25 years of innovation

Partneři společnosti

CCA

CCA Group je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice, se zaměřením na obory systémová integrace, správa dokumentů a business intelligence. Na trhu IT služeb působí od roku 1991. Jméno CCA je původně zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, které do současnosti popisují hlavní pilíře služeb, jež společnost poskytuje. Nadále se zabývá a reflektuje poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracuje s nejmodernější technikou na trhu. 

cca.cz

www.czechict.cz
www.czechict.cz

Czech ICT Alliance

Společnost KVADOS je aktivním členem Czech ICT Alliance spojující firmy z odvětví informačních a komunikačních technologií. Sdružení je oficiální exportní aliancí vládní agentury CzechTrade. Úzce spolupracuje s českými i evropskými státními a obchodními organizacemi, podílí se na zviditelňování oboru v zahraničí a pomáhá členům rozvíjet podnikání na mezinárodní úrovni. Kromě toho se aliance zaměřuje na výzkumné a inovační projekty s evropským přesahem a rozvoj vlastního technologického centra. Je také členem Svazu průmyslu a dopravy, Hospodářské komory ČR a Unie malých a středních podniků.
czechict.cz

www.eset.cz
www.eset.cz

ESET software

Společnost ESET software je světovým producentem bezpečnostního software ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.
eset.cz

www.hp.cz
www.hp.cz

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard (HP) je předním celosvětovým dodavatelem produktů, řešení a servisních služeb v oblasti výpočetní techniky. Zaměřuje se především na IT infrastrukturu, osobní počítače, služby, technologii tisku, digitálního zobrazování a serverových technologií. HP je také uznávaným výrobcem kapesních počítačů Pocket PC (neboli PDA). KVADOS, je certifikovaným business partnerem HP a certifikovaným ATeC – autorizovaným technologickým centrem HP.
hp.cz

www.itcluster.cz
www.itcluster.cz

IT Cluster

IT Cluster je oborovým klastrem zaměřeným na oblast IT. Sdružení, jehož je společnost KVADOS zakládajícím členem, spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu. Prioritou je vtažení firem podnikajících v oblasti IT do vzdělávacích procesů nejen na vysoké škole, ale i na středních školách a institucích zabývajících se celoživotním vzděláváním. Zároveň se IT Cluster snaží uplatnit na trhu výsledky výzkumu a vývoje cestou spolupráce firem s akademickou sférou.
itcluster.cz

www.iteuro.cz
www.iteuro.cz

ITeuro

Společnost ITeuro se zaměřuje na implementaci a rozšiřování komplexních podnikových informačních systémů do firem převážně výrobního charakteru. Specializuje se na odvětví strojírenství, automotive, nábytku, textilu a polygrafie. Nedílnou součástí nabízených služeb je i odborné poradenství a dodávka know-how formou zavádění best practices, celosvětových standardů pro výrobu, dolaďování procesů, speciálních školení, konzultací a koučování týmů zákazníka.
www.iteuro.cz

www.kodys.cz
www.kodys.cz

KODYS

KODYS se specializuje na řešení logistiky a dopravy, řízení skladu, evidence majetku pomocí systému čárových kódů, inventarizace, mobilního prodeje a bezdrátových sítí v logistice. Je dlouholetým partnerem firem Symbol a Zebra a jedním z mála akreditovaných partnerů GS1 ČR (zástupce globální organizace pro standardizaci v oblasti AUTO-ID). KODYS poskytuje komplexní řešení zahrnující analýzu potřeb zákazníka, návrh řešení, vývoj systému, dodávku potřebného hardwaru, instalaci, zaškolení uživatelů a plný záruční i pozáruční servis.
www.kodys.cz

www.logicon.cz
www.logicon.cz

LOGICON Partner

LOGICON Partner je specialistou optimalizací kompletních logistických řetězců velkých a středních podniků. Společnost se zaměřuje na logistické procesy a pro své zákazníky nachází ideální řešení při návrhu skladů, implementaci WMS, optimalizaci dopravy, snižování zásob nebo navrhování distribuční koncepce. Klientům nabízí také prověřování logistických řešení metodou dynamické simulace. Společnost je členem Komory logistických auditorů a České logistické asociace.
www.logicon.cz

www.microsoft.cz
www.microsoft.cz

Microsoft

Microsoft je nejvýznamnější světovou firmou v oblasti softwaru, služeb a internetových technologií pro osobní i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů a služeb, které mají uživatelům prostřednictvím softwaru pomoci kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Razantní vstup Microsoftu do segmentu mobilních řešení byl velmi silným impulsem pro rozvoj celého odvětví. KVADOS, drží nejvyšší status spolupráce Microsoft Gold Certified Partner.
microsoft.cz

www.netology.com.pl
www.netology.com.pl

net-o-logy

net-o-logy je předním polským systémovým integrátorem. Úzce spolupracuje se světovými výrobci hardwaru i softwaru, čímž zákazníkům zajišťuje maximálně technologicky vyspělé a spolehlivé řešení při optimálních nákladech. Nabídka je rozdělena na tři hlavní větve – systémová integrace (například LAN/WAN řešení), obchodní aplikace (nástroje pro zlepšení produktivity a správu informací) a řešení pro správu budov (hardware a software pro controlling bezpečnostních a technických procesů v budovách).
www.netology.com.pl

www.nexia-prague.cz
www.nexia-prague.cz

NEXIA AP

NEXIA AP působí v oblasti auditorských služeb, forenzních šetření a due diligence a poskytuje poradenství účetní, daňové, při podnikových akvizicích a přeměnách společností. Provádí analýzy hospodaření a projekty zaměřené na zefektivnění vykonávaných činností a restrukturalizace klientů. Řadí se mezi 15 nejvýznamnějších tuzemských auditorských a poradenských společností a je členem skupiny NEXIA INTERNATIONAL (8. nejvýznamnější světově působící síť auditorských společností).
nexia-prague.cz

www.telegrafia.sk
www.telegrafia.sk

Telegrafia

Telegrafia je certifikovaným partnerem velkých světových společností jako Microsoft, Intel, HP, IBM či Motorola a zároveň má vlastní produkty a řešení pro světové trhy. Divize informačních technologií se zaměřuje na oblast výpočetní techniky, návrhu a realizace počítačových sítí, ERP, školení. Divize speciálních aplikací zajišťuje produkty a řešení v oblasti varovných, dorozumívacích, regulačních, měřicích, radiotelefonních a dispečerských systémů.
www.telegrafia.sk

www.tmobile.cz
www.tmobile.cz

T-Mobile Czech Republic

T-Mobile Czech Republic na českém trhu obsluhuje okolo 5,5 milionu mobilních zákazníků. Společnost je součástí mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom a operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM a UMTS. Nabízí také vysokorychlostní přístup k internetu technologií ADSL a hlasové služby prostřednictvím veřejné pevné sítě elektronických komunikací. V uceleném portfoliu mají své místo také služby ICT.
www.tmobile.cz

www.zebra.com
www.zebra.com

Zebra Technologies

Zebra Technologies poskytuje nejširší škálu inovativních technologických řešení pro identifikaci, sledování, správu a zajištění kritických prvků nezbytných pro úspěšné fungování firem. Mezi klíčové a zároveň nejznámější technologie patří spolehlivé speciální tiskárny a softwarová i hardwarová řešení. Ta umožňují optimalizaci zásobování, skladování, bezpečnosti, manipulace, ve své podstatě ale také zlepšení viditelnosti a přesnosti, a tak je vše vždy ve správný čas na správném místě.
www.zebra.com


O společnosti

O společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínky

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás