Více aktualit

Nečekaně velký zájem o letošní novinku – nástroj pro optimální řízení skladových zásob

Jednou z velkých letošních novinek KVADOSu je nástroj pro optimální řízení skladových zásob. Že je téma aktuální a atraktivní pro řadu firem, ukázal nečekaně velký zájem o účast na workshopu s prezentací řešení. Už druhý v pořadí jsme realizovali 1. července, tentokrát v Brně. A věnovali jsme se i využití ve specifických oblastech, jako jsou zpracování mléka a produkce mléčných výrobků či distribuce tiskových strojů.

Nástroj pro optimální řízení skladových zásob nabízíme jednak jako rozšiřující modul podnikového systému VENTUS®, ale i jako samostatný produkt, který lze snadno integrovat s jakýmkoliv externím informačním systémem. Poprvé jsme ho představili na konferenci KVADOS DAY 2015 v květnu. Odborné workshopy reagují na velký zájem o tuto problematiku z řad stávajících klientů – a věříme, že i našich budoucích zákazníků. Další workshop se bude opět konat po prázdninách.

Obsah workshopu přizpůsobujeme konkrétním oblastem byznysu účastníků. Předběžné přihlášky a požadavky na témata pište na e-mail business@kvados.cz.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás