Více aktualit

Systém VENTUS přichází s novou agendou rezervací

Základem úspěšného podnikání je dnes v mnoha oborech především rychlá a flexibilní logistika. Hlavním tématem současnosti však není pouhé řízení skladu, je nutné dobře řídit celý dodavatelský proces. A právě této problematice věnuje náš vývojový tým produktu VENTUS® velkou pozornost.

Co je tedy zásadním předpokladem pružného řízení skladu? Je potřeba mít komplexní a okamžitý přehled o stavu zásob, jak o zboží na skladě, tak na cestě. Chcete-li uspokojit poptávku odběratelů, musíte jejich zájem predikovat a dívat se dopředu: jak bude poptávku ovlivňovat sezóna, svátky, počasí, marketingové a cenové akce? V systému VENTUS® jsme proto vyvinuli novou agendu rezervací.

Blokovat zboží lze nyní nejen podle přijatých objednávek, ale rovněž s ohledem na plán prodejních akcí jednotlivých odběratelů. Výhody dobře ilustruje model spolupráce s obchodními řetězci. Sortiment, na který je vypsána akce, musí být k dispozici v dostatečném množství po celou dobu jejího trvání na všech prodejních místech. VENTUS® také eliminuje možná rizika spojená s výpadky dodávek. Obchodníci, pracovníci plánování zásob i logistiky tak mají v ruce inovativní nástroj, který jim pomůže optimalizovat skladové zásoby, a především operativně naplňovat požadavky a očekávání zákazníků.

Více informací vám rád poskytne náš obchodní tým, a to například na e-mailu obchod@kvados.cz.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás