Reference

Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Ke všem proto přistupujeme individuálně a s ohledem na potřeby a specifika jejich byznysu.

Máme tým odborníků a ohromné know-how v řadě oblastí, které jsme připraveni s našimi zákazníky sdílet. Nabízíme řešení, která se již osvědčila po celé Evropě. Nasbírané zkušenosti pak předáváme do všech dalších projektů.

 

ASSA ABLOY

 ASSA ABLOY je největším světovým dodavatelem inteligentních řešení zámků a zabezpečení. Usiluje o zlepšení kvality života všech zákazníků prostřednictvím inovativních výrobků, které zajišťují větší zabezpečení, bezpečnost a pohodlí. ASSA ABLOY vznikla v roce 1994 fúzí společnosti ASSA ve Švédsku a Abloy ve Finsku. Od té doby se ASSA ABLOY rozrostla z regionální společnosti v mezinárodní skupinu s přibližně 46 000 zaměstnanci a odbytem přes 7.3 milliardy euro.

Řešení: mySTOCK® | https://www.assaabloy.cz/cs/local/cz/

DÉMOS trade
DÉMOS trade

DÉMOS trade

Démos trade se specializuje na dodávky plošných materiálů, nábytkového kování a nábytkových hran a komplexní dodávky materiálu pro výrobce nábytku a bytových zařízení, truhlářské firmy, architekty a realizátory interiérů. Společnost se za dobu svého působení od roku 1993 rozrostla a má své pobočky nejen na území České republiky, ale také v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Významným milníkem byl rok 2011, během kterého firma Démos trade fúzovala se společnostmi NÁBYTEK SERVIS v ČR a Tanas na Slovensku, čímž se zdvojnásobil její obrat a výrazně navýšil počet zaměstnanců i provozoven.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myTEAM®, mySTOCK®, myDATACENTER® | demos-trade.cz

EURO NÁŘADÍ

Česká společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o. je na trhu velkoobchodníků s nářadím již 15 let. Za tu dobu získala škálu dlouhodobě spokojených zákazníků, kterým nabízí v současnosti více než 12 000 položek pro stavbu, dům, zahradu, železářství, vodo-topo a elektro, ale i pracovní obuv a oděvy. O spokojenosti zákazníků vypovídá i skutečnost, že dokáže vykrýt objednávky dlouhodobě nad 97 % a garantuje dodávku zboží zdarma do 48 hodin. Působí jako výhradní distributor elektronářadí STAYER pro Českou a Slovenskou republiku.

Řešení: mySTOCK®euronaradi.cz

FAB Vehicle Security Solutions

FAB Vehicle Security Solutions bývala součástí skupiny ASSA ABLOY, předního světového výrobce a dodavatele komplexního řešení uzamykacích dveřních systémů. V roce 2016 se společnost FAB stává součástí japonské firmy ALPHA Corporation, která patří k lídrům mezi dodavateli inovativních řešení pro zamykací a zabezpečovací systémy vozidel.Společnost spadá do divize automobilových zámků a klíčů s tradiční značkou FAB. V této oblasti firma působí od roku 1958 a dnes nabízí řadu uzamykacích systémů splňujících náročná kritéria bezpečnosti, spolehlivosti i komfortu. Vedle klasických klíčů s kovovým dříkem nabízí i moderní řešení včetně virtuálních klíčů ovládaných přes mobilní telefony.

Řešení: mySTOCK® | kk-alpha.cz/cs/

HET
HET

HET

HET je ryze českou výrobně-obchodní společností bez jakékoli zahraniční účasti. V roce 1991 začala podnikat v oboru stavebních hmot. Postupně se stala druhým největším výrobcem vodou ředitelných nátěrových hmot v České republice. Za hranicemi ČR je pro HET rozhodujícím trhem Slovensko, kde firma působí prostřednictvím dceřiné společnosti. Firma pronikla také na trhy dalších států střední a východní Evropy – Maďarska, Bulharska, Polska, Ukrajiny a Ruska.

Řešení: myAVIS®, mySTOCK® | het.cz

IKAR

IKAR je české nakladatelství, které spadá od roku 2000 pod společnost Euromedia Group, a.s., tedy do jedné z nejsilnějších a nejvlivnějších firem podnikajících na knižním trhu v České republice, která v roce 2016 zaujala co do počtu vydaných titulů druhé místo s 468 tituly. IKAR se zaměřuje především na ženské čtenářky, kterým poskytuje přístup k českým a světovým romancím, společenským románům, ale i k memoárům a kuchařkám. Mezi celosvětově úspěšné autory IKARu se řadí Paula Hawkins, Danielle Steel, Nicholas Sparks a další. Z českých autorů spolupracuje s Klárou Janečkovou či Dominikem Landsmanem.

Řešení: mySTOCK® | ikar.cz

K + B Progres
K + B Progres

K + B Progres

K + B Progres je tradičním a velmi dobře fungujícím velkoobchodem nabízejícím široký sortiment zboží z oblasti elektro za nejlepší ceny a s kvalitními službami. Spektrum značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky zahrnuje například Baumatic, Bosch, Siemens, Candy, De Longhi, ECG, AEG, Electrolux, Zanussi, ETA, Fagor, Gorenje, JVC, LG, Loewe, Mora, Altus, Nikon, Olympus, Panasonic, Philips, Remoska, Samsung, SONY, Stiebel, Thomson, Whirlpool, Yamaha, Zelmer a mnoho dalších.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, mySTOCK®, myDATACENTER® | kbexpert.cz

MARLENKA international

MARLENKA international byla založena v roce 2003. Od svého vzniku se proslavila především výrobou výtečných medových dortů, které díky originální receptuře a surovinám mají nejen výjimečnou kvalitu, ale také trvanlivost. Od roku 2009 společnost disponuje unikátní výrobní linkou, která má na délku 80 m a je jediná svého druhu na světě. Během jedné hodiny je schopná vyrobit až tisíc kusů dortů.

Řešení: myTEAM® mySTOCK® | marlenka.cz

PEMIC BOOKS
PEMIC BOOKS

PEMIC BOOKS

PEMIC BOOKS patří mezi přední české firmy v oblasti distribuce knih se stabilní pozicí. V roce 2005 společnost začala působit také na Slovensku. Prostřednictvím informačního systému myPEMIC firma nabízí prodej nejširšího sortimentu na trhu po celé České a Slovenské republice. V katalogu lze najít na 40 tisíc titulů od knižních novinek přes bestsellery, beletrii, odbornou literaturu až po kalendáře nebo dárkové publikace. Velkou přidanou hodnotou pro zákazníky je doprava zboží vlastní dceřinou společností.

Řešení: VENTUS®, mySTOCK®, myDATACENTER® | pemic.cz

RAPPA
RAPPA

RAPPA

Společnost RAPPA se od roku 1991 specializuje na široký sortiment kvalitních hraček, dárkových předmětů a karnevalových doplňků. Hračky dováží jak z Dálného východu, tak ze států Evropské unie, například z Itálie a Německa. Spolupracuje taktéž s mnoha významnými tuzemskými výrobci a distributory. Skladem nabízí přes 2 000 aktivních položek. Od roku 2004 firma buduje a rozvíjí také vlastní značky Baby, Zvířata z celého světa, Království zvířat a Karneval.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, mySTOCK® | rappa.cz

RUDOLF JELÍNEK
RUDOLF JELÍNEK

RUDOLF JELÍNEK

RUDOLF JELÍNEK se zabývá výrobou alkoholických nápojů, zejména destilátů, která má ve Vizovicích tradici již od 16. století. Společnost vznikla v roce 1894 a v současné době je největším evropským výrobcem ovocných destilátů. Zákazníkům nabízí kromě tradiční slivovice i hruškovici, třešňovici, meruňkovici, jablkovici, spoustu různých speciálních ovocných destilátů a také košer destiláty vyráběné za dozoru zástupce ortodoxní unie amerických rabínů.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, mySTOCK®, myCASH® | rjelinek.cz

WT WINTECH

WT WINTECH nabízí spojovací materiál s garancí kvality a standardizovaného balení. Spojovací materiál pro obchodníky, řemeslníky, stavebnictví, specializované výroby i náročné výrobní segmenty. Vytváří kvalitní základ každého systému.

Řešení: mySTOCK®, | visimpex.cz

 


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás