Více aktualit

Pomozte nám zlepšit nástroj na řízení firemních procesů a podporu manažerské práce!

Již několik let se věnujeme vývoji softwarové aplikace, která má za cíl zjednodušit a zautomatizovat vnitrofiremní procesy. Cennými jsou pro nás jak vlastní zkušenosti, které jsme v této oblasti nasbírali, tak názory našich stávajících i potenciálních klientů. Rozhodli jsme se proto trochu důkladněji zmapovat tuto problematiku a připravili krátký dotazník. Pomůže nám lépe pochopit vaše potřeby, které zohledníme při vývoji produktu. Zároveň bude velice užitečným zdrojem informací i pro vás!

Nabízíme vám tímto příležitost zjistit, co trápí ostatní firmy na trhu. Jak jsou na tom z hlediska efektivního řízení firmy a podpory manažerské práce? Stále slýcháte spojení digitální kanceláře, úspora času, 4-denní pracovní týden, práce na dálku, automatizace rutinních procesů a více času na “tvůrčí práci”, ale jaká je realita? Všem, kteří se do průzkumu zapojí, poskytneme jeho výsledky. Pojďte zjistit, jaké problémy řeší ostatní firmy ve vašem oboru!

Dotazník si můžete spustit pod tímto odkazem .

Těšíme se na výsledky!

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás