Více aktualit

Přinášíme nové číslo newsletteru myRELEASE

Asi to znáte. Ideální obchodní partneři jsou ti, kteří platí včas. Neuhrazené faktury dokážou významně narušit finanční toky ve firmě, proto se někteří naši zákazníci rozhodli proti riziku platební nevůle svých obchodních partnerů pojistit. Systém VENTUS® nyní dokáže evidovat všechny potřebné informace tak, abyste se snadno orientovali v uzavřených smlouvách i pojistných událostech.

Ani v dalších produktech nezahálíme. Bezpečí dat je pro nás naprostou prioritou. Terčem útoků se stále častěji stávají aplikace běžící na platformě Android. Zaměřili jsme se proto na zabezpečení CRM aplikace myAVIS®. A protože na vzhledu záleží, rozhodli jsme se našemu mobilnímu klientovi mySTOCK® WMS připravit jednotný a moderní design.

To není zdaleka vše, co se v novém čísle newsletteru dozvíte. Pokud vás kterákoliv zpráva zaujme, neváhejte kontaktovat náš obchodní tým: obchod@kvados.cz.

Jako ochutnávku si můžete pustit videoupoutávku na YouTube: https://youtu.be/aL2VBMBZUhI.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKMise, vize, hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás