Reference

Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Ke všem proto přistupujeme individuálně a s ohledem na potřeby a specifika jejich byznysu.

Máme tým odborníků a ohromné know-how v řadě oblastí, které jsme připraveni s našimi zákazníky sdílet. Nabízíme řešení, která se již osvědčila po celé Evropě. Nasbírané zkušenosti pak předáváme do všech dalších projektů.

 

ACCOM
ACCOM

ACCOM Group

ACCOM Group je skupina firem podnikajících v oblasti výroby, importu, exporte a distribuce mléčných výrobků. Jedná se o české společnosti bez jakékoliv zahraniční kapitálové účasti. Původní mateřská firma ACCOM vznikla v roce 1990. Její dnešní jméno je ACCOM holding. Skupinu, která působí i na zahraničních trzích, řídí ACCOM Management group. Součástí jsou dále dva výrobní závody a několik obchodně-distribučních a servisních společností.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | accom.cz

ASTUR & QANTO
ASTUR & QANTO

ASTUR & QANTO

Skupina společností ASTUR & QANTO se od svého vstupu na trh v roce 1993 stala předním českým velkoobchodním dodavatelem. V současné době provozuje 6 velkoobchodních středisek ASTUR & QANTO a 25 maloobchodních prodejen se širokým sortimentem, tzv. Qanto marketů. Sortiment zahrnuje především alkoholické a nealkoholické nápoje, potraviny, tabákové výrobky, non-food produkty a drogistické zboží. Podle exkluzivního srovnání časopisu Forbes patří skupina firem ASTUR & QANTO mezi 50 největších a nejúspěšnějších českých rodinných firem, které ovládají tuzemský byznys.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myCASH®, myDATACENTER® | astur.cz, qanto.cz

Bakoma
Bakoma

Bakoma

Společnost Bakoma je největším polským výrobcem mléčných produktů. Firma byla založena v roce 1989. Od roku 2004, kdy Polsko vstoupilo do Evropské unie, si buduje významnou pozici také na zahraničních trzích. Výrobky Bakoma jsou tak dostupné i v USA, Velké Británii, Irsku, Portugalsku, na Slovensku, v Rumunsku, Rusku, Litvě a Estonsku. Všechny produkty jsou vyráběny z prémiového mléka a nejlepšího ovoce, aby bylo dosaženo nejvyšší kvality a nejlepší chuti, jakou příroda může nabídnout.

Řešení: myAVIS® | bakoma.pl

Beiersdorf
Beiersdorf

Beiersdorf

Německá společnost Beiersdorf je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních firem na trhu značkového spotřebního zboží s více než 130letou tradicí. Orientace na požadavky zákazníků, vyjádřená v silných produktových řadách NIVEA, 8 x 4, Eucerin, Labello, La Prairie, Hansaplast, dovoluje společnosti stále zvyšovat svůj růst a podíl na trhu ve strategicky významných oblastech. Za své klíčové hodnoty považuje Beiersdorf péči, jednoduchost, odvahu a důvěru.

Řešení: myAVIS® | beiersdorf.cz

British American Tobacco (Czech Republic)
British American Tobacco (Czech Republic)

British American Tobacco (Czech Republic)

British American Tobacco (Czech Republic) je pobočkou jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců tabákových produktů. Vyrábí a v České republice prodává tabákové výrobky například pod značkami Lucky Strike, Pall Mall nebo Dunhill. Firma British American Tobacco byla založena už v roce 1902. V rámci celého světa obsluhuje více než 200 trhů, na které distribuuje přes 200 svých značek. Na více než 60 trzích má vedoucí pozici.

Řešení: myAVIS® | bat.com

Budějovický Budvar
Budějovický Budvar

Budějovický Budvar

Budějovický Budvar je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Jeho neznámější obchodní značkou je Budweiser Budvar pro světlý ležák, pivo vařené podle 700 let dlouhé tradice. Exportuje se do více než 60 zemí na všech kontinentech. Kromě vlastních produktů Budweiser Budvar a Pardál dodává Budějovický Budvar na český trh, jako výhradní importér, také dánské ležáky Carlsberg a cidery Somersby. 

Řešení: myAVIS® | budejovickybudvar.cz

BZK alco

BZK Alco je jedním z nejvýznamnějších výrobců lihovin v Polsku a je součástí významné obchodní skupiny specializující se na zpracování zemědělských produktů, do níž patří také Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra a Bioagra-olej.

Řešení: myAVIS®| bzkalco.pl

DÉMOS trade
DÉMOS trade

DÉMOS trade

Démos trade se specializuje na dodávky plošných materiálů, nábytkového kování a nábytkových hran a komplexní dodávky materiálu pro výrobce nábytku a bytových zařízení, truhlářské firmy, architekty a realizátory interiérů. Společnost se za dobu svého působení od roku 1993 rozrostla a má své pobočky nejen na území České republiky, ale také v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Významným milníkem byl rok 2011, během kterého firma Démos trade fúzovala se společnostmi NÁBYTEK SERVIS v ČR a Tanas na Slovensku, čímž se zdvojnásobil její obrat a výrazně navýšil počet zaměstnanců i provozoven.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myTEAM®, mySTOCK®, myDATACENTER® | demos-trade.cz

ENERGO–PRO
ENERGO–PRO

ENERGO–PRO

ENERGO-PRO je nezávislým výrobcem elektrické energie. Zabývá se výrobou, dodávkou a obchodováním s elektřinou z obnovitelných zdrojů energie, přičemž se specializuje na oblast s využitím vodních zdrojů. Společnost staví, vlastní a provozuje vodní elektrárny a elektrické infrastruktury ve střední a východní Evropě. Své podnikání zakládá na odpovědném přístupu k prostředkům, lidem i životnímu prostředí. 

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | energo-pro.com

EUROMEDIA GROUP
EUROMEDIA GROUP

EUROMEDIA GROUP

EUROMEDIA GROUP patří mezi nejsilnější a největší firmy knižního trhu České republiky. Vlastní nakladatelské značky Knižní klub, Odeon, Ikar, Universum a YOLI. Svou činnost zahájila na jaře 1991 a o rok později začala provozovat čtenářský Knižní klub, který má přibližně 200 000 aktivních členů. Společnost také vlastní největšího knižní velkoobchod v ČR, který zásobuje knihkupce, knihkupecké sítě, internetové obchody i hypermarkety produkcí většiny tuzemských nakladatelů.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER®| euromedia.cz

Farmacol
Farmacol

Farmacol S.A.

Farmacol S.A. je přední polská farmaceutická distribuční společnost. Její činnosti pokrývají velkoobchodní a retailový prodej léků, dále zdravotnických, kosmetických a hygienických produktů, výživových doplňků a zajištění souvisejícího marketingového servisu. Vedle toho se firma věnuje ubytovacím a cateringovým službám. Síť distribuční skupiny Farmacol pokrývá celé území Polska a umožňuje zásobovat léky a obdobnými produkty tisíce lékáren a několik stovek nemocnic.

Řešení: myAVIS® | farmacol.com.pl

HENKEL ČR
HENKEL ČR

HENKEL ČR

Henkel je celosvětová společnost, jejíž značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, kosmetika a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá vedoucí postavení na trhu, a to zejména se značkami jako Persil, Schwarzkopf a Loctite. V České republice působí od roku 1992 HENKEL ČR, a to ve všech třech strategických oblastech. Na českém trhu prodává produkty více než 50 značek.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | henkel.cz

HET
HET

HET

HET je ryze českou výrobně-obchodní společností bez jakékoli zahraniční účasti. V roce 1991 začala podnikat v oboru stavebních hmot. Postupně se stala druhým největším výrobcem vodou ředitelných nátěrových hmot v České republice. Za hranicemi ČR je pro HET rozhodujícím trhem Slovensko, kde firma působí prostřednictvím dceřiné společnosti. Firma pronikla také na trhy dalších států střední a východní Evropy – Maďarska, Bulharska, Polska, Ukrajiny a Ruska.

Řešení: myAVIS®, mySTOCK® | het.cz

JIRI MODELS
JIRI MODELS

JIRI MODELS

JIRI MODELS se zabývá vývojem a prodejem papírenského zboží, hraček a školních pomůcek. Založena byla v roce 1989 a sídlí v jihočeském Písku. Firma se specializuje především na dětské nakladatelské tituly. Vyrábí řadu formátů omalovánek, kreativních aktivit a zábavných knížek doplněných dalšími pomůckami, jako jsou například magnetky, samolepky, šablony, vystřihovánky nebo 3D brýle. Klíčovými trhy jsou vedle ČR Slovensko, Maďarsko, Belgie, Velká británie, Francie, Nizozemí či Německo.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | jirimodels.com

Italy Style

Italy Style Linea je společnost zaměřená na kadeřnické a kosmetické vybavení, dále se specializuje na distribuci italských profesionálních značek kosmetiky i nábytku. Snahou společnosti je pomoci kompletně zařídit a vybavit salón designovým nábytkem a doplňkovým vybavením až do posledního detailu. Nabízí silné partnerství profesionálům, ale snaží se zpřístupnit kvalitní výrobky určené pro krásu také domácnostem.

Řešení: myAVIS®| italystyle.cz

Karlovarská Korunní s.r.o.

Společnost Korunní patří mezi nejvýznamější výrobce minerálních vod v České republice. 
Počátky obchodního úspěchu Korunní kyselky sahají k roku 1876, kdy byl objeven v malé vesnici Krondorf (dnes Korunní) pramen významné chuti. 

Řešení: myAVIS®| korunni.cz

Karlovarské minerální vody

Karlovarské minerální vody jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil již v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. V současné době firma stáčí a dodává do 26 zemí přírodní a ochucené minerální vody Mattoni a Magnesia, pramenitou vodu Aquila a několik druhů ochucených limonád a ledových čajů. Svými produkty pokrývá rozhodující podíl českého trhu minerálních vod.

Řešení: myAVIS® | mattoni.cz

Kimberly-Clark
Kimberly-Clark

Kimberly-Clark

Společnost Kimberly-Clark byla založena v roce 1872 ve státě Wisconsin v USA. V současné době působí ve více než 150 zemích a je jedním z předních výrobců spotřebního zboží. Na český a slovenský trh firma vstoupila v roce 1995. V současné době má v České Republice 2 výrobní závody – v Litovli, kde se vyrábějí produkty pro dámskou hygienu Kotex a Lidie, a také v Jaroměři, kde se vyrábějí inkontinenční pomůcky Depend. 

Řešení: myAVIS® | kimberly-clark.com

Lactalis CZ, s.r.o.

Společnost Lactalis CZ, s.r.o. je členem skupiny Lactalis Groupe a vlastníkem výrobních závodů Mlékárna Kunín, a.s. a Mlékárna Klatovy, a.s. Může se chlubit nejen skvělými sýry zn. Président a Galbani, ale také vynikajícími jogurty, smetanami či dezerty vyráběnými pod domácí českou značkou

 Řešení: myAVIS® | lactalis.cz

 

LINEA NIVNICE, a.s.

LINEA NIVNICE, a.s. patří k největším výrobcům ovocných šťáv, nápojů, ovocných vín, přesnídávek a sirupů. V téměř každé oblasti dosahuje první nebo druhé místo na trhu. Velkou tradici má firma v produkci lihovin, kdy první likér se zde vyrobil v roce 1946. Velkou předností je moderní lisovna a dosažitelnost ovoce z regionu Jižní Moravy. Hlavní exportní zemí je Slovensko. Společnost vznikla v roce 1994 privatizací státního podniku Linea. Dříve byl součástí Slováckých konzerváren Uherské Hradiště. Společnost zaměstnává více než 260 zaměstnanců.

Řešení: myAVIS®| lineanivnice.cz

L´ORÉAL
L´ORÉAL

L´ORÉAL Česká republika

Společnost L’Oréal byla založena v roce 1909 v Paříži a je dlouhodobě lídrem v oblasti kosmetiky. Na český a slovenský trh vstoupila v roce 1994 a ihned se stala zdejším klíčovým hráčem. Známé jsou zejména značky L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Giorgio Armani Cosmetics, Yves Saint Laurent, Biotherm, Lancôme, L’Oréal Professionnel, Kérastase a Vichy. Pro výrobky z celého portfolia jsou charakteristickými rysy kvalita, inovativní charakter, účinnost a bezpečnost.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | loreal.com

MP Krásno
MP Krásno

MP Krásno

MP Krásno je tradičním výrobcem masa a masných výrobků z Valašska. V současnosti zaujímá významné místo mezi pěti největšími českými firmami z oboru. Značka Krásno symbolizuje spojení řeznické tradice s moderní technologií. V sortimentu nechybějí ani tradiční valašské speciality. Výrobky lze nalézt u řady obchodních řetězců a maloobchodních sítí, stejně jako na pultech specializovaných řeznictví. Společnost nyní expanduje na slovenské a maďarské trhy.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | krasno.cz

NUTREND
NUTREND

NUTREND

NUTREND D.S. je předním českým výrobcem výživy a doplňků stravy. Na domácím trhu je lídrem a zároveň patří k nejvýznamnějším v Evropě. Produkce směřuje do obchodních řetězců, fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Sortiment je také exportován do řady zemí nejen Evropské unie. Všechny výrobky jsou schváleny Antidopingovým výborem České republiky a společnost je oficiálním dodavatelem doplňků výživy pro Český olympijský výbor.

Řešení: myAVIS® | nutrend.cz

Ondrášovka

Z malé obce Ondrášov, v podhůří Nízkého Jeseníku, je minerální voda Ondrášovka každý den dodávána do řady meziskladů po celé zemi a předpokladem je i další rozšiřování. Vždyť již v 18. století byly zřízeny mezisklady v Olomouci, Brně, Praze i Vídni, aby se oblíbená kyselka z Ondrášova dostala na stoly zákazníků v co nejkratším čase a pokud možno nepřetržitě. Dnes je minerální voda Ondrášovka dodávána do všech největších řetězců, ale zároveň ji najdete i na nezávislém trhu.

Řešení: myAVIS® | ondrasovka.cz

Podravka
Podravka

Podravka d.d.

Podravka je jednou z nejvýznamnějších společností v regionu jihovýchodní, střední a východní Evropy v oblasti potravinářského průmyslu. Zaměřuje se na potraviny, nápoje a farmaceutické produkty. Pobočky má v 17 zemích na 3 kontinentech a distribuční síť od Jaderského po Baltické moře. Nejznámějšími značkami jsou Podravka, jako zastřešující brand, a Vegeta – univerzální kořenicí přísada, která se prodává ve více než 40 zemích celého světa.

Řešení: myAVIS® | podravka.hr

ppm factum
ppm factum

ppm factum

ppm factum je v rámci střední Evropy jednou z nejvýznamnějších společností, které se zbývají store checkingem a monitoringem trhu. Zajišťuje služby merchandisingu, event managementu, audit monitoringu, sběru dat, skladování, distribuce a logistiky. Mezi klienty patří nejvýznamnější nadnárodní výrobní a obchodní firmy rychloobrátkového zboží, ale i z dalších odvětví, které oceňují rozsáhlé zkušenosti a kvalitně zajištěnou distribuci.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, myDATACENTER® | www.ppm.cz

RUDOLF JELÍNEK
RUDOLF JELÍNEK

RUDOLF JELÍNEK

RUDOLF JELÍNEK se zabývá výrobou alkoholických nápojů, zejména destilátů, která má ve Vizovicích tradici již od 16. století. Společnost vznikla v roce 1894 a v současné době je největším evropským výrobcem ovocných destilátů. Zákazníkům nabízí kromě tradiční slivovice i hruškovici, třešňovici, meruňkovici, jablkovici, spoustu různých speciálních ovocných destilátů a také košer destiláty vyráběné za dozoru zástupce ortodoxní unie amerických rabínů.

Řešení: VENTUS®, myAVIS®, mySTOCK®, myCASH® | rjelinek.cz

Řeznictví H+H

Rodinné řeznictví H+H se zrodilo v 90. letech na českém trhu. Má pod sebou 30 prodejen, které se dnes nacházejí nejen v Moravskoslezském kraji, ale také v kraji Zlínském.a Jihomoravském. Přísně dbaní ja udržování ruční výroby uzenářských specialit, a hlavně v udržování a zvyšování kvality výrobků. Ve výrobcích nenajdete potravinové náhražky. V sortimentu společnosti naleznete mimo klasických výrobků, kvalitních masových klobás, uzených mas, šunek a zabíjačkových dobrot také ručně vyráběné speciality, na jejichž nejvyšší kvalitu kladou vysoký důraz. Zákazníci si tyto speciality velice oblíbili. 

 Řešení: myAVIS® | reznictvihh.cz

ČEZ
ČEZ

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je jedním z lídrů na trzích s elektřinou střední a jihovýchodní Evropy. V České republice je největším výrobcem elektřiny a řadí se mezi tři největší výrobce tepla. Kromě výroby a prodeje elektřiny patří k aktivitám i oblasti telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení, těžby surovin nebo zpracování vedlejších energetických produktů.

Řešení: myAVIS®, myWORK®, myDATACENTER® | cez.cz

STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. s 85 letou tradicí je jednička na českém trhu s lihovinami. Zaměřuje se na výrobu tradičních lihovin a hořkých likérů, do jejího portfolia se řadí více než 40 produktů. Nejznámější je Fernet Stock, klasický hořký likér vyráběn ze 14 bylin z celého světa, dále Amundsen a Black Fox. Spadá do nadnárodní skupiny STOCK Spirits Group PLC, která působí ve střední a východní Evropě a v Itálii. V roce 2017 společnost STOCK Plzeň-Božkov s.r.o prodala přes 25 milionů litrů lihovin, a drží si tak dlouhodobě třetinový podíl na českém trhu.

Řešení: myAVIS® | stock.cz

Tchibo
Tchibo

Tchibo Praha

Tchibo Praha patří mezi nejvýznamnější dovozce kávy a kávových výrobků do České republiky. Na trhu působí od roku 1991. Společnost si od počátku udržuje vedoucí postavení v segmentu pražené kávy, kde ji reprezentují značky Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café. Dále nabízí široký sortiment instantní kávy a kávových specialit pro náročné zákazníky i nejširší skupiny běžných konzumentů. Od roku 2004 firma rozvíjí také další obchodní činnost – prodej spotřebního zboží.

Řešení: myAVIS® | tchibo.cz 

United Bakeries

United Bakeries je přední pekárenská skupina ve střední Evropě, která vznikla spojením největších českých skupin Delta Pekárny a Odkolek. Je tvořena třinácti regionálními pekárnami, rovnoměrně pokrývajícími celé území ČR. Cílem práce celého obchodního týmu je spokojený zákazník a spokojený spotřebitel, tým 33 zkušených key account managerů a obchodních zástupců je připraven splnit všechny požadavky klientů. Jejich cílem je nabízet široké portfolio výrobků nejvyšší kvality za nejlepší cenu a špičkový servis, neustále sledovat nové trendy a inovovat sortiment a permanentně zkvalitňovat image našich značek a posilovat jejich hodnotu.

Řešení: myAVIS®, myDATACENTER® | united-bakeries.cz

VETRO - PLUS, a. s.

VETRO - PLUS, a. s. je rozvíjející se společnost, která se zabývá importem a distribucí výrobků pro domácnost. V současné době tvoří sortiment výrobky ze skla, porcelánu a keramiky, domácí potřeby, dekorační předměty, bytový textil, nábytek, nářadí, osvětlení, výrobky pro volný čas a zahradu. Jejich cílem je neustálý monitoring nových podnětů a nápadů, jak zlepšit služby a vyjít zákazníkům vstříc. Dále vyhledávání nejkvalitnějších výrobců po celém světě nebo nabízení výhodných obchodních a rabatových podmínek.

Řešení: myAVIS®, myCASH® | vetroplus.cz

ZZN Pelhřimov

Specializuje se na nákup a prodej zemědělských produktů, tzn. prvovýrobu a potravinářský zpracovatelský průmysl (krmné směsi, rostlinné produkty, minerální hnojiva). Celé portfolio nabízených produktů a služeb je zajišťováno včetně odborného poradenství. Prostřednictvím svých dceřiných společností řídí ZZN Pelhřimov a.s. úspěšně aktivity v oblastech rostlinné a živočišné výroby. Celková strategie podnikání společnosti ZZN Pelhřimov a.s. sleduje co nejužší sepětí se zemědělskou prvovýrobou, s cílem poskytovat co nejkvalitnější a nejkomplexnější služby, za účelem maximálního uspokojení zákazníka.

Řešení: myAVIS® | zznpe.cz


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás