Více aktualit

Vydali jsme speciální číslo yourK k pětadvacátému výročí KVADOSu

KVADOS slaví čvrtstoletí své existence a v duchu oslav se nese celé vydání yourK pro jaro & léto. Hned v několika rubrikách se z různých úhlů věnuje inovacím, které jsou pro naši společnost jedním z pilířů filozofie i úspěchu. V rubrice Klíč vypráví příběh o cestě kvadosáckých inovací zakladatel Miroslav Hampel. Přidejte se také k úžasné jízdě na vlně inovací! V prvním letošním čísle magazínu yourK jsme se vydali na vzpomínkovou cestu, která začala před pětadvaceti lety. Jak se měří úspěch a co je tajnou ingrediencí, která ho přináší? V rubrice Vášeň se podíváme společně s Hankou Prauzkovou, obchodní a marketingovou ředitelkou, kam směřuje značka KVADOS a jaká je strategie společnosti pro následující období. Jaké jsou nejnovější lahůdky, které připravujeme v naší vývojové kuchyni? Na velice úspěšnou cestu vyrazil produkt myTEAM NG, více se dozvíte v rubrice Autogram.

Pustíme vás taky trošku pod pokličku, vezmeme vás do terénu k jednomu z našich klientů. Protože jak nejlépe zjistit, co naši zákazníci potřebují? Přece podívat se na proces jejich očima! Náš konzultant si vyzkoušel na vlastní kůži, jak obchodníci pracují s pokladním systémem myCASH.

Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla a pití, zavedeme vás do steakového nebe v Bernie´s a představíme řadu rumů Presidente, která vznikla na počest kubánského revolucionáře a básníka José Martího, a kterou nabízí společnost RUMAKO.

A protože víme, že rádi soutěžíte, máme pro vás opět připravenu hádanku, která souvisí s rubrikou Apetyt. Výhra je velice motivující, hrajeme totiž o výtečný rum z Dominikánské republiky! Stačí zaslat správnou odpověď do 30. června na e-mailovou adresu yourk@kvados.cz a být 25. v pořadí.

Přejeme příjemné a inspirativní čtení!

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás