Více aktualit

Nové číslo magazínu yourK se věnuje místu, kde se svět fantazií protíná s realitou

Druhé letošní číslo kvadosáckého magazínu yourK vás zavede do maloobchodních prodejen. Zde se často plní fantazie a přání drobnými i většími nákupy. My se naším produktem myCASH® snažíme zákazníky motivovat k tomu, aby se do prodejen rádi vraceli a své sny si plnili co nejčastěji. Více o tématu se dozvíte v rubrice Klíč.

Ve Vizi se s námi ohlédnete za pěti lety zkušeností s procesním řízením pomocí našich řešení. V Know-how vám představíme kolegy, kteří pečují o společnost Démos trade. Ta byla naším prvním zákazníkem produktu mySTOCK® pro inteligentní skladování (WMS). Rok 2016 se pro tým nesl ve znamení projektu výrazného rozšíření a modernizace řešení. V Leporelu si nejen cestovatelé užijí návštěvu Tatarstánu, kde mimo jiné vznikají známé nákladní automobily KAMAZ. V Esenci se pak svezete rychlou Alfou Romeo Giulia Quadrifoglio. A pokud raději létáte, do oblak vás vezmeme s rubrikou Focus. Tip na společníka pro práci i dlouhé chvíle nabízíme v In.

Tomáš Kondělka, místopředseda představenstva skupiny MULTICRAFT GROUP, v rozhovoru v rubrice Vášeň hovoří o potřebě efektivní komunikace a synergického efektu při spolupráci firem i lidí. Důležitým pomocníkem je podle něj řešení myTEAM®. A pokud uhádnete položenou hádanku, s trochou štěstí vás během zimních měsíců zahřeje karibský rum. Pouze nám musíte do 31. ledna 2017 zaslat správnou odpověď na e-mail yourk@kvados.cz, a to jako 11. v pořadí.

Komu by jedna soutěž nestačila, má tentokrát příležitosti dvě. Rádi bychom věděli více o tom, kde a jak hledáte dostupné produkty a jejich dodavatele, když si vybíráte informační systém. Začtěte se do Milníku, v němž prozrazujeme o anketě i motivech k ní podrobnosti.

zpět na přehled

Podzim & zima 2016

O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás