Společenská odpovědnost

Ne každý se narodí milujícím rodičům, ne každý může vyrůstat v teple domova. Ne každý je úplně zdravý, ne každý má stejné šance.

Společnost KVADOS, a. s., a její lidé jsou si toho vědomi a snaží se nepřízeň osudu zvrátit. Sami, ale i společně. Každý zaměstnanec má v průběhu celého roku šanci posílat návrhy, které by stálo za to podpořit. Na společnost se také často obracejí neziskové organizace, domovy dětí nebo handicapovaní přímo. Několikrát ročně pak probíhá hlasování a z nominovaných projektů jsou vybrány ty nejpotřebnější. Některé jsou dlouhodobé, jiné jednorázové. Každá podaná ruka se v krizové chvilce počítá. Opomíjeny totiž nejsou ani mimořádné události, například povodně. Řada pracovníků se vydává s nástrahami, které lidem život přichystal, bojovat i individuálně.

KVADOS, a. s., myslí rovněž na regionální studenty středních a vysokých škol. Připravuje například workshopy, nabízí stáže a brigády. Dává tak mladým lidem šanci získat nenahraditelnou praxi a začít perspektivní kariéru. Společnost se podílí i na specializovaných veletrzích a výstavách, například Kariéra PLUS.

 

Mezi projekty a subjekty, které společnost KVADOS, a. s., podpořila, patří například:

 

Máte-li tip na zajímavý či potřebný projekt nebo víte-li o organizaci či jednotlivci, kterému by společnost KVADOS, a. s., mohla pomoci v tíživé situaci, obraťte se na Petru Bezděkovou (HR Manager) telefonicky na +420 596 126 210 nebo e-mailem bezdekova@kvados.cz.


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás