Magazín yourK

KVADOS je vydavatelem vlastního magazínu yourK. Od roku 2010 v něm přinášíme vám – našim zákazníkům a obchodním partnerům – nejen informace ze života společnosti, ale zejména témata a náměty, jak můžete zlepšit svůj byznys a procesy. Nechybí ani informace o nejmodernějších technologiích a špičkových výrobcích ze sféry informačních a komunikačních technologií. A samozřejmě na stránkách najdete i články pro odlehčení a zábavu. Zakládáme si na srozumitelnosti a čistotě textů i grafiky. Začtěte se také a objevte, jak se i vaše podnikání může posunout dále…

 

Léto a podzim 2014

Léto a podzim 2014
Co je lepší než perpetuum mobile, zjistíte v novém vydání yourK pro léto & podzim

Klíč yourK pro léto a podzim se zaměřuje dovnitř KVADOSu a přibližuje činnost oddělení služeb. To nepřetržitě pečuje o kvadosácká řešení, aby se stejně jako perpetuum mobile váš byznys nikdy nezastavil.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Jaro 2014

Jaro 2014
Jarní yourK informuje o technologické revoluci

Nejen jarní rubrika Klíč, ale také další články jarního yourK jsou vyhrazeny revolučnímu řešení myAVIS® NG. Nová generace legendárního mobilního informačního systému pro řízení obchodních procesů v terénu je zároveň komplexním nástrojem pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Neváhejte a začtěte se pro více informací! Kromě toho nabízí jarní yourK pozvánku do hotelu Port na břehu Máchova jezera, a to dokonce výherní. Přijet sem můžete individuálně vyladěným vozem – inspiraci najdete ve Vášni.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Zima 2013/2014

Zima 2013/2014
Zimní yourK pomáhá maloobchodníkům

Pokud i v dnešní době dáváte přednost tradičním prodejnám před internetovými e-shopy, inspirujte se v zimním Klíči. Věnuje se řešení myCASH™ pro moderní fungování maloobchodů. Vize se ohlíží za pěti lety certifikovaných procesů podle norem ISO. Leporelo ukazuje zákoutí nizozemského Leidenu. Know-how představuje produktové manažery, kteří dbají o rozvoj kvadosáckých řešení. Fanoušci formulových závodů se mohou v Esenci nechat zlákat na vůz Infiniti Q50, na jehož vývoji se podílel šampion Sebastian Vettel.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Podzim 2013

Podzim 2013
Podzimní yourK objasňuje výjimečnost kvadosáckých řešení

Nejen čím jsou kvadosácká řešení výjimečná, ale hlavně jak je možné takové přidané hodnoty dlouhodobě dosahovat, objasňuje v podzimním vydání yourK rubrika Klíč. Milník připomíná třináctiletou cestu mobilního informačního systému myAVIS™, Autogram upozorňuje na inovovaný myFABER™. Milovníci dobrodružství se jistě nechají zlákat Leporelem na výlet do Afriky nebo se v Esenci svezou s Jeepem Grand Cherokee 2014. Příznivci relaxace pro změnu mohou přijmout pozvání Zastávky do luxusního Chateau Mcely.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Léto 2013

Léto 2013
Letní yourK odhaluje rezervy facility managementu

Hlavním tématem letního yourK je hledání rezerv a zefektivňování facility managementu řešením myFABER™ – v Klíči se dozvíte, že úsilí se vyplatí a odměna může mít hodnotu zlatého pokladu. Autogram upozorňuje na revoluční nástroj ppm shelf track, Esence na unikátní vůz Koenigsegg Agera. S Leporelem zažijete Londýn v pohybu, odpočinout si poté můžete v Zastávce v Grand Hotelu Kempinski High Tatras. Know-how představuje tým kvadosáckých asistentek, In pro změnu zajímavého křížence smartphonu a tabletu Samsung Galaxy Mega 6.3.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Jaro 2013

Jaro 2013
Jarní yourK umožňuje obchodníkům skórovat

V jarním yourK se přenesete na fotbalový trávník a dozvíte se, čím se úspěšný obchod podobá dobrému utkání v kopané – Klíč se věnuje řízení obchodních procesů v terénu prostřednictvím řešení myAVIS™ SFA. Vůně a barvy orientální Indie na vás dýchnou v Leporelu. Se specialisty maloobchodního prodeje se seznámíte v Know-how. Díky rubrice Focus poznáte část „ostravských Hradčan“ – rekonstruovaný plynojem v Dolní oblasti Vítkovic. Na výlet či za prací vás sem přiveze souprava LEO Express, jejíž přednosti přibližuje Esence.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Zima 2012/2013

Zima 2012/2013
Zimní yourK radí s datovou infrastrukturou

Tématem zimního yourK je efektivita provozu aplikací a datové infrastruktury. V rubrice Klíč se proto dozvíte o současném trendu cloud computingu a řešení poskytovaných jako služby. Leporelo vás zavede na tajemný Drákulův hrad v Rumunsku a také Know-how je tentokrát cestovatelské – představuje mezinárodní obchodně-projektový tým. Zastávka je věnována zbrusu novému Wellness hotelu Vista a Focus vás pozve nejen do 60. let 20. století, ale též na KVADOS DAY 2013.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Podzim 2012

Podzim 2012
Podzimní yourK optimalizuje logistiku a skladování

V podzimním čísle yourK dostala velkou pozornost oblast logistiky a skladování. Jak ji optimálně řešit, poradí Klíč. Leporelo navštívilo daleké Japonsko, In láká na futuristický náhlavní počítač Motorola HC1. Know-how představuje projektový tým myMACHINE™ pro zákazníka GCE, s.r.o. Focus zaostřil na skryté technologie a techniku na pozadí kvadosáckých produktů.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Léto 2012

Léto 2012
Letní yourK řeší ekonomické procesy

Letní číslo yourK řeší efektivní fungování všech ekonomických procesů společnosti. Milovníci cestování se mohou s Leporelem vydat až za Ural. Do hledáčku rubriky Know-how se dostali specialisté mezinárodního projektu pro skupinu Podravka. Budoucnost tabletů se odhaluje v In a do netradičního hotelu zve Zastávka.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

Jaro 2012

Jaro 2012
Jarní yourK rozklíčovalo efektivní výrobu

Letní vydání yourK se v hlavním tématu zaměřilo na efektivitu výrobních procesů. Nová rubrika Leporelo přináší inspiraci všem cestovatelům, poprvé bere čtenáře na rybářský výlet do Norska. Milník přibližuje historii kvadosáckého datacentra, Know-how tentokrát představuje specialisty projektů zahraničních energetických společností.

Ke stažení ve formátu PDF 

 

| 11 až 20 z celkem 27 |

 

Vydavatel: KVADOS, a. s., se sídlem Pivovarská 4/10, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava, IČ: 25826654, kvados.cz, office@kvados.cz, +420 596 126 210 (211)
Adresa redakce: Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, yourk@kvados.cz
Šéfredaktor: Martina Illková, illkova@kvados.cz, +420 731 131 449
Redakční rada: Hana Prauzková, Milan Smetana, Kristina Mezníková
Evidenční číslo: MK ČR E 19859
Vychází zdarma dvakrát ročně.


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás