatních domácích spotřebičů v České republice. Jejími klienty jsou jak nadnárodní společnosti, státní podniky, školy a neziskové organizace, tak i drobní živnostníci, domácnosti a studenti. Logistické centrum společnosti vyexpeduje denně více než 1600 balíků.

tsbohemia.cz

Univerzita Palackého v Olomouci

Univerzita Palackého v Olomouci je vysoká škola s dlouhou tradicí. V současnosti představuje moderní vzdělávací instituci se širokou nabídkou studijních oborů a bohatou vědeckou činností. Na jejích osmi fakultách studuje 22 tisíc studentů. Podle mezinárodních žebříčků patří mezi nejlépe hodnocené české univerzity a vede si velmi dobře i ve srovnání se zahraničními univerzitami.

upol.cz

VALET MT

Společnost VALET MT sídlí v Havířově a na trhu působí od roku 1994. Mezi její hlavní činnosti patří vývoj, prodej a implementace aplikačního softwaru zaměřeného na účetnictví, mzdy, personalistiku, sklady, docházku. Jejími zákazníky jsou jak malé a střední firmy, tak i velké podniky.

valet.cz

Z + M servis

Česká společnost Z + M servis působí na trhu od roku 2000 a specializuje se na poskytování služeb a dodávky produktů v oblasti tiskového prostředí. Spolupracuje s některými vybranými výrobci a je autorizovaným partnerem značek, jako je DELL, KYOCERA, SAMSUNG a XEROX. Do struktury společnosti patří i velkoobchodní divize, která zajišťuje veškerý velkoobchodní prodej spotřebního materiálu, včetně prodeje potřebných materiálů pro renovaci tiskových kazet.

zmservis.cz
www.zebra.com
www.zebra.com

Zebra Technologies

Zebra Technologies poskytuje nejširší škálu inovativních technologických řešení pro identifikaci, sledování, správu a zajištění kritických prvků nezbytných pro úspěšné fungování firem. Mezi klíčové a zároveň nejznámější technologie patří spolehlivé speciální tiskárny a softwarová i hardwarová řešení. Ta umožňují optimalizaci zásobování, skladování, bezpečnosti, manipulace, ve své podstatě ale také zlepšení viditelnosti a přesnosti, a tak je vše vždy ve správný čas na správném místě.
zebra.com


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás