Reference

Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Ke všem proto přistupujeme individuálně a s ohledem na potřeby a specifika jejich byznysu.

Máme tým odborníků a ohromné know-how v řadě oblastí, které jsme připraveni s našimi zákazníky sdílet. Nabízíme řešení, která se již osvědčila po celé Evropě. Nasbírané zkušenosti pak předáváme do všech dalších projektů.

 

ADREM INVEST
ADREM INVEST

ADREM INVEST

ADREM INVEST je specialistou na průmyslové inženýrství. Společnost byla založena v roce 1992 v Rumunsku. Věnuje se hledání řešení pro průmyslová a energetická odvětví. Hlavními oblastmi jsou průmyslová automatizace, vakuové technologie a nízkotlaká technika, zvyšování energetické účinnosti a takzvané „zelené energie“. Projekty firmy lze nalézt po celém světě a jejich společnými jmenovateli jsou implementace nových technologií, uplatňování specialistů a nacházení nových cest k pokrytí potřeb klientů.

Řešení: myFABER® | adrem.ro

ATALIAN CZ
ATALIAN CZ

ATALIAN CZ

ATALIAN CZ je členem francouzské skupiny ATALIAN (dříve TFN-GROUPE), jejíž historie se sahá až do roku 1944. Skupina nabízí komplexní služby související s úplnou správou a údržbou objektů. Působí po celém světě, mimo jiné v Lucembursku, Belgii, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Chorvatsku, Slovinsku, Turecku, ale i v Libanonu či na exotickém Mauriciu nebo v Thajsku. Na český trh vstoupil ATALIAN v roce 2008 odkupem majoritního podílu ve společnosti JANA, která se věnovala facility managementu od roku 1996. 

Řešení: myAVIS®, myFABER®, myDATACENTER™ | atalian.cz

FDEE Electrica Distribuţie Transilvania Sud
FDEE Electrica Distribuţie Transilvania Sud

FDEE Electrica Distribuţie Transilvania Sud

FDEE Electrica Distribuţie Transilvania Sud je rumunská státní firma s více než stoletou historií. Společnost distribuuje elektrickou energii v regionu jižní Transylvánie (Sedmihradska). Oblast s centrem Brašov odpovídá rozlohou téměř polovině území České republiky. Počet odběrných míst přesahuje 1 milion. Firma je rozdělena do 6 divizí a zároveň se stará o údržbu a efektivní provoz energetické sítě. 

Řešení: myFABER® | electricats.ro

Městská policie hlavního města Prahy
Městská policie hlavního města Prahy

Městská policie hlavního města Prahy

Městská policie hlavního města Prahy působí na území české metropole od 11. května 1992. Její činnost tradičně spočívá především v zabezpečování veřejného pořádku ve městě. Organizace zaměstnává více než 2 200 strážníků, kteří ročně odhalí a řeší téměř 1 milion přestupků. Nedílnou součástí jejich práce jsou také preventivní a bezpečnostní akce zaměřené například na dopravu nebo bezpečnost občanů české metropole.

Řešení: myFABER® | mppraha.cz

Správa železniční dopravní cesty
Správa železniční dopravní cesty

Správa železniční dopravní cesty

Státní organizace Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) vznikla v roce 2003. Jejím základním posláním je provozovat celostátní dráhu a také regionální dráhy ve vlastnictví státu. Dále zodpovídá za jejich provozuschopnost a modernizaci a hospodaří s majetkem, který tvoří takzvanou železniční dopravní cestu. Organizace je členem Mezinárodní železniční unie, Společenství evropských železnic a infrastrukturních společností a dalších významných železničních sdružení.  

Řešení: myFABER® | szdc.cz


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás