Více aktualit

Ochutnávka z nového vydání newsletteru myRELEASE

Uběhlo další čtvrtletí a my jsme připravili nové číslo produktového newsletteru myRELEASE, kterým pravidelně informujeme naše klienty o novinkách v kvadosích produktech.
Jako upoutávku jsme pro naše čtenáře i širokou veřejnost zpracovali video, ve kterém prezentujeme ta nejzajímavější témata. Nebudeme proto prozrazovat více, pusťte si video a nahlédněte do tajů softwarových novinek: https://youtu.be/V9dW0XLod9M.

Chtěli byste se o obsahu newsletteru dozvědět více? Zajímají vás bližší informace o produktech? A jak se vám video líbí? Těšíme se na zpětnou vazbu a jsme vám k dispozici na e-mailu obchod@kvados.cz.

Newsletter již obdrželi naši zákazníci do svých e-mailových schránek a ke stažení je v extranetu. Pokud zatím k našim klientům nepatříte, ale některá z novinek ve videu vás zaujala a rádi byste o ní měli další informace, napište na obchod@kvados.cz nebo zavolejte na 597 403 403.

zpět na přehled

myRELEASEv2

O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás