Více aktualit

mySTOCK je v ostrém provozu v závodě ASSA ABLOY v Týništi nad Orlicí

Produkt mySTOCK® WMS pro efektivní řízení skladovacích procesů byl nasazen do ostrého provozu ve společnosti ASSA ABLOY, a to ve výrobním závodě v Týništi nad Orlicí. Světový dodavatel širokého spektra zámků, kování, zabezpečovacích zařízení, trezorů, závor a dalších produktů je mimo jiné vlastníkem tradiční značky FAB. Řešení je integrováno s primárním ERP systémem MAX+ s využitím výkonného oboustranného online interface, který byl realizován ve spolupráci s firmou S&T CZ.

V Týništi nad Orlicí, kde ASSA ABLOY vyrábí klíče a zámky pro automobilový průmysl, mySTOCK® podporuje veškeré skladové operace od naskladnění materiálu přes jeho přesun do výroby až po identifikaci hotových výrobků a jejich expedici.

Součástí projektu byla nejen dodávka a implementace řešení mySTOCK®, ale také dodávka mobilních zařízení PDA, tiskáren čárových kódů na platformě produktů výrobce ZEBRA a komponentů pro wifi síť.

zpět na přehled


O společnosti

O společnostiHistorie společnostiReferenceOceněníCertifikaceMagazín yourKVize a hodnotySpolečenská odpovědnostPřijaté grantyVšeobecné obchodní podmínkyGDPR

PartneřiPro médiaKe staženíKontaktyExtranetPolitiky


Nahoru Kontaktujte nás