Více aktualit

Nové vydání newsletteru myRELEASE je na světě!

Čas utíká jako voda, ani jsme se nenadáli a je tady další várka produktových aktualizací. Vydali jsme proto nové číslo newsletteru myRELEASE, ve kterém se dočtete, na čem jsme v uplynulém období pracovali a jaká vylepšení jsme pro Vás připravili. A co Vás v newsletteru čeká? Dlouhodobě se snažíme být na špici jak v oblasti vývoje vlastních softwarových řešení, tak i v jejich následném servisu a podpoře uživatelů. Oba tyto principy spojuje zcela nový a od základů inovovaný EXTRANET NG.

V systému VENTUS® můžete nyní vytvářet nabídky vydané rychleji a pohodlněji, a to díky novému multifunkčnímu oknu. Pokladní řešení myCASH® nově umožňuje platit u terminálů ČSOB chytrým telefonem, a to jak v Česku, tak na Slovensku. A jak jsme na tom s implementací GDPR v našich produktech? Také o tom se dočtete v novém vydání newsletteru.

Pokud Vás kterákoliv ze zpráv zaujme, neváhejte kontaktovat náš obchodní tým, který pro Vás připraví řešení na míru, například prostřednictvím e-mailu obchod@kvados.cz.

Jako upoutávku si můžete pustit krátké video na YouTube: https://youtu.be/uNU_uZK_Unk.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás