Více aktualit

„Potřebujeme nové, schopnější obchodníky“

 … slýcháváme často při diskuzích s obchodními manažery a personalisty. Ukazuje se, že se jedná o čím dál složitější a dražší úkol. Každá společnost vyžaduje od svého obchodního týmu nepřetržitě se zvyšující výsledky. Obchod totiž není disciplína, která by se mohla, byť na malou chvíli, zastavit.

Od manažerů se očekává, že budou trvalým motorem pro obchodní tým. To vše zvyšuje tlak nejen na profesionalitu obchodníků, ale také na správně zvolený systém, který je řídí.
Můžete tedy na pracovním trhu hledat „jehlu v kupce sena“, nebo si pořiďte CRM nástroj myAVIS® NG, který pomůže vytáhnout z vašich stávajících obchodníků maximum.

Neváhejte se nám ozvat pro případnou schůzku, abychom Vám ukázali, jak Vám dokážeme pomoci. Spolupracujeme již 25 let s klienty jako Karlovarské minerální vody, Henkel, Tchibo a mnoho dalších. Podařilo se nám vyřešit slabiny, které je trápily, a nyní se těšíme z jejich úspěchů.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás