Více aktualit

Velkoobchod RAPPA nasadil řešení pro podporu inteligentního skladování – WMS mySTOCK

Velkoobchod s hračkami RAPPA, dlouholetý zákazník KVADOSu, v září 2015 rozšířil rodinu uživatelů produktu mySTOCK®. Ten je určen k řešení inteligentního skladování a logistiky (WMS – Warehouse Management System) a společnost RAPPA si od něj slibuje výrazné zefektivnění a také zkvalitnění procesů ve skladě. Nově je sklad rozčleněn na jednotlivé uličky s regály a konkrétními skladovacími umístěními. Rozdělení zpřesňuje a zjednodušuje orientaci skladníků, kteří nyní využívají mobilní zařízení PDA. Aktuálně mySTOCK® pokrývá agendy příjmu, výdeje, přeskladnění a inventur.

První myšlenka projektu WMS přišla již v roce 2014. Následně klient přehodnotil své vstupní požadavky, a tak byla funkční analýza dokončena letos na jaře. Po odsouhlasení rozpočtu začaly práce na projektu. Testovací provoz byl spuštěn 15. 7. 2015, ostrý provoz zahájila 1. 9. 2015 vstupní inventura. Paralelně s realizací projektu WMS buduje RAPPA nový sklad na přilehlém pozemku. Po dokončení bude hala zahrnuta v systému mySTOCK® jako druhý sklad s dalšími umístěními.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás