Více aktualit

Polská Bakoma a KVADOS slaví 10 let úspěšné spolupráce

Před 10 lety, na přelomu zimy a jara 2006, jsme zahájili spolupráci se společností Bakoma. Ta je největším polským výrobcem mléčných výrobků, které dodává na řadu trhů Evropské unie, mimo jiné i do sousedního Slovenska. Jsme rádi, že ve spolupráci se zákazníkem, který podniká na velkém, vysoce konkurenčním trhu, pokračujeme a myAVIS® klienta účinně podporuje. Věříme, že aktuálně využívané 2 projekty se brzo rozšíří o další.

První projekt umožnuje klasickou práci dvou desítek obchodních zástupců, kteří v terénu pořizují objednávky, komunikují se zákazníky a kontrolují stav sortimentu v prodejnách. Druhý slouží k řízení procesu takzvaného prodeje z vozu – řidič nákladního automobilu dostává do PDA naplánovanou trasu s informacemi o naloženém zboží, lokalitách a specifikacích závozů a částkách, které má za dodávku převzít. Těchto uživatelů je přes 350. V loňském roce proběhla výrazná úprava a modernizace procesů s cílem připravit řešení myAVIS® na další období společného působení společností Bakoma a KVADOS na trhu.

„Velmi oceňujeme dlouhodobé přínosy řešení myAVIS a vstřícnost i kvalitní podporu ze strany společnosti KVADOS. Díky správným nástrojům pro řízení našich klíčových procesů jsme stabilně úspěšní na velmi náročném a proměnlivém trhu,“ říká pan Piotr Komorowski, generální ředitel společnosti Bakoma.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás