Více aktualit

myTEAM má nový modul pro správu technické dokumentace výrobků, má široké využití

Řešení myTEAM®, jehož součástí jsou také pokročilé nástroje pro správu dokumentů, má nyní k dispozici nový modul DMS – Technická dokumentace výrobků. V něm mohou být evidovány konkrétní výrobky, jejich typy a kategorie, zároveň se zde hlídá existence povinných dokumentů pro jednotlivé produkty a platnost této dokumentace. Povinné dokumenty lze spravovat v rozdílných jazykových mutacích a s rozličnými nároky podle cílových trhů, kam jsou výrobky určeny.

myTEAM® samozřejmě umí rychle zobrazit výrobky, pro které některý z povinných dokumentů chybí nebo exspiroval. Na to rovněž zodpovědnou osobu upozorní e-mailem a vytvoří jí úkol k nápravě stavu. Samozřejmostí je i verzování dokumentů nebo zařazení sortimentu do archivu.

Novinka díky automatické kontrole chybějících dokumentů a jejich platnosti pomáhá udržovat evidenci v souladu s legislativou a předchází komplikacím při inspekcích a auditech. Tím samozřejmě také šetří nejen čas při dohledávání, ale i výdaje za případné pokuty. Uložením dokumentace v DMS se zároveň zamezí duplicitám souborů a zajistí jejich aktuálnost a správnost.

Modul DMS – Technická dokumentace výrobků již využívá v ostrém provozu první zákazník, a sice velkoobchod K + B Progres, který se zaměřuje na distribuci elektrospotřebičů. Využití je ale širší a modul se uplatní všude tam, kde je potřeba evidovat u výrobků jakákoliv specifika technického charakteru – například složení, původ surovin, certifikáty, manuály, protokoly, schémata a podobně. Vedle elektrospotřebičů se tak hodí třeba pro potravinářství, strojírenství, stavebnictví a jiná odvětví výroby a prodeje.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás