Více aktualit

Zahájili jsme IT kroužek pro středoškoláky

Pro studenty SPŠE Ostrava, kteří nechtějí jen bezduše sedět ve školních lavicích, ale chtějí poznat i něco z praxe a naučit se nové věci nad rámec vyučování, byl letos poprvé na KVADOSu otevřen „IT kroužek“. Studenti tak mají možnost vyzkoušet si práci na projektu v reálném prostředí, mohou se seznámit s technologiemi a nástroji pro vývoj SW a v neposlední řadě získat mnoho cenných zkušeností od našich lektorů, kteří se svou každodenní prací v tomto oboru neustále zdokonalují.  

Po dobu sedmi měsíců bude mít deset studentů příležitost si vytvořit vlastní webovou aplikaci v technologii .NET, která ponese název „Evidence filmů“. Při své práci budou například využívat technologie HTML, CSS, Bootstrap – ASP.NET MVC – MS SQL – ADO.NET – TFS, Visual Studio a další.

Mezi lektory, kteří se svědomitě vrhli do přípravy kroužku a studentům se budou po celou dobu věnovat patří Martin Mikula, Zuzana Košťálová a Kateřina Švédová. Všem jmenovaným patří naše velké díky, jelikož se s touto výzvou poprali s velkým nadšením. Lektorům a studentům bychom chtěli popřát hodně štěstí a aby jim prvotní nadšení vydrželo.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás