Magazín yourK

KVADOS je vydavatelem vlastního magazínu yourK. Od roku 2010 v něm přinášíme vám – našim zákazníkům a obchodním partnerům – nejen informace ze života společnosti, ale zejména témata a náměty, jak můžete zlepšit svůj byznys a procesy. Nechybí ani informace o nejmodernějších technologiích a špičkových výrobcích ze sféry informačních a komunikačních technologií. A samozřejmě na stránkách najdete i články pro odlehčení a zábavu. Zakládáme si na srozumitelnosti a čistotě textů i grafiky. Začtěte se také a objevte, jak se i vaše podnikání může posunout dále…

 

Zima 2011/2012

Zima 2011/2012
Zimní yourK přibližuje historii společnosti KVADOS

Hlavním tématem zimního čísla je odhalení dvacetiletého příběhu společnosti KVADOS na její cestě k současnému úspěchu.
Magazín se zároveň představuje v novém formátu s větším počtem stran a novými rubrikami Esence, Apetýt, Flashback a Zastávka.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Podzim 2011

Podzim 2011
Podzimní yourK zaostřilo na efektivní řízení práce

V podzimním čísle yourK naleznete Klíč, jak efektivně řídit práci uvnitř každé organizace. Dozvíte se o světové špičce projektového řízení – metodice PRINCE2. Stranou nezůstává ani Motorola ET1, absolutní novinka mezi tablety. Poznáte Know-how řešitelského týmu projektů skupiny PEMIC a již tradičně můžete hádat Vášeň jednoho z našich významných partnerů.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Léto 2011

Léto 2011
Letní yourK radí, jak efektivně pracovat s informacemi

Na jeho stránkách například získáte Klíč k efektivní práci a sdílení informací uvnitř každé organizace, dočtete se o budoucnosti mobilních informačních systémů a poznáte Know-how oddělení výzkumu a vývoje.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Jaro 2011

Jaro 2011
Jarní vydání yourK nabízí řešení servisních procesů

Jarní číslo magazínu yourK má v rubrice Klíč řešení pro všechny společnosti a organizace působící v oblastech utilit, facility managementu, zdravotnictví, servisu a bezpečnosti, kterak moderně a komplexně řídit veškeré servisní procesy v kanceláři i v terénu. Nechybí ani náhled do dílny vývojářů a oblíbená hádanka.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Zima 2010/2011

Zima 2010/2011
Zimní yourK inspiruje nejen stavbaře

Zimní číslo yourK v Klíči přineslo inspiraci pro všechny stavební a montážní firmy, které chtějí nastartovat a řídit svůj byznys moderním způsobem. Nová rubrika „Autogram“ dává nahlédnout pod pokličku kuchyně vývojářů, tentokrát se věnuje nástroji myAVIS™ Maps.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Podzim 2010

Podzim 2010
Podzimní číslo yourK přineslo klíč k řešení personální agendy

Podzimní číslo yourK se zaměřilo na efektivní využívání zaměstnanců v kancelářích, takzvaných „bílých límečků“. Na dvojnásobném rozsahu však našla místo i rubrika „Milník“ mapující minulost, současnost a budoucnost společnosti KVADOS, a.s.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Léto 2010

Léto 2010
WMS je základem moderního skladování a více se o něm můžete dočíst v letním vydání

Warehouse Management System, zkráceně WMS, v překladu znamená systém pro automatizované řízení skladu. Není to přitom jen software, ale celek složený z haly, regálů, dopravníků, linek, stanic a mobilních zařízení. K tomu všemu se přidává ještě nepostradatelné know-how odborníků KVADOS, a.s.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

| 21 až 27 z celkem 27 | zobrazit další »

 

Vydavatel: KVADOS, a. s., se sídlem Pivovarská 4/10, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava, IČ: 25826654, kvados.cz, office@kvados.cz, +420 596 126 210 (211)
Adresa redakce: Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, yourk@kvados.cz
Šéfredaktor: Martina Illková, illkova@kvados.cz, +420 731 131 449
Redakční rada: Hana Prauzková, Milan Smetana, Kristina Mezníková
Evidenční číslo: MK ČR E 19859
Vychází zdarma dvakrát ročně.


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás