Reference

Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Ke všem proto přistupujeme individuálně a s ohledem na potřeby a specifika jejich byznysu.

Máme tým odborníků a ohromné know-how v řadě oblastí, které jsme připraveni s našimi zákazníky sdílet. Nabízíme řešení, která se již osvědčila po celé Evropě. Nasbírané zkušenosti pak předáváme do všech dalších projektů.

 

AMERIGO
AMERIGO

AMERIGO

Společnost AMERIGO je výhradním zástupcem RITUALS Comestics pro Českou republiku a Slovensko. Samotná značka RITUALS byla založena v roce 2000 na myšlence, že i zcela obyčejná denní rutina může být proměněna na důležité okamžiky, které si zaslouží trochu pozornosti pro detail. Tím byla položena filozofie pro jedinečný koncept luxusní kolekce domácí a tělové kosmetiky, ale i dalších produktů jako vonné svíčky, parfémy, make-upy s drahými kameny a čaje.

Řešení: VENTUS®, myCASH®, myDATACENTER® | rituals.cz

ARMEX Oil
ARMEX Oil

ARMEX Oil

ARMEX Oil je největší z dceřiných firem společnosti ARMEX HOLDING. Věnuje se velkoobchodnímu prodeji a distribuci ropných produktů a rovněž provozuje síť vlastních čerpacích stanic. Ty lze najít po celé České republice. Obě aktivity se vzájemně doplňují. S více než tisícovkou smluvních zákazníků velkoobchodního prodeje a mnoha tisíci zákazníky čerpacích stanic se ARMEX Oil řadí mezi největší tuzemské privátní společnosti ve svém oboru.  

Řešení: myCASH® | armexoil.com

ASTUR & QANTO
ASTUR & QANTO

ASTUR & QANTO

Skupina společností ASTUR & QANTO se od svého vstupu na trh v roce 1993 stala předním českým velkoobchodním dodavatelem. V současné době provozuje 6 velkoobchodních středisek ASTUR & QANTO a 25 maloobchodních prodejen se širokým sortimentem, tzv. Qanto marketů. Sortiment zahrnuje především alkoholické a nealkoholické nápoje, potraviny, tabákové výrobky, non-food produkty a drogistické zboží. Podle exkluzivního srovnání časopisu Forbes patří skupina firem ASTUR & QANTO mezi 50 největších a nejúspěšnějších českých rodinných firem, které ovládají tuzemský byznys.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myTEAM®, myCASH®, myDATACENTER® | astur.cz, qanto.cz

Classic Invest

Společnost Classic Invest vznikla v roce 2000. Aktivity zaměřuje zejména na sféru obchodní činnosti a na developerské projekty. V prodejně Střevíce a více poskytuje nejširší nabídku svatební a společenské obuvi spolu s doplňky v České republice, obchod Dobré boty je specializován na prodej dětské certifikované obuvi. Kromě prodejen s obuví a textilem firma provozuje také čerpací stanici pohonných hmot a zároveň je franšízovým partnerem společnosti TRAVEL FREE.

Řešení: VENTUS®, myCASH®, myTEAM® | classicinvest.cz

expert ČR
expert ČR

expert ČR

Nákupní sdružení expert ČR vzniklo v roce 1996 a v roce 1997 byla společnost přijata za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojila se tak ke skupině přibližně 4 000 odborných obchodníků v Evropě. Ta se svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci celkově 4. místo. V České republice má expertní síť 16 společníků, 51 prodejen a e-shop expert.cz, který patří k největším prodejcům elektra na českém internetu.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, myCASH®, myDATACENTER®expertcr.cz

KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ

KNIHCENTRUM.CZ

KNIHNCETNRUM.CZ je síť partnerských knihkupectví v České republice. Zaměření společnosti vystihuje její slogan „Vaše rodinné knihkupectví“. Pravidelně nabízí nejzajímavější tituly určené čtenářům všech věkových kategorií. Ti zde najdou knihy tematicky zaměřené na aktuální období, novinky, knihy za akční ceny a levné knihy s výraznou slevou. Firma provozuje také stejnojmenný e-shop, kde lze zakoupit i elektronické knihy.

Řešení: myCASH® | knihcentrum.cz

Panta Rhei
Panta Rhei

Panta Rhei

Síť knihkupectví Panta Rhei je se svými téměř čtyřmi desítkami poboček lídrem na slovenském knižním trhu. Historie společnosti sahá do roku 1989, kdy otevřela první prodejnu ve Veľkom Mederi. Od roku 2009 působí také na internetu s e-shopem pantarhei.sk a v roce 2010 firma expandovala do České republiky. Součástí vybraných knihkupectví jsou kavárny Cafe Dias s nabídkou nejkvalitnějších káv. Některé pobočky jsou rozšířeny o sortiment Panta Rhei Creative s materiály a technikami pro výrobu dekorativních a užitkových předmětů. 

Řešení: VENTUS®, myCASH® | pantarhei.sk

RUDOLF JELÍNEK
RUDOLF JELÍNEK

RUDOLF JELÍNEK

RUDOLF JELÍNEK se zabývá výrobou alkoholických nápojů, zejména destilátů, která má ve Vizovicích tradici již od 16. století. Společnost vznikla v roce 1894 a v současné době je největším evropským výrobcem ovocných destilátů. Zákazníkům nabízí kromě tradiční slivovice i hruškovici, třešňovici, meruňkovici, jablkovici, spoustu různých speciálních ovocných destilátů a také košer destiláty vyráběné za dozoru zástupce ortodoxní unie amerických rabínů.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, mySTOCK®, myCASH® | rjelinek.cz

Tabacco DC

Společnost DanCzek je zaměřena zejména na prodej a distribuci doutníků a cigarill, vybraných typů cigaret, tabáků cigaretových i dýmkových a doplňků do tabákových obchodů. Společnost se obecně specializuje na Ostatní tabákové výrobky (OTP). Od roku 2017 se společnost věnuje rozvoji vlastní maloobchodní sítě TOBACCO DC a rozšíření velkoobchodní činnosti o veškeré dostupné značky (cigaret a tabáků) na českém trhu.

Řešení: myCASH®, VENTUS | danczek.com

TRAVEL FREE
TRAVEL FREE

TRAVEL FREE

TRAVEL FREE provozuje maloobchodní síť prodávající za výhodné ceny kvalitní a značkové zboží na hraničních přechodech České republiky. Sortiment tvoří převážně alkohol, parfémy, cigarety a cukrovinky. Prodejny navazují na předchozí projekt duty free shopů z roku 1991. Společnost je zároveň velkoobchodním dodavatelem řady dalších obchodů, které pod značkou TRAVEL FREE fungují v rámci franšízového modelu.

Řešení: VENTUS®, myTEAM®, myCASH®, myDATACENTER® | travel-free.cz

VELTA Free shop
VELTA Free shop

VELTA Free Shop

VELTA Free Shop působí na českém trhu 1995. Původně se profilovala jako jeden z nejvýznamnějších velkoobchodů s tabákovými produkty, postupně však svou činnost rozšířila do dalších oblastí. Vedle obchodu dnes vyrábí vlastní produkty – pod značkami Velta Tea a Mystify sortiment čajů, pod pěti značkami spojenými do Velta Tobacco jakostní cigaretové tabáky a kuřácké doplňky. Od roku 2011 společnost provozuje také širokosortimentní prodejnu Velta Cash & Carry. 

Řešení: VENTUS®, myCASH®| veltafree.cz

VETRO - PLUS, a. s.

VETRO - PLUS, a. s. je rozvíjející se společnost, která se zabývá importem a distribucí výrobků pro domácnost. V současné době tvoří sortiment výrobky ze skla, porcelánu a keramiky, domácí potřeby, dekorační předměty, bytový textil, nábytek, nářadí, osvětlení, výrobky pro volný čas a zahradu. Jejich cílem je neustálý monitoring nových podnětů a nápadů, jak zlepšit služby a vyjít zákazníkům vstříc. Dále vyhledávání nejkvalitnějších výrobců po celém světě nebo nabízení výhodných obchodních a rabatových podmínek.

Řešení: myAVIS®, myCASH® | vetroplus.cz


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás