Reference

Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Ke všem proto přistupujeme individuálně a s ohledem na potřeby a specifika jejich byznysu.

Máme tým odborníků a ohromné know-how v řadě oblastí, které jsme připraveni s našimi zákazníky sdílet. Nabízíme řešení, která se již osvědčila po celé Evropě. Nasbírané zkušenosti pak předáváme do všech dalších projektů.

 

ČD Cargo
ČD Cargo

ČD Cargo

Společnost ČD Cargo vznikla v roce 2007 jako dceřiná firma Českých drah. Je největším českým železničním dopravcem a zároveň patří dle objemu přepravy zboží mezi pět největších železničních dopravců v rámci Evropské unie. Nabízí vnitrostátní i mezinárodní přepravu široké škály zboží – od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů, mimořádných zásilek, pronájem železničních vozů, vlečkové a další přepravní služby.

Řešení: myWORK® | cdcargo.cz

ELTODO
ELTODO

ELTODO

Skupina ELTODO patří k nejvýznamnějším českým elektrotechnickým společnostem. Byla založena v roce 1991 a zaměřuje se jak na tradiční odvětví jako energetika, doprava a veřejné osvětlení, tak ve stále větší míře i na obory moderní, jakými jsou například telekomunikace, developerské projekty nebo řízení inteligentních budov. Hlavními trhy jsou Česká republika a Slovensko, dále skupina působí v například v Bulharsku, Rusku a na Ukrajině. 

Řešení: myWORK® | eltodo.cz

GCE
GCE

GCE

Společnost GCE navazuje na dlouholetou chotěbořskou tradici výroby zařízení pro použití technických plynů sahající do roku 1936, kdy se touto činností začala zabývat firma Eckhardt. Od srpna 1993 je GCE, součástí jedné z nejvýznamnějších evropských firem tohoto oboru – GCE AB. Sortiment výrobků zahrnuje zejména lahvové uzavírací a redukční ventily, řezací hořáky a řezací nástavce, svařovací soupravy nebo hořáky pro technologické ohřevy.

Řešení: mySTOCK®, myWORK® | gce.cz 

KAMAZ Tatarstan
KAMAZ Tatarstan

KAMAZ Tatarstan

KAMAZ Group je největší automobilovou společností Ruské federace a zároveň patří k největším světovým výrobcům těžkých nákladních vozidel. První vozidlo firma vyrobila už v roce 1976. KAMAZ kompletně pokrývá celý technologický cyklus od vývoje přes výrobu a montáž až po prodej a servis. Procesní řetězec je rozložen do 12 velkých závodů a více než 150 organizací v Rusku, Společenství nezávislých států i v zahraničí. Kvalitu svých výrobků KAMAZ opakovaně demonstroval úspěchy v rally Dakar. 

Řešení: myWORK® | kamaz.ru

ČEZ
ČEZ

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je jedním z lídrů na trzích s elektřinou střední a jihovýchodní Evropy. V České republice je největším výrobcem elektřiny a řadí se mezi tři největší výrobce tepla. Kromě výroby a prodeje elektřiny patří k aktivitám i oblasti telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení, těžby surovin nebo zpracování vedlejších energetických produktů.

Řešení: myAVIS®, myWORK®, myDATACENTER™ | cez.cz


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás