Více aktualit

Známe výherce soutěže s magazínem yourK, nová šance zvítězit bude na KVADOS DAY 2016

Soutěž čtenářů oblíbeného kvadosáckého magazínu yourK zná svého vítěze. V posledním čísle se David Fiala, obchodní ředitel ATALIAN CZ, ptal na jejich zajímavého klienta z Francie. Správně odpověděl a hlavně jako 15. v pořadí Tomáš Polák, Strategic Business Director CEE společnosti OKIN GROUP. Uhodl, že se jedná o pařížské muzeum Louvre, pro které ATALIAN zajišťuje úklid a drobnou údržbu a také se mu stará o zahrady.

Na koho se štěstí neusmálo, nemusí zoufat. Nové vydání yourK pro období jara a léta začneme distribuovat na konferenci KVADOS DAY 2016, tedy za necelé tři týdny. Hádanku si tentokrát připravil Miloslav Sehnal, Field Manager divize Henkel Beauty Care pro Českou republiku a Slovensko. Zároveň jsme ho znovu vyzpovídali a v rozhovoru se podělil o zkušenosti s přechodem své firmy na myAVIS® NG. Tak nezapomeňte, už 19. května budete mít možnost znovu vyhrát. Zároveň se těšíme na setkání s vámi v hotelu Port na břehu Máchova jezera.

Kdo se na konferenci nedostane, obdrží magazín yourK jako obvykle klasickou nebo elektronickou poštou, případně si jej bude moct stáhnout z kvados.cz.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás